IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестор.бг (4IN / IBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Замислих се дали е дискутирано Инвестор.бг да направи борса за криптовалути или да купи вече създадена такава.

    Един от проблемите на криптовалутите е доверието,а Инвестора си мисля се ползва с такова сред инвестиционната общност
    Keep going ...

    Коментар


    • и да променят най-накрая оборота за деня от лева в брой акции(лотове)!!!


      жалко, че не предлагат по-голям шрифт, с удоволствие бих го използвал, докато не направят съответните промени!

      да не говорим, че и синхронизацията с БФБ не им работи добре, нещо за което повече от 15мин. време за синхронизация е недопустимо в модерните времена на висши технологии, които можем само да се надяваме, че Инвестор използва!

      Коментар


      • Крайно време за въвеждане на Like бутона след всяко мнение. И евентуално сортирне по този критерий и може би цветова промяна на мненията с над да речем 10 лайкваня- И съм сигурен че Facebook ще завидят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
          Здравейте,
          мисля, че поддържаме и по-големи шрифтове

          практиката "по белия свят" не е уеднаквена - избрали сме такъв модел, защото ни се е струвал най-адекватен за времето си.

          малко по-надолу под въпросната информация има и данни за прехвърлените лотове.

          но да, ще помислим за промяна

          поздрави

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
            Здравейте,
            мисля, че поддържаме и по-големи шрифтове

            практиката "по белия свят" не е уеднаквена - избрали сме такъв модел, защото ни се е струвал най-адекватен за времето си.

            малко по-надолу под въпросната информация има и данни за прехвърлените лотове.

            но да, ще помислим за промяна

            поздрави

            мерси за включването.
            това което представяте по-долу е ок.
            но за "играчите" на борсите са важни лотовете, а не тяхното парично общо изражение. щом са се хванали да търгуват или правят собствени заключения, играчите гледат броя изтъргувани лотове, а не стойността на изтъргуваният брой акции. парите вече са ги осигурили и следят движението на брои акции.

            препоръчвам това, защото считам, че е много дразнещо за всеки, който следи активно и търгува на чужди борси.

            Като следствие от това, ще е добре да си промените и показателите по графиките на компаниите. в "белия" свят изтъргуваните обеми стоят на първо място и след това се корелират изтъргуваните лотове с цената им.
            а при вас е точно обратното.

            това е мисля от самото начало и е изключително дразнещо!

            но вие сами преценете, дали имате желание да се подобрявате.

            Коментар


            • Здравейте,
              мисля, че поддържаме и по-големи шрифтове

              практиката "по белия свят" не е уеднаквена - избрали сме такъв модел, защото ни се е струвал най-адекватен за времето си.

              малко по-надолу под въпросната информация има и данни за прехвърлените лотове.

              но да, ще помислим за промяна

              поздрави

              Коментар


              • Препоръка за подобрение

                здравейте,

                защо не помислите да смените в "Обща Информация" за компаниите, например
                http://www.investor.bg/companies/IHLBL/view.html

                да изписвате/смените в графата "дневен оборот в (лв.)" да показва актуалният дневен брой изтъргувани лотове, както е навсякъде по "белия" свят???

                Определено считам, че сегашният ви начин за предоставяне на тази информация е много дразнещ.


                към съфорумците: ВИЕ КАКВО СМЯТАТЕ ЗА ТОВА ПРЕДЛОЖЕНИЕ!???

                Коментар


                • ЩЕ ГО ДЕЛИСТВАТ ЛИ ИНВЕСТОРА!??

                  Коментар


                  • Сега ще им звънна, после ще ти пиша лично. Сега им звънях, въобще не знаят, че е сделките са се провеждали на 16 юли
                    Last edited by LuckyYou; 29.07.2013, 10:20.
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                      Добре, а това означава, че са изкупени всички акции така ли ? Защото при моя инвестиционен посредник се води, че аз все още имам акции на инвестор, въпреки че приех търговото ?
                      Здравейте

                      Това означава,че трябва да питате вашия посредник, защо води нещо което го нямате.

                      Наскоро имаше посредник, който водеше, че клиента му има акции в Арома Козметикс и той ги продаде, а акциите вече бяха в търговия предложител.

                      Борсовата търговия на Арома Козметикс завърши с грешна сделка
                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...sdelka,154211/

                      Ако искате ми пишете лично съобщение, имам списък на акционерите към 18 юли и мога да ви кажа, дали все още сте акционер.

                      Поздрави

                      Коментар


                      • Много ще ми липсва публичния статут на инвестора.

                        През последните няколко години само в тази тема можеше да се видят цивилизовани спорове на финансова тематика.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Добре, а това означава, че са изкупени всички акции така ли ? Защото при моя инвестиционен посредник се води, че аз все още имам акции на инвестор, въпреки че приех търговото ?
                          The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                          не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                            Здравейте, започна ли изкупуването на акциите за тези които са приели търговото и ако не е кога ще започне ? И кога ще заяърши де
                            Здравей, отговорът е поместен още преди 11 дни
                            Цитирам си го

                            Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                            Сделки извън регулиран пазар 2013-07-16
                            http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtrades

                            Месец Ден Година
                            Сегмент акции Standard
                            Борсов код Емитент Обем (лотове) Цена Оборот (лв.)
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 324 12.500 4 050.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 2 500 12.500 31 250.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 28 12.500 350.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 8 119 12.500 101 487.500
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 245 12.500 3 062.500
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 400 12.500 5 000.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 2 470 12.500 30 875.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 4 400 12.500 55 000.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 712 12.500 8 900.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 103 12.500 1 287.500
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 700 12.500 8 750.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 219 12.500 2 737.500
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 1 682 12.500 21 025.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 24 641 12.500 308 012.500
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 1 011 12.500 12 637.500
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 44 12.500 550.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 12 800 12.500 160 000.000
                            4IN Инвестор.БГ АД-София 4 000 12.500 50 000.000

                            Тоест регистрирането на сделките от търговото предложение е приключило още на 16 юли

                            Поздрави

                            Коментар


                            • Ще ми отговори ли някой ?
                              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Здравейте, започна ли изкупуването на акциите за тези които са приели търговото и ако не е кога ще започне ? И кога ще заяърши де
                                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                                не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X