IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Утре консолидация !!!
    Корона вируса не ни плаши със сина, ще ходим пак на обяд !!!!
    къде обядвате?
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Утре консолидация !!!
      Корона вируса не ни плаши със сина, ще ходим пак на обяд !!!!

      Коментар


      • То и Търговския регистър е в интернет ама журналистчето явно не знае как да провери
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Няма как да не е

          Коментар


          • Щом го пише в интернета, трябва да е истина!
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Статията на 19 мин. е толкова некомпетентно написана, че направо ме е срам, че я прочетох.....
              Повече трябва да го е срам този който я разпространява, поствайки я във форум на сериозни хора - инвеститори!

              Коментар


              • Статията на 19 мин. е толкова некомпетентно написана, че направо ме е срам, че я прочетох....
                "За сделката той използва дружеството София АД. Проверка в регистрите обаче показва, че на Булстат номера на София АД отговаря друга компания, свързана с Донев - Донев инвестмънтс АД. Еднакви се оказват и адресите на двете компании – ул. Позитано 12 в столицата. В търговските регистри не е отбелязано двете компании да са се сливали и затова да имат еднакъв Булстат номер. Освен това проверка в ДАКСИ показва, че в момента София АД не съществува”, съобщи преди години ТВ7."


                Фирмата е една и съща. "София" АД е старото име на "Донев ИХ"АД.....
                И аптеките не са ликвидирани а си работят ама са извън структурата на Софарма и се контролират от Венцислав Стоев. Колкото до приватизацията на софийските аптеки, тя протече по шаблона на общинската приватизация ..... Всичко да отиде в хората на Софиянски, Антоан Николов и Бакърджиев..... Тогава ДиС покрай Пъпката бяха от групата на Софиянски.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Абе, що не пусне маски - ще избие рибата. Или няма налични? Упс, забравих, че тях май ги правеше Медика в Сандански, а сега там има Кауфланд, щото успя да "развие" и това предприятие. Когато си добър, добър си и толкова, не е като да си назначен бизнесмен
                  https://19min.bg/news/4/64360.html

                  http://zora-news.com/index.php?optio...014&Itemid=126

                  Коментар


                  • Грую, а ти търсил ли си маски или само можеш да прикачаш обидни прякори? Не разбирам какво смяташ, че ще постигнеш тук - да се откаже някой от инвестицията си, докато ръсиш глупости?
                    Last edited by X_Y; 27.02.2020, 09:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Абе, що не пусне маски - ще избие рибата. Или няма налични? Упс, забравих, че тях май ги правеше Медика в Сандански, а сега там има Кауфланд, щото успя да "развие" и това предприятие. Когато си добър, добър си и толкова, не е като да си назначен бизнесмен
                      *+
                      Верно ли е съсипал Медика ??!?
                      Това е гинес-номинация
                      Е, само Мукът може да е конкурент с меком
                      Last edited by X_Y; 27.02.2020, 08:20.

                      Коментар


                      • Абе, що не пусне маски - ще избие рибата. Или няма налични? Упс, забравих, че тях май ги правеше Медика в Сандански, а сега там има Кауфланд, щото успя да "развие" и това предприятие. Когато си добър, добър си и толкова, не е като да си назначен бизнесмен
                        Last edited by X_Y; 27.02.2020, 08:19.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          леле леле, на 3-та страница!!!
                          Не намерих Аромания в статията, за съжаление...
                          въпрос на приоритети ...... едни развиват нишата която са избрали ...... други изпълняват детските си мечти (банка, премиер)
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • леле леле, на 3-та страница!!!
                            Не намерих Аромания в статията, за съжаление...
                            Ръстът в сектора се генерира от хранителните добавки, лекарствата без рецепта и козметиката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Абсолютно съм съгласен с всичко написано! Според мен трябва да им се окаже натиск на ОСА като им се задават неудобни въпроси и да отговарят пред нас за постъпките си. Да ни обяснят защо са решили така!
                              Вземи болнични и заповядай на ОС поне един път

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Жлъч няма никаква, поне от мен ! Дразнят ме много неща навсякъде, но там където съм инвестирал не искам да се прахосват пари за глезотии и глупости ! Това е публична компания, и след като е пожелала нашите пари ще се съобразява и как ги инвестира ! И не ми отговаряй, че ако не ми харесва да си продам акциите, защото източването на компаниите е една от причините да нямаме нормален капиталов пазар ! Пак ти казвам, че въпроса е принципен, и въобще не става въпрос за някакви си ламарини !
                                Абсолютно съм съгласен с всичко написано! Според мен трябва да им се окаже натиск на ОСА като им се задават неудобни въпроси и да отговарят пред нас за постъпките си. Да ни обяснят защо са решили така!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X