IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • под 5лева тук не продавам
    пък който иска да продава на 1.20 проблема си е негов

    Коментар


    • Господи, прости на търгуващите тука, защото те не знаят какво вършат. Не е препоръка за прощаване. Не е препоръка за нищо.
      Last edited by the money-maker; 31.10.2012, 17:14.

      Коментар


      • Хубаво би било и анализаторите на ПФ Доверие да вземат и да публикуват тяхната оценка на ациите сега вместо да се оплакват после от цената. Това е начин да защитят интересите на стотиците хиляди хора, които са си доверили спестяванията за пенсия на тях. Така КФН ще има и другата гледна точка - на миноритарните акционери.
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Българска роза Севтополис с 10 пъти ръст на печалбата преди вливането в Софарма

          да видим как КФН ще оцени акциите на Севто. Преди доста години една от фармациите придобивани от БалканФарма беше оценена на "справедливо" на половин годишната си печалба при първото внасяне на документите в Комисията.
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Значи вчера ти си ми продал
            тенкю
            прехвърлях си пакетче чрез покупка и продажба от един посредник към друг

            Коментар


            • Прецаках се, неговата кожа, че продадох вчера... но и аз имах съвсем малко бройчички, де... И въпреки това на нелоша процентна печалба излязох.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Мда...
                одобрението се дължи на въведените нови производствени мощности в цех Твърди лекарствени форми във връзка с проект за Технологична модернизация на таблетното производство.
                Сетихте се вие да пълните
                пълня от 2008-ма насам
                щото съм пристрастна и проста
                па тоз проект мина през ръцете ми едно време

                Коментар


                • тука се очертава голям купон
                  Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                  Коментар


                  • OOOOOO обичам Ви, обичам реалният и светъл бизнес.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Батя, дано поне с Огнян Донев не се налага да влизаме във война, че напоследък ми се струва, че само с това се занимавам-жалби, писма и т.н. Огнян Донев е пич и въпреки че имам едни съмнения за поведението му при Севто, все си мисля, че няма да се излага като Ц. Василев и ортаци при табаците за такава дребна сделка за неговите стандарти.
                      обаче изкара яките резултати след посдисването на договора за вливане, малко е дразнещо - един вид дайте да ви купя евтино севтото и да ви дам скъпата фарма

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/novini-i-anal...ofarma,142196/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Така е деси... ама като нямаше читаво предлагане на 1,05-1,10... останах в играта само със 37Т пакетче, а можеше повечко... можеше повечко
                          Чудесна акция... егати отчета заби пак. Да видим в плана за вливане на колко са я оценили, че ако е несправедливо евтино ще вдигаме въстание срещу мажо
                          Батя, дано поне с Огнян Донев не се налага да влизаме във война, че напоследък ми се струва, че само с това се занимавам-жалби, писма и т.н. Огнян Донев е пич и въпреки че имам едни съмнения за поведението му при Севто, все си мисля, че няма да се излага като Ц. Василев и ортаци при табаците за такава дребна сделка за неговите стандарти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                            Като Ви казвах да купувате евтинки хартийки- не щяхте, а сега ще завиждате.
                            Така е деси... ама като нямаше читаво предлагане на 1,05-1,10... останах в играта само със 37Т пакетче, а можеше повечко... можеше повечко
                            Чудесна акция... егати отчета заби пак. Да видим в плана за вливане на колко са я оценили, че ако е несправедливо евтино ще вдигаме въстание срещу мажо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                              Защото времето му е дошло.
                              Отчетите са много добри, пазари има- стоката върви.
                              А пък и след всяко затишие идва и раздвижване. Времето на АДСЦИСите отминава.
                              То ний да си докараме по 12-13% средна дивидентна доходност от АДСИЦ-овете, пък нека пак отминава.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Като Ви казвах да купувате евтинки хартийки- не щяхте, а сега ще завиждате.

                                Коментар

                                Working...
                                X