IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
    Скоти, знам, че имаш добро сърце. Ако ти останат 15-20 милки от сделката със зърното, помогни и на нас да вдигнем пустия капитал.
    Моят комисион е под 1 ти искаш 16.. ха ха разсмя ме... плюс това в обречени каузи и гербери не участвам... само “ черни птици” от типа лебед подпомагам... по брадите ще ни познаете..

    Коментар


    • Скоти, знам, че имаш добро сърце. Ако ти останат 15-20 милки от сделката със зърното, помогни и на нас да вдигнем пустия капитал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
        Едва ли е до мажоритаря, просто най-лошият възможен момент. Остава някаква надеждата все пак. Още не мога да повярвам, че няма инвеститор поне за минималния праг. Няма да продавам, ставам дългосрочен до следващото ОС, на което ще седнадо sunny.
        ха ха... нагаждач... няма да ми проваляш свалката,ей!

        Коментар


        • Ако не се вдигне капитала - очаквам силен sell-of.

          Коментар


          • Едва ли е до мажоритаря, просто най-лошият възможен момент. Остава някаква надеждата все пак. Още не мога да повярвам, че няма инвеститор поне за минималния праг. Няма да продавам, ставам дългосрочен до следващото ОС, на което ще седна до sunny.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Не знам, слънчо...

              Читав Мажо... държи ми симпатиите

              За съжаление скочи от трън, та на глог... неподходящ посредник... неподходящо време за увеличение на капитала... негативен сентимент...

              Но си мисля, че ако увеличението е неуспешно... Мажо ще запретне ръкави и сам ще си намери инвеститори... няма да остави мечтата СИН КАРС да умре...

              Лошото е, че стават по трудния начин нещата...

              Друго си е няколко венчъри да помпят цената и да отчитат положителни резултати...
              Милооо... каня те юни да сядаш до мен на 10 събрания и да се пробваш да усетиш кои е читав и кой не е...и да видим къде ще сложиш “русенският” гербер в класацията...ще д забавно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                Е чакаме “ големият големец” на бял кон да дойде с 16 мил.......това мисля че донякъде описва ситуацията и отговаря на колежката sunny! Липса на интерес мило...
                Не знам, слънчо...

                Читав Мажо... държи ми симпатиите

                За съжаление скочи от трън, та на глог... неподходящ посредник... неподходящо време за увеличение на капитала... негативен сентимент...

                Но си мисля, че ако увеличението е неуспешно... Мажо ще запретне ръкави и сам ще си намери инвеститори... няма да остави мечтата СИН КАРС да умре...

                Лошото е, че стават по трудния начин нещата...

                Друго си е няколко венчъри да помпят цената и да отчитат положителни резултати...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                  Много жалко наистина!По-всичко личи,че няма да има увеличение!P.S.Препоръки никакви разбира се!
                  Е чакаме “ големият големец” на бял кон да дойде с 16 мил.......това мисля че донякъде описва ситуацията и отговаря на колежката sunny! Липса на интерес мило...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Голям интерес тук по правата...направо се чудя и Мая къде да поставя оферта купува...навалица...евала на новият им посредник
                    Много жалко наистина!По-всичко личи,че няма да има увеличение!P.S.Препоръки никакви разбира се!

                    Коментар


                    • Голям интерес тук по правата...направо се чудя и Мая къде да поставя оферта купува...навалица...евала на новият им посредник

                      Коментар


                      • Last edited by Scottie Pippen; 13.10.2022, 17:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Печеля от усещанията си...там имам талант, дарба...други с талант във фундамента волативност тех анализ.... явно има добри във всяко едно поприще...бях там возиха ме лв двете коли... запознах се в тек парка със собственика на син карс....Пожелвам ти успех в тази инвестиция!
                          Скоти а на дрона повозиха ли те или само брадите им бара та получи усещане по различно от при Син Карс?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Едва ли ще правят увеличение, без да са осигурили инвеститор/и. Другото би било доста неразумно.
                            На БФБ всичко е възможно. Най-скорошният провал бе на Сирма. При Телематик също беше голям цирк, лятото.
                            Сигурно за това се презастраховат с 2 500 000 акции минимален праг. Всъщност тези пари не биха стигнали за нищо.

                            Коментар


                            • Едва ли ще правят увеличение, без да са осигурили инвеститор/и. Другото би било доста неразумно.

                              Коментар


                              • То на всички е ясно, че се търси един или повече големи инвеститори. Мажоритарят едва ли ще участва, все пак се търсят свежи пари. Може би диларът за Бенелюкс или някой чуждестранен фонд за рисков капитал. Иначе е безсмислено да се разчита на нас, дребните риби.

                                Коментар

                                Working...
                                X