IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://seekingalpha.com/article/428...all-transcript

    Коментар


    • Пазарът се забавя и увеличението на продажбите спада до 5% за година, а прогнозите и за 2019 г. са за едноцифрени темпове на растеж

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Еееее, що така бе Миме? Вече базата е ниска и пак не стига, очаквах нагоре до края на годината .
        ako не тази година ........ надеждата я остави за следващата...

        надеждата крепи човека!!!
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Отдел продажби сигурно е в отпуска
          Е цяла година ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Еееее, що така бе Миме? Вече базата е ниска и пак не стига, очаквах нагоре до края на годината .
            Отдел продажби сигурно е в отпуска

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Софарма“ АД (3JR:„БФБ – София“, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че за месец юли 2019 година “Софарма” АД реализира спад в продажбите си с 11% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 3% спад на продажбите за вътрешен пазар и 16% спад на продажбите за износ.
              През седемте месеца на 2019 година приходите от продажби на продукция се намаляват с 1% спрямо същия период на 2018 година в т.ч. 10% спад на продажбите за вътрешен пазар и 5% ръст на продажбите за износ.
              Еееее, що така бе Миме? Вече базата е ниска и пак не стига, очаквах нагоре до края на годината .
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                огледай се!
                огледай се и ти:


                благотворителността беше от страна на пъпката ....... "лакомника" беше 4и4ката
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  да съдиш някой е грах!!! ...... а аз не си позволявам такова нещо...

                  аз просто коментирах фактите и уточних случилото се специално за теб ........ защото видях, че си останал с грешното впечатление, че 4и4о е развил"благотворителност"...




                  огледай се!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Хайде и ти в одежди на съдник!
                    Всеки да си носи кръста;- ще излязат влизлите , но не и през трупа му!
                    ... но и аз не съм бил толкова голям, че и съвети да давам, но и не съдя!
                    да съдиш някой е грах!!! ...... а аз не си позволявам такова нещо...

                    аз просто коментирах фактите и уточних случилото се специално за теб ........ защото видях, че си останал с грешното впечатление, че 4и4о е развил благотворителност...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      благотворителността беше от страна на пъпката ....... "лакомника" беше 4и4ката

                      Хайде и ти в одежди на съдник!
                      Всеки да си носи кръста;- ще излязат влизлите , но не и през трупа му!
                      ... но и аз не съм бил толкова голям, че и съвети да давам, но и не съдя!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Ха дано, но чак толкова едва ли е "благотворителен"
                        благотворителността беше от страна на пъпката ....... "лакомника" беше 4и4ката
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          много добре си спомням, че последния път когато купих акции тук беше при излизане на пъпката и се включих на 2,08 ......... следващият път когато апетита ще ми се отвори тук ще е на същите нива ......... ако чичката реши да закара цената там, де

                          Ха дано, но чак толкова едва ли е "благотворителен"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                            От твоя интерес трябва да се пазим, като те знаем какъв лакомник си, ще ни оставиш гладни!
                            много добре си спомням, че последния път когато купих акции тук беше при излизане на пъпката и се включих на 2,08 ......... следващият път когато апетита ще ми се отвори тук ще е на същите нива ......... ако чичката реши да закара цената там, де
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              прав си ....... при подобни спадове в отчетите за последната година цената трябваше да отиде поне левче надолу ....... и в тва число изобщо не смятам необезпечените заеми които отпуска банка "софарма" към свързаните си лица...



                              пак си прав

                              ------------

                              не е препоръка, а дори коствено притежавам акции на софарма...
                              От твоя интерес трябва да се пазим, като те знаем какъв лакомник си, ще ни оставиш гладни!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                Никакви три/шестмесечни отчети не играят тук( вчера 3,28 /днес3,27).
                                прав си ....... при подобни спадове в отчетите за последната година цената трябваше да отиде поне левче надолу ....... и в тва число изобщо не смятам необезпечените заеми които отпуска банка "софарма" към свързаните си лица...

                                Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                Всички знаят кой води играта, а и до къде може да е заведе;- излишно си вменявате "заслуги" в анализ по позицията,- рипайте в крак с ритъма зададен от платеца и гледайте да не окапете преди да са свирили тъча
                                пак си прав

                                ------------

                                не е препоръка, а дори коствено притежавам акции на софарма...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X