IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смарт Органик

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

    Обикновено липса на ликвидност, волатилност в цената и фактът че може да има скуизаут във всеки момент
    Съгласен съм с Вас, като към момента скуизаут не изглежда да е с висока вероятност с оглед заявеното желание за преместване на основния пазар и набиране на нови средства от борсата. Тук ми се струва, че има желание за местене на основния пазар, за да се привлекът и институционални инвеститори. Ще видим как ще се развият нещата през годината...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

      Колега, ще ми бъде интересно да споделите опасенията Ви за ниския ФФ
      Обикновено липса на ликвидност, волатилност в цената и фактът че може да има скуизаут във всеки момент
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        Опасна игра играете с този нисък фф
        Колега, ще ми бъде интересно да споделите опасенията Ви за ниския ФФ

        Коментар


        • Опасна игра играете с този нисък фф
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

            Аз пък съм 100 % сигурен, че СО имат по-висок от Шилето ръст на продажбите ;-)
            Виж им маржовете на печалбата, наличния кеш, дълг, продажби, профит, иновация и сам си отговори колко хляб има да се изяде за да се стигне шилето. Е, ако няма хляб, може и пандишпанчета ;-)

            Коментар


            • Ако направят увеличаване на капитала при фрий флот Мин 20% ще запиша доста акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                Сбъдва се май казаното от теб!Но пък не става въпрос за гадаене все пак,а за реалност!Със голямо уважение към твоите прогнози и анализи,Благодаря!P.S.Днес бил международният ден на думата Благодаря,а аз няма никакви препоръки за търговия нито с тая нито с други акции по света!
                Аз пък съм 100 % сигурен, че СО имат по-висок от Шилето ръст на продажбите ;-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                  Дружество което стабилно расте, дори и надценено в момента рано или късно ще стане нормално оценено или дори подценено, т.е. ще си настигне цената. От друга страна дърпащите назад, макар и в момента с ниски коефициенти в края на краищата се оказват недобра инвестиция.
                  Сбъдва се май казаното от теб!Но пък не става въпрос за гадаене все пак,а за реалност!Със голямо уважение към твоите прогнози и анализи,Благодаря!P.S.Днес бил международният ден на думата Благодаря,а аз няма никакви препоръки за търговия нито с тая нито с други акции по света!

                  Коментар


                  • https://www.investor.bg/a/538-pazari...art-organik-ad

                    "Според предварителните оценки на компанията приходите през третото тримесечие нарастват с над 54% на годишна база в сравнение с третото тримесечие на 2022 г. до близо 22 млн. лева."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                      Растежът при биохраните е много-много повече от 25-30% на годишна база, от това което представят в отчетите.
                      Докато строят и се "услушват" да не се окаже, че "изтърват влака". :-)
                      Дано да се справят по най-добрия начин

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                        Компанията се развива и увеличава производствената си база, за да отговори на увеличеното търсене - не е само до намирането на пазар
                        Растежът при биохраните е много-много повече от 25-30% на годишна база, от това което представят в отчетите.
                        Докато строят и се "услушват" да не се окаже, че "изтърват влака". :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                          Понеже имам много добри наблюдения върху немския пазар за био храни, мога да ви информирам, че при определени условия и правилен мениджмънт е възможно не 200 мил.евро продажби а по 3-4 пъти горница да се постигнат. Просто трябва да се намери подходящия човек/партньор.
                          Компанията се развива и увеличава производствената си база, за да отговори на увеличеното търсене - не е само до намирането на пазар

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                            ... Просто трябва да се намери подходящия човек/партньор.
                            Колега, може би сте пропуснали информацията, че тази година компанията купи една немска компания, така че си имат собствена компания там! Друг е въпроса доколко са компетенти хората, за да постигнат желаните резултати.

                            Коментар


                            • Понеже имам много добри наблюдения върху немския пазар за био храни, мога да ви информирам, че при определени условия и правилен мениджмънт е възможно не 200 мил.евро продажби а по 3-4 пъти горница да се постигнат. Просто трябва да се намери подходящия човек/партньор.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                                Макар и късно и аз напазарувах достатъчно въпреки,че още на 13 трябваше да се купува яко!P.S.Препоръки никакви разбира се!
                                трябваше лятото, когато беше под 13лв

                                Коментар

                                Working...
                                X