IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чичо Ви наду Доверието яко, а Софармата и Трейдинга кретат едва-едва. Сега Доверието като се спихне след като не прескочи отново 5,50 лв, къде ли ще иде Софката?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Грую не злорадствай, че там където ти си се набабанил/набутал/ можовците не са по читави
      Да злорадствам, аз???? Нивгаш не е било това, само цитирам думите на "вярващите", щото като нЕмаш вЕра, за кво изобщо живееш, нали? Да, аз лично се кефя на верващите, хеле пък на тръстващите у Мумията, защото са ми от една страна много видна представителна извадка на "умниците с претенции", т.е. хората, които случайно са спечелили на някакви пари и оттам самочувствоето им отива в небесата, а от друга - ами аз наистина искам да вярвам, ма пусто, не съм толкова проЗ, че като кажа "г-н Донев и г-н Георгиев" не само мед да ми капе от устата, ми и да излизам със самодоволството, че съм затапил по безапелационен начин предния простак-лаладжия, осмелил се да оспори божествената им непогрешимост!

      От мен никога и по никакъв повод не си чул дитирамби и хвалебствия, още по-малко пък за цеко от алеко и прочие "непогрешими собственици". Имам коректността да заявявам защо и кога влизам в дадено дружество, както и защо и кога излизам - не съм непогрешим, нерядко губя и съответно затварям позиции на загуба, но като изключа Евереста (там е друга бира и съм му го игнорнал, а кой съм игнорнал, не е прокопсал - след дивидента там ще слезе под цената на последното увеличение), за нищо друго не съм се "сърдил" на мажото, а на себе си. Ето, тук, ама у мумифицирания трейдинг, влязох с идеята за далавера - увеличение на 6,80, а-у, записано е на 100%, очаквам да я надуят акцийката, щото нали края на годината, пък доходности и т.н., но не би - моя грешка, че съм изключил в уравнението, че ще има помпене на Недоверие, та за кирливия трейдинг няма да остане и стинка. Сам съм си виновен - влязох за далаверата, не се получи, продадох на загуба и продължавам напреТ - отидох в Спиди, засега съм доволен от инвестицията там, за по-нататък ще видим Няма защо да затварям пари в дружество, което всеки месец генерира по 1 милка загуба от аптеките си и тъпо и употито продължава да ги открива, щото 'инвестирали в бъдещето" и "експанзирали".

      Та така, живи и здрави, тук перЕспективи няма, почти нищо, което да ме привлече - преливане на пари към Доверие, несигурни приходи (едно такова зигзагообразно движение), голям пакет, който си виси, подкрепа от никого, освен от мажоритаря, щото никой не вярва на ала-балите тук, дивиденти я има, я няма - за кво ми е? Ако търся подобна акция - навън има много опции

      Спирам, че се отплеснах - не, не злорадствам, няма защо - всички се возим на една лодка, просто от време на време е хубаво да си правим самооценка, а когато сами не можем и се ограничаваме с "НАЙ", щото с това изчерпваме собствената си непогрешимост и вЕра, то и отсрещната реакция е подобна!

      Успех!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Грую не злорадствай, че там където ти си се набабанил/набутал/ можовците не са по читави
        Точната дума е набабанил. На Цеко дето клати лифта а меко пред алеко и при гинка на върбинка. От балона спиди като разпарчетосат , и приземят, ще налеят парички и в други изстрадали места
        А тук ако смятате, отчетът за Най, защо не разкешите по нещо. Обикновено при добра новина се кешира

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Това сериозно ли го пишеш ....
          Що не пускат резултатите на петилетка , така и така не те интересуват......тенденциите.
          Напълно сериозно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            НАЙ!

            Сега, като спихне и надутият балон при Недоверие (апропо, кой ли наду балона там), и цената бавно и славно ще си отиде там, където и е мястото - в търсене на нови дъна.

            НАЙ!

            П.С. Абе "партньорът" нещо хич не се обажда да е позакупил нешо тук с рентите - в мумифицирания трейдинг даже категорично рече, че не ще да тръства в увеличението, тук тръстваше на 4,27, смееше се на мишките, които не тръствали, сега ми е интересно дали поне някой от "партньорите" тръства и подкрепя с някоя стинка, или всички чакат втора част на "Мумията се завръща"? Упс, какъв съм проЗ, разбира се, че всички са си купили Недоверие на дъното и сега ще продадат на върха

            П.П.С. НАЙ!
            Грую не злорадствай, че там където ти си се набабанил/набутал/ можовците не са по читави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

              Ами няма да гледаш всеки месец резултатите ,аз не знам да има търговия в която да има ежемесечни ръстове постоянно .Много са ни разглезили с тези ежемесечните ,защо не направят и ежеседмични Най-важното е печалбата и то на годишна база ,ама това е за инвеститори де...
              Това сериозно ли го пишеш ....
              Що не пускат резултатите на петилетка , така и така не те интересуват......тенденциите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                Както и преди писах, непостоянството е голям проблем тук, спад-ръст-спад-ръст и дългогодишно са "X". Големите възможности са в износа, нужна е по - добра работа в тази насока.

                Тук и на други места ежемесечното публикуване на резултатите е много удачно, прозрачност и се избягват сътресения в цената.
                Ами няма да гледаш всеки месец резултатите ,аз не знам да има търговия в която да има ежемесечни ръстове постоянно .Много са ни разглезили с тези ежемесечните ,защо не направят и ежеседмични Най-важното е печалбата и то на годишна база ,ама това е за инвеститори де...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение


                  А с табекса кога да очакваме новини?
                  Тук и г-н Донев не вярвам да се ангажира с точна дата. Все още са в ход всички тестове и регулаторни процедури в САЩ, бавно е, но резултатите, които гледах преди време, са добри. Лично мнение - някъде през 2022-а най - рано. Партньорът обаче много хилав и все не му достигат пари, може след банката в Молдова, да вземе да ги изкупи, даже ще е по - евтино, пазарната им капитализация е малко над 10 млн.щ.д. и потъват константно.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                    Както и преди писах, непостоянството е голям проблем тук, спад-ръст-спад-ръст и дългогодишно са "X". Големите възможности са в износа, нужна е по - добра работа в тази насока.

                    Тук и на други места ежемесечното публикуване на резултатите е много удачно, прозрачност и се избягват сътресения в цената.

                    А с табекса кога да очакваме новини?

                    Коментар


                    • Кои месеци тук Чичо ви (или някой друг) имаше право да изкупува обратно(или да търгува ли беше..) акции? Малко ми беше извън полезрението софарма последните 2 г но е време за опресняване...
                      "the trend is your friend until the end..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Софарма АД-София

                        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 14:08
                        София, България, 05 февруари 2020 година – Съгласно изискванията на чл. 100т от ЗППЦК, “Софарма“ АД (3JR: „БФБ – София“, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че за месец януари 2020 година “Софарма” АД реализира спад в продажбите си с 8% спрямо същия месец на предходната година, в т.ч. 2% спад на продажбите за вътрешен пазар и 10% спад на продажбите за износ.
                        Както и преди писах, непостоянството е голям проблем тук, спад-ръст-спад-ръст и дългогодишно са "X". Големите възможности са в износа, нужна е по - добра работа в тази насока.

                        Тук и на други места ежемесечното публикуване на резултатите е много удачно, прозрачност и се избягват сътресения в цената.
                        Last edited by k.o.; 05.02.2020, 14:54.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Софарма АД-София

                          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 14:08
                          София, България, 05 февруари 2020 година – Съгласно изискванията на чл. 100т от ЗППЦК, “Софарма“ АД (3JR: „БФБ – София“, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че за месец януари 2020 година “Софарма” АД реализира спад в продажбите си с 8% спрямо същия месец на предходната година, в т.ч. 2% спад на продажбите за вътрешен пазар и 10% спад на продажбите за износ.
                          НАЙ!

                          Сега, като спихне и надутият балон при Недоверие (апропо, кой ли наду балона там), и цената бавно и славно ще си отиде там, където и е мястото - в търсене на нови дъна.

                          НАЙ!

                          П.С. Абе "партньорът" нещо хич не се обажда да е позакупил нешо тук с рентите - в мумифицирания трейдинг даже категорично рече, че не ще да тръства в увеличението, тук тръстваше на 4,27, смееше се на мишките, които не тръствали, сега ми е интересно дали поне някой от "партньорите" тръства и подкрепя с някоя стинка, или всички чакат втора част на "Мумията се завръща"? Упс, какъв съм проЗ, разбира се, че всички са си купили Недоверие на дъното и сега ще продадат на върха

                          П.П.С. НАЙ!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Софарма АД-София

                            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 14:08
                            София, България, 05 февруари 2020 година – Съгласно изискванията на чл. 100т от ЗППЦК, “Софарма“ АД (3JR: „БФБ – София“, SPH: Warsaw Stock Exchange) уведомява, че за месец януари 2020 година “Софарма” АД реализира спад в продажбите си с 8% спрямо същия месец на предходната година, в т.ч. 2% спад на продажбите за вътрешен пазар и 10% спад на продажбите за износ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Да не си прежиявал катарзис
                              не ....... от къде ти дойде на акъла?

                              нямам и няма да купувам!!!

                              не е препоръка...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Добре е отчета, но ще впечатлят, ако потвърдят или подобрят резултатите и през 2020 г., защото го играят малко шахматно, добра-лоша-добра-лоша година и Мариян бе направил хубав анализ за последните 10. Липсва постоянство, което показа и краткото прекъсване на дивидентните плащания. Интересни ще са следващите тримесечия.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X