IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Маретов, приказката за стомната за вода помниш ли я..Стига фалшиви търгове, стомната се чупи от лъжи и измами..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      Един принципен въпрос - може ли ? Защо не подаде за Биодит - като беше същото?
      Не беше същото колега! Не знам дали си толкова неинформиран или просто се заяждаш.. Имаше около 160 разлики.. долу горе като от земята до небето

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Не са стотни, а секунди това което е написал колегата по-долу. Карол са въвели ордер на 1,3 сек. след опън и също не е класиран..
        Чакам движение по жалбата си. Ако КФН потвърди че Елана са нарушили правилата за да прецакат останалите ИП, ще предприема и последващи действия.
        Другия вариант е да си мрънкаме във форума и да не правим нищо реално за да защитим! Така ще ни клатят при всяка удобна възможност!
        Спазването на еднакви правила от всички, е пътя за връщане на доверието към БФБ!
        Един принципен въпрос - може ли ? Защо не подаде за Биодит - като беше същото?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Не са стотни, а секунди това което е написал колегата по-долу. Карол са въвели ордер на 1,3 сек. след опън и също не е класиран..
          Чакам движение по жалбата си. Ако КФН потвърди че Елана са нарушили правилата за да прецакат останалите ИП, ще предприема и последващи действия.
          Другия вариант е да си мрънкаме във форума и да не правим нищо реално за да защитим! Така ще ни клатят при всяка удобна възможност!
          Спазването на еднакви правила от всички, е пътя за връщане на доверието към БФБ!
          Стига рива бе, га лапаше кифтетата не рива - сега ривеш
          Ще те клатят, много ясно - нали затова пак идваш тука, харесало ти е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Верно ли всички поръчки са минали за по-малко от 15 стотни от първата секунда..........ама това е наистина е много грозно Елана няма ли да дадат обяснение как така са успели да натиснат бутона на мишката така че поръчката им да се изпълни.От КФН получихте ли отговор на жалбите си ?
            Не са стотни, а секунди това което е написал колегата по-долу. Карол са въвели ордер на 1,3 сек. след опън и също не е класиран..
            Чакам движение по жалбата си. Ако КФН потвърди че Елана са нарушили правилата за да прецакат останалите ИП, ще предприема и последващи действия.
            Другия вариант е да си мрънкаме във форума и да не правим нищо реално за да защитим! Така ще ни клатят при всяка удобна възможност!
            Спазването на еднакви правила от всички, е пътя за връщане на доверието към БФБ!

            Коментар


            • Коментар


              • Аз жалба няма да подавам.Лошото е ,че всичко това срива доверието в нашия крехък капиталов пазар.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Slavi Petrov Разгледай мнение
                  Поъчката ми е въведена на борсата от посредника на 1 юни в 9.30.15 и не се класира.Продължавам да мислия,че аукциона е опорочен.
                  Верно ли всички поръчки са минали за по-малко от 15 стотни от първата секунда..........ама това е наистина е много грозно Елана няма ли да дадат обяснение как така са успели да натиснат бутона на мишката така че поръчката им да се изпълни.От КФН получихте ли отговор на жалбите си ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Slavi Petrov Разгледай мнение
                    Поъчката ми е въведена на борсата от посредника на 1 юни в 9.30.15 и не се класира.Продължавам да мислия,че аукциона е опорочен.
                    Това всичко го знаем, за съжаление без БФБ и КФН. За първите даже IPO - то е голям успех. Да плачим или да се смеем?!

                    Коментар


                    • Поъчката ми е въведена на борсата от посредника на 1 юни в 9.30.15 и не се класира.Продължавам да мислия,че аукциона е опорочен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Ша ме извиняваш, ама ако плод-зеленчука е толкова време на загуба, ще е забравен и изчезнал.
                        Обаче перспективите Санчо ... а перспективите са да изпапат и тия пари както предните, щото друго не се случва.
                        То винаги е до човека. Ако хората са такива, какво очакваш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                          Темата не е за Биодит, но ще е интересно дали ще успее да отскочи цената тук, както се случи там.
                          За мен тук фундаменът е много по-слаб. Да видим.
                          Обратното, тук поне има какво да продадат на скрап ...

                          Коментар


                          • Темата не е за Биодит, но ще е интересно дали ще успее да отскочи цената тук, както се случи там.
                            За мен тук фундаменът е много по-слаб. Да видим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                              Погледни им резултатите досега на Биодит като на един средно голям плод зеленчук в София... И сега изведнъж перспективи за умножаване на бизнеса по 100... Доста несериозно защото Биодит не е от вчера на пазара... Резултатите от първото тримесечие го доказаха..

                              Ша ме извиняваш, ама ако плод-зеленчука е толкова време на загуба, ще е забравен и изчезнал.
                              Обаче перспективите Санчо ... а перспективите са да изпапат и тия пари както предните, щото друго не се случва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                                Погледни им резултатите досега на Биодит като на един средно голям плод зеленчук в София... И сега изведнъж перспективи за умножаване на бизнеса по 100... Доста несериозно защото Биодит не е от вчера на пазара... Резултатите от първото тримесечие го доказаха..

                                Praw si< смешни са, но ако те интересува може да се информираш за перспективите и тогава ще разбереш защо супер професионалисти като НЕВЕК, Импетус Капитал и Радосвет Радев инвестират там!

                                Коментар

                                Working...
                                X