IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да, наистина са всички. Аз тъкмо си мислех, че е супер оферта сега човек да си купи КЦМ по 8 и нещо лева и да чака 2-3 години за листване, но уви.
    Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hah
      Мда, не бях обърнал внимание на колоната пазарна партида, посипвам си главата с пепел .
      Е аз пък изобщо не бях забелязал, че SFARM е в списъка с дружествата След като ти го спомена, прегледах по-внимателно и се сблъсках с класическата ситуация "една добра и една лоша новина". С други думи, предлага се, ама не е за всеки

      Между другото, прави впечатление, че това се отнася и за всички останали дружества
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Мда, не бях обърнал внимание на колоната пазарна партида, посипвам си главата с пепел .
        Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hakkinen
          Можете ли да ми помогнете? От файла с дружествата за ЦПТ не ми става ясно нещо. Предлагат се 411950 акции на SFARM. Пазарната партида е 411950. Това означава ли, че се предлага цялото количество в пакет или ще могат да се взимат и по-малки пакети? Благодаря предварително, на всеки, който ме осветли по този въпрос
          Значи, че може само да гледаш , както и аз
          lipsata

          Коментар


          • Можете ли да ми помогнете? От файла с дружествата за ЦПТ не ми става ясно нещо. Предлагат се 411950 акции на SFARM. Пазарната партида е 411950. Това означава ли, че се предлага цялото количество в пакет или ще могат да се взимат и по-малки пакети? Благодаря предварително, на всеки, който ме осветли по този въпрос
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • защото на търга не се знае къде ще отиде цената
              Пък и АП изисква страшно много документи от спечелилия търга, по вероятно е Софарма да си ги купи

              Коментар


              • да това е доста интересно..???
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Да, чудесно, има само едно нещо, което ме човърка отвътре. Защо, след като държавата предлага над 400 хиляди акции на търг, ОББ и Райфа накупиха от пазара?
                  Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hakkinen
                    Крайно време беше да се появи и оптимизъм по тази позиция. Писна ми всички да ми обясняват какъв балон била фармата и колко ще съжалявам, че съм инвестирал там...
                    prosto ve4e balona se izpulni sus sudurjanie.

                    Коментар


                    • Крайно време беше да се появи и оптимизъм по тази позиция. Писна ми всички да ми обясняват какъв балон била фармата и колко ще съжалявам, че съм инвестирал там...
                      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                      Коментар


                      • Аз съм оптимист... даже в краткосрочен план...
                        на никого нищо не препоръчвам

                        Коментар


                        • и аз се качих ...ще видим до коя гара ще ни докара))
                          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                          Коментар


                          • Вчера и днес май успях да хвана един от последните влакове....
                            на никого нищо не препоръчвам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hakkinen
                              Софармата е неудържима тази седмица

                              Щом и Райфата я налазиха, посоката е ясна

                              Не е препоръка...
                              ами да,тя доста време си поспа......

                              Коментар


                              • Софармата е неудържима тази седмица

                                Щом и Райфата я налазиха, посоката е ясна

                                Не е препоръка...
                                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                                Коментар

                                Working...
                                X