IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като гледам одитираният отчет - някой сбърка , че си продаде хартийките на 1.25 лв. за брой.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      То хубаво се оценява, ама мен какво ме грее - аз няма да си реализирам акциите на СФАРМ на тези цени, но държа да получа стойност за акциите си от Севто, близка до справедливата.Какво не е ясно?
      Прав си cymru въпреки, че не е невъзможно да си реализираш акциите на СФАРМ на посочените цени. Дано всички останат доволни. Поздрави.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
        Напиши и Софарма АД на колко се оценява в отчета
        То хубаво се оценява, ама мен какво ме грее - аз няма да си реализирам акциите на СФАРМ на тези цени, но държа да получа стойност за акциите си от Севто, близка до справедливата.Какво не е ясно?
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
          Само да вметна, че в отчета на Софарма трейдинг, притежаваните акции на Севто са оценени по справедлива стойност - 2,18 лв. Толкова по предложеното съотношение на замяна с акции на Сфарм.
          Напиши и Софарма АД на колко се оценява в отчета

          Коментар


          • Само да вметна, че в отчета на Софарма трейдинг, притежаваните акции на Севто са оценени по справедлива стойност - 2,18 лв. Толкова по предложеното съотношение на замяна с акции на Сфарм.
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              И двамата открихте едно и също /Америка/
              Май не се бях събудила още сутринта. Признавам си грешката.

              Коментар


              • Въпроса ,дали ще се стигне до първият дивидент при " Севтополиса "е решаващ в случая !

                Коментар


                • И двамата открихте едно и също /Америка/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    100брБРС(купени на пазарна 1,35)=135лв, 100бр БРС х 0,55= 55бр СФАРМ, 55бр. СФАРМ х 2,57(пазарна)= 141лева. както казах в момента с малко но е по-изгодно да се влиза във СФАРМ през БРС
                    Нещо мисленето ти е сбъркано- по изгодно е да влизаш през по-евтината компания.
                    Купувайки 100 броя Севтополис плащаш 135 лв., а купувайки 55 броя Софарма плащаш 141 лв. От къде е по-изгодно да влезеш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                      Това съотношение няма да остане и тепърва ще берем плодовете дори и без дивидент.
                      Кога? той КФН взе като съдебната с-ма да мисли по година!!!

                      Коментар


                      • 100брБРС(купени на пазарна 1,35)=135лв, 100бр БРС х 0,55= 55бр СФАРМ, 55бр. СФАРМ х 2,57(пазарна)= 141лева. както казах в момента с малко но е по-изгодно да се влиза във СФАРМ през БРС
                        Last edited by tony1975; 16.04.2013, 06:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          ПОЗАБРАВИХМЕ ТЕМАТА ,
                          ДОКАТО НЕ Е ОБЯВЕНО ОСА , може ли да се поиска разпределение на дивидент от страна на минотарите , защото тук такова жиотну не познаваме ? Ще е необходимо ли набиране на представителство от 5% от капитала за внасяне на това предложение ?
                          На всички е ясно ,че при Фармата такова разпределение ще има , и при това стечение на сметките, ще се отнесе и още една брадва в зададеното съотношение 0,554192
                          Това съотношение няма да остане и тепърва ще берем плодовете дори и без дивидент.

                          Коментар


                          • ПОЗАБРАВИХМЕ ТЕМАТА ,
                            ДОКАТО НЕ Е ОБЯВЕНО ОСА , може ли да се поиска разпределение на дивидент от страна на минотарите , защото тук такова жиотну не познаваме ? Ще е необходимо ли набиране на представителство от 5% от капитала за внасяне на това предложение ?
                            На всички е ясно ,че при Фармата такова разпределение ще има , и при това стечение на сметките, ще се отнесе и още една брадва в зададеното съотношение 0,554192

                            Коментар


                            • Kakво се случва с този, иначе толкова симпатичен, мажо?
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • http://www.blitz.bg/news/article/185262
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X