IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
    Голямо натискане тука... Само да ги запита човек ЗАЩО?! И няма как да ти отговорят...
    600 акции не е "голямо" натискане. И без това досега беше на "подпиране". По-добре да си дойде на цената.

    Коментар


    • Голямо натискане тука... Само да ги запита човек ЗАЩО?! И няма как да ти отговорят...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
        нещо много превъзбудени има тука
        Може да ги е шубе да не слезе на номинал Макар, че това би било само здравословно към настоящия момент, да се изчистят спецовете (спекулантите) и с оглед на целия пазар да се съобрази и цената. Нали фундамента е уж бил по-важен от цената Пак ще възкресим проф. Каро и теорията за чистата акция. (или артия, както го предпочитат някои)
        Не е препоръка

        Коментар


        • нещо много превъзбудени има тука
          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

          Коментар


          • Поредните мичета бяха издухани а валериана в мечешките аптеки май свърши.

            Коментар


            • Това е само началото.

              Коментар


              • Днес само 7,75 процента ръст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                  Най-интересното за мен е че все още има предлагане под 2,50 лв.Прости им господи че те не знаят какво правят.
                  Не под 2,50 а под 1,40. Доскоро го крепяха на 1,40. Епичен батъл, заършил с неуспех към момента. Изпуснаха малко въздух, но може и още
                  Карай го по-спокойно, ако си убеден, че инвестицията си струва.
                  Не е препоръка, Имам акции

                  Коментар


                  • Най-интересното за мен е че все още има предлагане под 2,50 лв.Прости им господи че те не знаят какво правят.

                    Коментар


                    • Ех, Импе, след време и за 24 часа така ще говориш

                      Коментар


                      • Севтополисът е секси и мене си ме кефи.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Мммм даааа, залагам на това, което аз реша, в момент когато ми е кеф на мене.
                          За 5МH,HES и други, защо мислиш, че нямам.

                          Коментар


                          • Да беше си купила МСН, трейс.. и др. Бай -сел...много по-напред щеше да си,отколкото да висиш две години в 9-та глуха
                            Ма па ти си знаеш,щом си се хванала на хорото
                            Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от @_@ Разгледай мнение
                              Спящата красавица направи неква конвулсия и ти заподскача от радост.
                              Радвам се и на малките неща.

                              Коментар


                              • Спящата красавица направи неква конвулсия и ти заподскача от радост.
                                Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

                                Коментар

                                Working...
                                X