IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulman1974
    Първоначално изпратено от Императорът
    Аз разбира се бил на.

    Компанията се развива повече от добре, напук на кризата, от наученото и преживяното доволен съм... :-)
    Не сам много сагласен сас вас. Ако компанията се развиваше много добре щеше да има вазможност да плати дивидент.

    мисля, че целите на ръководството са други
    и затова не е платен дивидент
    този факт може да се оцени по-скоро положително в сегашния момент

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът
      Аз разбира се бил на.

      Компанията се развива повече от добре, напук на кризата, от наученото и преживяното доволен съм... :-)
      Не сам много сагласен сас вас. Ако компанията се развиваше много добре щеше да има вазможност да плати дивидент.

      Коментар


      • Аз разбира се бил на.

        Компанията се развива повече от добре, напук на кризата, от наученото и преживяното доволен съм... :-)
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Някой няма ли на сьбранието

          Коментар


          • защо пак започвате с глупостите
            а не забелязвате нарастването на продажбите и печалбата

            Коментар


            • Да - още си го ям Аналгинът.
              Ама Трибестанът още не съм го пробвал... ;-)
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Олеле, Екуити, видях клипа. Ама ти си бил дама и то изоставена. Ето сега разбирам някои неща, съчувствам ти сериозно. Разбирам как се чувстваш след като си държала на някого, а той те изостави в един момент. Зарежи, има и други мъже, просто не задълбавай...

                Коментар


                • И аз го познавам Огнян от срещата през 2008 г., тогава. След като от едно почерняване се става коминочистач.
                  Но не си прав, Екуити - "Софарма" подари аналгин на Императора, а на теб може да подари Ацетилин :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                    Първоначално изпратено от El Diablo
                    Ми те и други ги познават "лично", ама да фамилиарничиш във форум си е комплексарщина и простотийка. Абе чалга работа.
                    Правилно си сложил "лично" в кавички. Познават О. Донев от срещата в началото на 2008г. организирана от Инвестор.БГ.
                    Там са му казали здрасти и са се уговорили да им прати по някой аспирин.

                    А, колкото до чалгата - http://www.vbox7.com/play:406a17d3
                    Малко скромност не вреди.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от El Diablo
                      Ми те и други ги познават "лично", ама да фамилиарничиш във форум си е комплексарщина и простотийка. Абе чалга работа.
                      Правилно си сложил "лично" в кавички. Познават О. Донев от срещата в началото на 2008г. организирана от Инвестор.БГ.
                      Там са му казали здрасти и са се уговорили да им прати по някой аспирин.

                      А, колкото до чалгата - http://www.vbox7.com/play:406a17d3

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                        Първоначално изпратено от dobi
                        Първоначално изпратено от EquityPrivate
                        Ами отговори си на въпроса кой може да продава и какъв процент има.
                        Като погледнеш отвъд публично обявената акционерна структура - Телсо, Мелсо и сие, Софарма реално си е на 1) Огнян, 2) Венцислав, 3) Грамърси, 4) мениджмънта на компанията и 5) институционалните инвеститори и физически лица държащи 12-13%.

                        Моето мнение е че:
                        1) не би продал (по някакви сантиментални причини извън реалноста на финансовата действителност)
                        3) ще прави офъринг във Варшава, т.е. няма защо да прелитат техните "кюфтета" в България
                        4) не би продал без съгласието на 1)
                        5) повечето са загубили всичко тук в спада от 9лв до 2лв, така че сега ще държат надявайки се на чудо

                        Лично мнение!
                        ЕР не би казал една добра дума за тази компания:
                        1) защото няма акции, но е силно зает с каузата и другите да нямат
                        2) по някакви си лично негови причини
                        3) който и както да инвестира в "Софарма"
                        4) независимо от всичко и всички
                        5) как да не си мисли човек, че си обиден инсайдер след този пост особено :-)
                        6) но пък си е много мъжкарско да наричаш собствениците на малки имена, все едно си пиеш ракията всеки ден с тях. Евала на такиви мъже!
                        Сега пък ако ми кажеш какво точно е лошото в написаното по-горе, няма да имаш грешка.
                        П.п. Не е никаква проява на "мъжкарско", и двамата ги познавам лично и смея да твърдя, че знам част от динамиката отвъд публично обявеното.
                        Ми те и други ги познават "лично", ама да фамилиарничиш във форум си е комплексарщина и простотийка. Абе чалга работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dobi
                          Първоначално изпратено от EquityPrivate
                          Ами отговори си на въпроса кой може да продава и какъв процент има.
                          Като погледнеш отвъд публично обявената акционерна структура - Телсо, Мелсо и сие, Софарма реално си е на 1) Огнян, 2) Венцислав, 3) Грамърси, 4) мениджмънта на компанията и 5) институционалните инвеститори и физически лица държащи 12-13%.

                          Моето мнение е че:
                          1) не би продал (по някакви сантиментални причини извън реалноста на финансовата действителност)
                          3) ще прави офъринг във Варшава, т.е. няма защо да прелитат техните "кюфтета" в България
                          4) не би продал без съгласието на 1)
                          5) повечето са загубили всичко тук в спада от 9лв до 2лв, така че сега ще държат надявайки се на чудо

                          Лично мнение!
                          ЕР не би казал една добра дума за тази компания:
                          1) защото няма акции, но е силно зает с каузата и другите да нямат
                          2) по някакви си лично негови причини
                          3) който и както да инвестира в "Софарма"
                          4) независимо от всичко и всички
                          5) как да не си мисли човек, че си обиден инсайдер след този пост особено :-)
                          6) но пък си е много мъжкарско да наричаш собствениците на малки имена, все едно си пиеш ракията всеки ден с тях. Евала на такиви мъже!
                          Сега пък ако ми кажеш какво точно е лошото в написаното по-горе, няма да имаш грешка.
                          П.п. Не е никаква проява на "мъжкарско", и двамата ги познавам лично и смея да твърдя, че знам част от динамиката отвъд публично обявеното.

                          Коментар


                          • А сега да се усмихнем, че животът е хубав и мъдър, а покрай кюфтетата инвеститорите осъзнават кои са вечните ценности!

                            Не е препоръка (да се осъзнават чак толкова) :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                              Ами отговори си на въпроса кой може да продава и какъв процент има.
                              Като погледнеш отвъд публично обявената акционерна структура - Телсо, Мелсо и сие, Софарма реално си е на 1) Огнян, 2) Венцислав, 3) Грамърси, 4) мениджмънта на компанията и 5) институционалните инвеститори и физически лица държащи 12-13%.

                              Моето мнение е че:
                              1) не би продал (по някакви сантиментални причини извън реалноста на финансовата действителност)
                              3) ще прави офъринг във Варшава, т.е. няма защо да прелитат техните "кюфтета" в България
                              4) не би продал без съгласието на 1)
                              5) повечето са загубили всичко тук в спада от 9лв до 2лв, така че сега ще държат надявайки се на чудо

                              Лично мнение!
                              ЕР не би казал една добра дума за тази компания:
                              1) защото няма акции, но е силно зает с каузата и другите да нямат
                              2) по някакви си лично негови причини
                              3) който и както да инвестира в "Софарма"
                              4) независимо от всичко и всички
                              5) как да не си мисли човек, че си обиден инсайдер след този пост особено :-)
                              6) но пък си е много мъжкарско да наричаш собствениците на малки имена, все едно си пиеш ракията всеки ден с тях. Евала на такиви мъже!

                              Коментар


                              • Ти навярно си адски прав
                                Мненията и коментарите ми не са препоръки за покупка или продажба на ЦК.

                                Коментар

                                Working...
                                X