IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Една доста позабравена акция/тема .
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      А отчета за първото на 2012 е още по-добър според мен. Затова и вчера си взех един 10Т. Проблема на продавача явно беше ликвидността, а не фундамента. Просто трябва да се изчакат по-добри времена на БФБ.
      Внимание - Балоон! (придружен с липса на ликвидност )
      Не е препоръка ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение
        Никакви коментари от октомври?! Айде де хора, поне отчета за последното тримесечие беше добър. На никой ли не му пука?
        А отчета за първото на 2012 е още по-добър според мен. Затова и вчера си взех един 10Т. Проблема на продавача явно беше ликвидността, а не фундамента. Просто трябва да се изчакат по-добри времена на БФБ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KPAHK Разгледай мнение
          Аз мойте ги разцъках на добра цена преди време, но ако падне под левче може пак да си взема
          И според мен само под левче има някакъв смисъл, да очакваш после и някакъв ръстеж. Иначе си е леко дръвце работата.
          Не е препоръка

          Коментар


          • Аз мойте ги разцъках на добра цена преди време, но ако падне под левче може пак да си взема

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Има време, докато се обере реколтата от бабешки зъби.

              Имам си малко акции.
              Според мен е куца хартия, с незнайно слаб потенциал. Жабата си е по-добра за избор.
              Не е препоръка

              Коментар


              • Има време, докато се обере реколтата от бабешки зъби.

                Имам си малко акции.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Тази акция на мен ми харесва и според мен много хора са наясно, че трябва да купуват тук и затова може би си пълнят тихо и кротко. Затова, когато скочи цената едва ли ще има изненадани. Естествено, че имам акции, Не е препоръка за нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение
                    Никакви коментари от октомври?! Айде де хора, поне отчета за последното тримесечие беше добър. На никой ли не му пука?
                    балончето е така надуто, че няма интерес. Ако не го подпираха приближените на мажо, отдавна да си е на цената, под номинал вероятно. Не е препоръка

                    Коментар


                    • Никакви коментари от октомври?! Айде де хора, поне отчета за последното тримесечие беше добър. На никой ли не му пука?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                        Ами тогава недей мисли за много, мисли за малко !
                        Хитър подход! Ама, ако имаше и как да се случва това, дето си го мислим, цена нямаше да има!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                          То и аз си мисля много работи, ама... няма начин!
                          Ами тогава недей мисли за много, мисли за малко !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                            поне за кинт си мисля на първа стъпка Не е препоръка
                            То и аз си мисля много работи, ама... няма начин!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                              И коя му е цената?!
                              поне за кинт си мисля на първа стъпка Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                                600 акции не е "голямо" натискане. И без това досега беше на "подпиране". По-добре да си дойде на цената.
                                И коя му е цената?!

                                Коментар

                                Working...
                                X