IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dobi
    Защо спираме? Аз по-секси от Императора и освен това вярвам, че и Софарма секси акция.
    Кой колко изгорял, да не би Императора или някой/някоя секси да са му крещяли с дуло опряно в челото - купи сега, та купи! Бой и ....купуване не се връщат.
    Ама иначе мерси за секси-акциите.

    ЕР, скачам само пред девойките и то не в писмен вид :-)
    И факт, че купонът е голям - кризааааа!
    Прав си, Императорът на никого не е опирал дуло в челото с думите"купувай на Софикс 1800, 1700, 1500, та чак до Софикс 350!

    Той само приканваше френетично лаиците да купуват!
    Той само заклеймяваше ЗАЮВЦИТЕ, че продават на 1800, та чак до 750.
    Той само си късаше ризата от псевдолитературно въодушевление пунктирайки, колко велики са хората, инвестиращи във ФУНДАМЕНТА!
    Той само оплюваше сривлювците!

    пп.Е, кой е прав уважаеми / непредубедени/ читатели:
    Тези, които чрез критиките си помогнаха на огромна част заблудени инвеститори да слязат на ниски нива или тези:
    които съвсем съзнателно люлееха в робска люлка заблудените инвеститори. Те непрестанно приканваха - търпение, корекцията е временна, заювците и сривлювците са национални предатели! А ние любителите на ФУНДАМЕНТА до 2-3 месеца ще се върнем на нивата на които сме инвестирали и после КЪ ШЪ ЛИТНИМ!
    Литнах те в джаза , всичките поддържници на ИМПЕРАТОРА и останалата СВОЛОЧЬ !
    сега ви остава само едно :
    "спираме до тук с нападките
    продължаваме с конструктивните коментари "


    За това говоря, уважаеми читатели! Един от тези безобразници, платени при това имат безочието да продължават да приканват любителите на ФУНДАМЕНТА да "инвестират" сляпо.
    Целта е една: ако може да се направи вторично обиране на алчните, неграмотните, неудачниците. СОРИ, май нито един от тези индивиди не останаха на нашата скапана БФБ /та свободния обем търгуеми акции е 10-25%/ - егати борсата, егати "инвеститорите", егати фундаменталистите, егати Императора!!
    ДА ЖИВЕЕ СПЕКУЛАТА!

    Коментар


    • Защо спираме? Аз по-секси от Императора и освен това вярвам, че и Софарма секси акция.
      Кой колко изгорял, да не би Императора или някой/някоя секси да са му крещяли с дуло опряно в челото - купи сега, та купи! Бой и ....купуване не се връщат.
      Ама иначе мерси за секси-акциите.

      ЕР, скачам само пред девойките и то не в писмен вид :-)
      И факт, че купонът е голям - кризааааа!

      Коментар


      • Голям купон сте си спретнали днес тук.

        Коментар


        • спираме до тук с нападките
          продължаваме с конструктивните коментари

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dobi
            EquityPrivate, за да не пишем повече глупости - кажи, без да е препоръка, кои са най-могъщите акции и компании на БФБ, за да сме сигурни в твоята безпристрастност.

            Императоре, къде си се загубил?
            ОТГОВАРЯМ ,ТИ : АЛБЕНА ,СОФАРМА , М+С ХИДРАВЛИК и други секси акцийки , които вече не си спомняме !!!

            п.п.правилният въпрос би бил :

            "Колко души сироти си изгорил ???? " -Хр. Ботев ,

            та колко души сироти / - 85% от капитала ЗАГУБА ,реализирана и ,ЧРЕЗ ГЛУПАВИТЕ ВЪЗХВАЛИ НА ИМПЕРАТОРА /

            П.П. предлагам освен това:да се забрани на тези платени МАНИПОЛАТОРИ ,да преебват простолюдието със своя неандерталски патриотизъм , :
            та предлагам ,ако някой има снимка на въпросният император ,просто да я пейстне във форума !
            Ха на бас ,че въпросният руснак ,ще има много ,много здрави ПОЧИТАТЕЛИ ,
            при евентуална "дружеска среща "
            п.п.просто ИМПЕРАТОРА ,може свободно да си ходи по улиците ! ТОЙ Е БРОНИРАН !
            Така ,че дайте да пейстнем една негова снимка ,ДРУЗИЯ?
            П.П. аз може да съм негов опонент , но разбира се бих адмирирал една такава инициатива !
            всекимо заслуженото !!!
            а до тогава отварям КУТИЯТА НА ПАНДОРА :


            КОЙТО ИСКА ,ДА ПСУВА ИМПЕРАТОРА ЗАРАДИ ГРЕШНИ ,ТЕНДЕНЦИОЗНИ ПРОГНОЗИ :

            СЕГА ЕМОМЕНТА !!!!

            защото голямо е безочието на негово имперско " величество " ГОЛЯМО !!!

            Коментар


            • GALBA, aз такива цени не си спомням
              приемам забележката
              Не е съвет за покупко-продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов
                Snabdiavah aptekite s lekarstva. Biah neshto kato domakin, no iskah da sam goliam igrach na pazara s medikamenti i pochnah da krada kashonite s analgin. Po edno vreme tolkova mnogo biah otkradnal, che tova udari COGS na Sopharma i EBITDA im padna. Togava me hvanaha - tukmo biah rezprodal niakolko kashona analgin na bezcenica v sofiiskite apteki i vecherta praznuvah v Sin City, kogato mi vzeha kliuchovete na banicharkata i dalaverata sekna.
                След това те осъдиха по бързата процедура на доживотни коментари в Инвестора!
                извинявам се, че се намесвам, но ЕР отскоро има интерес по позицията
                преди коментираше као, монбат, а сега предимно сфарм и дхбг
                може да съм пропуснал нещо
                не е препоръка за коментари
                имам коментари
                Не е съвет за покупко-продажба на акции

                Коментар


                • Snabdiavah aptekite s lekarstva. Biah neshto kato domakin, no iskah da sam goliam igrach na pazara s medikamenti i pochnah da krada kashonite s analgin. Po edno vreme tolkova mnogo biah otkradnal, che tova udari COGS na Sopharma i EBITDA im padna. Togava me hvanaha - tukmo biah rezprodal niakolko kashona analgin na bezcenica v sofiiskite apteki i vecherta praznuvah v Sin City, kogato mi vzeha kliuchovete na banicharkata i dalaverata sekna.
                  След това те осъдиха по бързата процедура на доживотни коментари в Инвестора!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                    Първоначално изпратено от dobi
                    EquityPrivate, за да не пишем повече глупости - кажи, без да е препоръка, кои са най-могъщите акции и компании на БФБ, за да сме сигурни в твоята безпристрастност.

                    Императоре, къде си се загубил?
                    Niama mogushti i nemogushti. Ima skupi i evtini i tova postoianno se meni.
                    2009 shte e mnogo trudna godina, niama da se iznenadam kogato krizata naistina udari Bulgaria i niakoi firmi falirat, akciite da struvat po-malko otkolkoto sega v kraia na 2008.
                    Inache Sopharma ima mnogo treski za dialkane, ama niama da gi spomenavam, che tuk podskachate kato oshtipani kato se kaje neshto deto ne se vpisva vav vashite predstavi.

                    сигурно и Донев ги знае тези трески и ще си ги оправи с течение на времето
                    ти може да си пишеш и тук, никой не ти пречи още по-малко да подскача

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът
                      Никой - аналгинът, който аз дъвча, пък съвсем на далавера - подарък ми от г-н Донев... ;-)
                      Доби - просто временно домързя ме да пиша туканка...

                      не е вярно - подариха ти трибестан и чанта
                      аналгин нямаше
                      бъди честен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        Я - не знаех, че Приватов работил в Софарма...

                        Гледам още ме цитирате, макар да не пиша напоследък във форумът... :-))
                        Е, нали бях с бял престилка с надпис "Софийски аптеки" на миналата среща на инвеститорите. Ти си забравил.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dobi
                          EquityPrivate, за да не пишем повече глупости - кажи, без да е препоръка, кои са най-могъщите акции и компании на БФБ, за да сме сигурни в твоята безпристрастност.

                          Императоре, къде си се загубил?
                          Niama mogushti i nemogushti. Ima skupi i evtini i tova postoianno se meni.
                          2009 shte e mnogo trudna godina, niama da se iznenadam kogato krizata naistina udari Bulgaria i niakoi firmi falirat, akciite da struvat po-malko otkolkoto sega v kraia na 2008.
                          Inache Sopharma ima mnogo treski za dialkane, ama niama da gi spomenavam, che tuk podskachate kato oshtipani kato se kaje neshto deto ne se vpisva vav vashite predstavi.

                          Коментар


                          • Да-то Императрица ли ще рече :-)

                            Ами ще те почакаме, успех. Мен една prolet не иска да ми премери кръвното тука и хич не ми връзва. Освен на пазаруване, не е препоръка

                            Коментар


                            • Ми нямам и много време де... попазаруввам си, бъзикам се со колегите фотографи и - да...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Е, недей да те мързи сега точно. Ще вземат да съкратят още някой като Equity без наша помощ и като тръгне към 5-те лева (което не препоръчвам да стане веднага, че пари няма) :-) ше съжаляваш за това, че проспиваш историческите моменти. А ти си ни научил, че историята учителка на народите :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X