IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
    До 0,25% са комисионните за търговия с акциите на Софарма в Полша
    Сделката може да е без минимална такса и без разходи за трансфер на книжата от България до Полша

    http://www.investor.bg/news/article/126658/370.html
    Аз лично не бих приемал думите на Майстер за чиста монета. Внимавайте много, ако решите да работите с него!

    Не ви ли се струва странно например че няма мин. комисионна, както другите ИП?
    Или я крие или ще си я изкара по друг начин

    Коментар


    • До 0,25% са комисионните за търговия с акциите на Софарма в Полша
      Сделката може да е без минимална такса и без разходи за трансфер на книжата от България до Полша

      http://www.investor.bg/news/article/126658/370.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Софарма ще се търгува от понеделник и във Варшава
        http://www.investor.bg/news/article/126636/339.html
        Аферим !!!! Най-после.



        (Мечов, що ти е син езикът?)
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          Софарма ще се търгува от понеделник и във Варшава
          http://www.investor.bg/news/article/126636/339.html
          Браво на компанията голяма капитализация им желая.

          На сайта им няма подробности. Някой колега би споделил информация относно: технически колко време отнема прехвърляне на акции, какви биха били разходите за прехвърляне и последваща търговия и т.н.

          Коментар


          • Софарма ще се търгува от понеделник и във Варшава
            http://www.investor.bg/news/article/126636/339.html
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • http://www.mediapool.bg/%D0%B7%D0%B0...ews186625.html

              Препоръки никакви!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                ..........Та в този смисъл сравненията с ПИБ, Кремиковци, Банско и Юлен са неуместни. Под "скандал" имам предвид, че потребителят бързо ще разбере, че го мамят..

                С риск да оспамя леко темата, сравненията ми са повече от уместни:
                Агенцията по лекарствата си е затворила очите за явно нарушение на закона за лекарствата от конкретна фирма-производител. Мейн-стрийм медиите тънат в пълно мълчание по въпроса.

                БНБ, от своя страна, запази пълно мълчание за кредитите на ПИБ към купувачите на активи, независимо, че нарушаваха ЗКИ. Медиите бързо потулиха работата.

                Министерство на околната среда и водите не само, че си затвори очите за незаконно застроените терени от Юлен, а дори имаше наглостта да промени цяла закон, само за да позволи анекс към концесията, с който да узакони кражбата. Основните медии не посмяха дори да засегнат темата. Едни „авантюристи“ показаха абсурда в ефира на голяма телевизия и бързо бяха свалени от екран...

                Прокуратурата, министерски съвет и прочие институции си затвориха очите, след като АП заложиха най-прозрачните и трудни за избягване критерии за купувач на Булгартабак, а накрая го продадоха на дружество-пощенска кутия. Медиите пуснаха няколко плахи коментара и бързо замлъкнаха.

                А потребителите в тези три случая са същите, които си купуват аналгинхин – ти и аз....

                Ако това ти изглежда неуместно сравнение, то явно аз съм параноик.

                Коментар


                • Чудесно е да се чете...аз имам добър спомен от ефективността на аналгин-хинин...ако този скандал се разчуе, предполагам че доста хора ще се юрнат да се запасят в страх от ново изтегляне на лекарството.
                  Потребителят с какво е измамен?
                  Last edited by hah; 11.11.2011, 12:11.
                  Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                    Тъй като имаш предвид това, бих искал да добавя, че в този форум никой не чете. Повечето предпочитат да слушат захаросаните обещания/намерения на разни набедени за коректни мажоритари.

                    А относно скандала за синьото хапче, бъде уверен, че такъв няма да има.

                    Нямаше за ПИБ и Кремиковци, нямаше за Банско и Юлен, нямаше за Булгартабак и ...., няма да има и за Софарма и "синьото хапче".
                    Държавата сега работи повече за силните на деня, отколкото дори при комунистите.
                    Не става въпрос за форума, който цитираш, но става въпрос за същата история, която вече се разпространява по всякакви форуми и от уста на уста. Въпрос на време е потребителите да разберат как ги прецакват. И най-малкото ще гласуват с джоба си. Аз днес лично осведомих и отказах от покупка поне десет души, които имаха намерение да си го купят и се радваха, че такова хубаво лекарство отново е на пазара. Та в този смисъл сравненията с ПИБ, Кремиковци, Банско и Юлен са неуместни. Под "скандал" имам предвид, че потребителят бързо ще разбере, че го мамят. А пък евентуалното сезиране на КЗП ще е бонус, ако някой реши да си губи времето с това.
                    Last edited by netware5; 11.11.2011, 12:05.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Немам аз от тая артия, но искам да попитам акционерите дали ще искат обяснение от ръководството за голямата измама със "зеленото хапче". Въпрос на време е скандалът да се разрасне и нищо чудно КЗП да почне да разследва Софарма. Такива евтини номера биват наказвани много бързо от потребителя.
                      Тъй като имаш предвид това, бих искал да добавя, че в този форум никой не чете. Повечето предпочитат да слушат захаросаните обещания/намерения на разни набедени за коректни мажоритари.

                      А относно скандала за синьото хапче, бъде уверен, че такъв няма да има.

                      Нямаше за ПИБ и Кремиковци, нямаше за Банско и Юлен, нямаше за Булгартабак и ...., няма да има и за Софарма и "синьото хапче".
                      Държавата сега работи повече за силните на деня, отколкото дори при комунистите.

                      Коментар


                      • Немам аз от тая артия, но искам да попитам акционерите дали ще искат обяснение от ръководството за голямата измама със "зеленото хапче". Въпрос на време е скандалът да се разрасне и нищо чудно КЗП да почне да разследва Софарма. Такива евтини номера биват наказвани много бързо от потребителя.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Най-доброто АД на БФБ

                          Коментар


                          • Честито на акционерите
                            Донев с 407 хил. лв. допълнително възнаграждение от Софарма
                            Last edited by X_Y; 26.10.2011, 14:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Откриването беше толкова ВИП-аджийско, че не можах да промъкна... и по-добре, защото само туй, дето видях в минутният телевизионен репортаж ми осигури един кошмар, а ако бях намъкнал, щях да ги сънувам поне месец. Иначе търговската част е в последен довършителен етап и надявам скоро в експлоатация ще влезе.


                              Кошмарът ми бе причинен не от недъгавост на секси-кулите, а от оня с тимберица като компир, дето колекционира лентички и живее в телевизорът. Пак ряза лентичката - а аз се питам - държавата нещо дала ли е за тоя проект? А общината? Сам Картофоподобният дал ли е и една стинка, та лентичка да реже? Вечерта си лягам, заслужил сладък сън, но сънувам какво? - Че си правя ремонт у дома, лепкам тапети, мажа таван и когато привършвам, просвам капнал от умора, но доволен от свършеното и запушвам сладко, така - както съм с омърляните работни дрехи - изведнъж се изтърсва Ленторезачът, нахилен като сцепен пъпеш, заобиколен от вярна свита раболепни журналисти - изнася нескопосана реч и посред холът ми почва лентички да реже !!!

                              Събудих се от собствените си писъци - плувнал в пот и до сабаале не можах да заспя...


                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                                Реже ленти, защото и президент иска да ни пробута.
                                Абе импи, що не го поканиш наистина да отреже лентата след ремонта, Ще те дават в новините и ще станеш известен.
                                Следващия ход е, да се кандидатираш за президент, за да можем да гласуваме. И непременно да има обоснована коцепция за хъхряците. Може да се напишат лозунги и по стената, за да се види по телевизора, че нема лабаво.
                                Туй е начин, по който не ща да ставам известен. За президен тможе да кандидатирам другият път, сега нямаше как - нямам нужната възраст.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X