IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Хайде утре да се преброим - останаха ли оптимисти(бици) на БФБ?
    Утре в 10.00 в СБТ . После в 11.00 да чуем и г-н Донев какво мисли, като човек който не спира да подкрепя компаниите си на БФБ....

    Задай му въпрос готов ли е да даде блокираща квота на миноритар и да вземат заедно решенията в полза на компанията а не да храни изи ,мизи и калайчо от молдова и украйна.... с направи си сам.....
    Всичко друго са алабализми .....

    Коментар


    • Хайде утре да се преброим - останаха ли оптимисти(бици) на БФБ?
      Утре в 10.00 в СБТ . После в 11.00 да чуем и г-н Донев какво мисли, като човек който не спира да подкрепя компаниите си на БФБ....

      Last edited by tony1975; 12.12.2019, 17:54.

      Коментар


      • В категория "Най-добри комуникации с инвеститори и заинтересовани лица" бе отличена Пелагия Виячева от Софарма.

        Коментар


        • Никито ) нали върна едни акции ) / вместо кинти/ )) на ПФ ) та ? )
          Умереният риск винаги печели ! ))))))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Само продавач да не се окажат Ромите
            Те купуваха при тия цени преди няколко месеца

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
              Айсберга свърши, освен ако продавача не изкара още от ръкава
              Само продавач да не се окажат Ромите

              Коментар


              • Айсберга свърши, освен ако продавача не изкара още от ръкава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение

                  Въпросът не е зададен правилно. Защото СФ ще присъства (да не употребяваме "пробива", че е гръмко) с онези продукти, с които разполага. Но тъкмо с тях да присъства където и да е другаде географски в Европа е немислимо. Така че ако разполага с някакви продукти - с тях ще присъства. Не очаквам с тъй изброеното да присъства в Германия или в Полша или във Франция. Следователно ще може да иде там, където все пак я познават.
                  .....това е проблемът, че само присъства и лежи на стари лаври на една малка незначителна част от бившите стари соц. пазари в кошницата на едни стари и за съжаление отиващи си клиенти, без никаква идея и елементарна визия за бъдеще.... Фабриката за опинци затвори врати и в Монголия даже. Между другото Софарма даже и там вече няма пазар! Бъдещето е в Молдова - пазар по незначителен и далеч по неплатежоспособен от Варненска област!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                    Хубави разсъждения имате. И като мине декември, купувачът изчезва и остават продавчите. Оборота пак ще падне, цената също. Милиони акции на аска, милиони акции обратно изкупени, умрели надежди за ръстове в продажби и печалба. Кафета, флашки, помпане на гуми, сборища, таблети и НАЙ-вече “НАЙ”!
                    кафе - почти винаги като съм в София, последния път в края на сетпември беше дълга среща в хубав ресторант, бяхме със съпругата и сина
                    въпреки че вали, пак ще припомня гумите - след малко
                    флашките ги ползваме със сина
                    утре е поредното сборище, вече не ги броя
                    НАЙ - от това живея, от дивидентите, другото ми е между другото
                    всичко това е част от живота ми
                    може би и ти имаш нещо подобно!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Що,януари Донев няма ли право да търгува ?
                      Няма, но не това е важното. По важни за мен са резултатите на компанията... Тогава ще се появят и купувачи свят голям. Настоящата година януари имаше оборот за 1млн лв., а май за 2млн и това са месеци, в които няма инсайдърите на пазара.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                        Хубави разсъждения имате. И като мине декември, купувачът изчезва и остават продавчите. Оборота пак ще падне, цената също. Милиони акции на аска, милиони акции обратно изкупени, умрели надежди за ръстове в продажби и печалба. Кафета, флашки, помпане на гуми, сборища, таблети и НАЙ-вече “НАЙ”!
                        Що,януари Донев няма ли право да търгува ?

                        Коментар


                        • Хубави разсъждения имате. И като мине декември, купувачът изчезва и остават продавчите. Оборота пак ще падне, цената също. Милиони акции на аска, милиони акции обратно изкупени, умрели надежди за ръстове в продажби и печалба. Кафета, флашки, помпане на гуми, сборища, таблети и НАЙ-вече “НАЙ”!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                            Поправете ме, ако греша, но ако Софарма си изкупува сама акциите, всеки бъдещ дивидент няма да се разпределя и на тези акции, които са паркирани във Софарма?
                            Не грешиш. Освен това, обратно изкупените акции променят показателите за оценка, които са базирани на броя на акции в обръщение.
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Поправете ме, ако греша, но ако Софарма си изкупува сама акциите, всеки бъдещ дивидент няма да се разпределя и на тези акции, които са паркирани във Софарма? Наскоро и Старата Планина си купуваше обратно акции на 5 лева. А там доколкото знам има маса непотърсен дивидент от разни хора, които дори не подозират, че притежават дял във Стара Планина. Или са починали, Бог да ги прости...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Понякога пиша през телефона и допускам грешки, но мисля че сега съм се изразил добре.
                                Според мен от страната на купувача стои СОФАРМА и г-н Донев и понеже имат достатъчно обратно изкупени акции я карат полека, така че ако иска някой друг да се включи и да си купи. За продавач не се наемам да предположа. Алианц обявиха че на 23.01. са минали 5% и стигнаха 5,09% ако са те и слязат под 5% мисля че трябва да обявят.

                                Нямам никаква вътрешна информация и всичко написано по-горе е чисто предположение. Надявам се в петък да разберем малко повече, защото видимо купувача си комуникира с продавача и вероятно знае колко има за продан на 3,45.

                                п.п. дали днес продавача показва колко му остават?
                                Около 27 к....

                                Коментар

                                Working...
                                X