IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
    тук няколко пъти се казва че голямата е последна

    а аз виждам че е първа (най първите са най отдолу )

    какво бъркам?
    Да, логично е първите да са най-отдолу, не съм сигурен...Мислех, че Елана са имали поръчки за над 2 млн...

    Коментар


    • тук няколко пъти се казва че голямата е последна

      а аз виждам че е първа (най първите са най отдолу )

      какво бъркам?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

        Ти и колегата ти fur6ton явно отговаряте в Елана за кризисния PR на посредника когато оцапа положението.

        Съвсем логично е този, който е решил да вземе цялата емисия, да допусне преди него няколко дребни поръчки колкото да не е единствен.

        Има ли в тази тема човек, който да вярва, че първата класирана поръчка е реална поръчка на някакъв уникално дребен инвеститор с 200 броя акции, който е имал информацията, че трябва в началото на дена на 26 май да си подаде поръчката, и си е направил труда да бие пътя до офис на Елана за да си пусне тази колосална поръчка?
        Никакъв ПР не съм, просто изказвам мнения, тъй като ми е много чудно защо Елана излизат лоши заради това, че са играли най-добре за своите клиенти, даже закона или общите условия ги задължават да действат винаги в най-добър интерес на клиента!

        Представям си само как са решили да пуснат поръчка в първата стотна от секундата, ноо за да не стане скандал са изчакали няколко стотни да влязат и други поръчки на клиенти като рискуват други посредници да ги изпреварят..., нали разбираш колко абсурдно звучи това, а и непостижимо за човек, всеки посредник, а и клиент разбира се е опитал да си пусне поръчката в първия миг след 9,30...

        И не разбирам защо Карол не излязоха лоши заради това, че успяха да класират своите клиенти за Биодит, Елана не успяха нито един...
        Безкрайно уважавам Карол да уточня!

        Коментар


        • Тезата че Елана просто са защитили своите клиенти, някак изпуска фактът че всъшност те взимат комисионни от сделките. Та определено постъпката е далеч от рицарската. Интересно дали ще има реакция от БФБ, а и КФН.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

            Има 5 оферти, въведени преди тази на Елана, учудвам се как някои не могат да разберат защо Елана са се класирали....

            Ами просто са въвели офертата преди другите, 6-ти поред, след като търсенето е за 6 млн., естествено ще има и неспечелили, нормално е да са много недоволни...
            Съгласен съм, че това да печелят първите е нелогично...
            Ти и колегата ти fur6ton явно отговаряте в Елана за кризисния PR на посредника когато оцапа положението.

            Съвсем логично е този, който е решил да вземе цялата емисия, да допусне преди него няколко дребни поръчки колкото да не е единствен.

            Има ли в тази тема човек, който да вярва, че първата класирана поръчка е реална поръчка на някакъв уникално дребен инвеститор с 200 броя акции, който е имал информацията, че трябва в началото на дена на 26 май да си подаде поръчката, и си е направил труда да бие пътя до офис на Елана за да си пусне тази колосална поръчка?

            Коментар


            • Народът е казал: "Всяко зло - за добро". Който ме разбира, разбира. Това че не сте успяли да купите Син Карс може да е за добро. Купих много Алтерко и Телелинк преди година, но за Биодит и Син Карс пасувах. Само времето ще покаже.

              Коментар


              • Здравейте,

                Не мога да разбера негативизма в някои от Вас относно действията на Елана. Те като компания са се постарали да удовлетворят интересите на техните клиенти, за което те ще получат своите комисионни. В тази компания работят хора, чиито заплати се формират именно от тези комисионни. Аз имам сметки в Карол и БенчМарк, но това не ми попречи, след като проявих интерес към това ИПО да се свържа с Елана, за да ги попитам на какъв принцип ще се проведе ИПО-то. Те ми обясниха, че ще е по ред на приемане на поръчките и ще започнат да приемат поръчки от 26 май. Захраних си сметката на 26-ти сутринта и си пуснах поръчката. Посъветвах и своите познати, които решиха да инвестират в тази компания да си открият сметки в Елана, а да не използват сметките при своите посредници ... сега се надяваме да сме едни от стотината клиенти, за които се говори. Съвета ми към всеки, който мисли, че е прецакан по някакъв начин е да се вгледа в себе си и да види дали той е бил достатъчно съобразителен и дали е действал по най-добрия начин, за да бъде успешен.

                Що се отнася до хората, които говорят срещу компанията СИН Карс... никой не ги кара да инвестират в нея. Това е въпрос на избор! Да, може да си държите парите в банките при доходност 0,00 и нищо или да поемете рискът, да се доверите на нечия визия за това, което иска да постигне. И относно липсата на добри компании на БФБ, моят опит с участието ми в ИПО-тата на Алтерко и ТБС е безкрайно положителен.

                От един фен на Челси за Harry Kane

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Ти си купил до колкото разбирам вземи сподели с нас кога си въвел поръчката купува
                  Не помня точно, след като официално обявиха, че започват приемане на поръчки...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Това си е (тури си сам категорията, че мен ме е срам)...;- те са тръгнали да стават публични със съдействието на "Елбана" и предполагам ще си си сърбат попарата!
                    На Биодита не бяха Елана - същата работа.

                    Аз там не се вредих, което може и да е добре, щото каквото остана го забих в Алтеркото, а те взеха че качиха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      Тук нямаше да има проблем, ако предварително беше публикувана информация, че акции ще могат да бъдат записани единствено и само от клиенти на Елана. В момента всички, които искаха да участват в IPO-то но не успяха имат силно негативно мнение към компанията, Елана и към личните им ИП, че са били подведени от изпратената информация. Днес във ФБ е пълно с негативни коментари не само за Син Карс и Елана, но и за БФБ ...
                      Само от клиенти на Елана дали заявка предварително и одобрени от същите

                      Щото ако си клиент на Елана и тръгнеш да си я подаваш по каналния ред да цъкаш на компа в системата - пак нямаш шанс.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                        Има 5 оферти, въведени преди тази на Елана, учудвам се как някои не могат да разберат защо Елана са се класирали....

                        Ами просто са въвели офертата преди другите, 6-ти поред, след като търсенето е за 6 млн., естествено ще има и неспечелили, нормално е да са много недоволни...
                        Съгласен съм, че това да печелят първите е нелогично...
                        Ти си купил до колкото разбирам вземи сподели с нас кога си въвел поръчката купува

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                          Къде може да видя тези поръчки? Аз останах с впечатлението, че всички акции са записани от Елана.
                          В Инфосток, сделките от днес.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                            Има 5 оферти, въведени преди тази на Елана, учудвам се как някои не могат да разберат защо Елана са се класирали....

                            Ами просто са въвели офертата преди другите, 6-ти поред, след като търсенето е за 6 млн., естествено ще има и неспечелили, нормално е да са много недоволни...
                            Съгласен съм, че това да печелят първите е нелогично...
                            Къде може да видя тези поръчки? Аз останах с впечатлението, че всички акции са записани от Елана.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                              А всички сделки ли бяха на Елана? Имаше и някакви други там?
                              Има 5 оферти, въведени преди тази на Елана, учудвам се как някои не могат да разберат защо Елана са се класирали....

                              Ами просто са въвели офертата преди другите, 6-ти поред, след като търсенето е за 6 млн., естествено ще има и неспечелили, нормално е да са много недоволни...
                              Съгласен съм, че това да печелят първите е нелогично...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                                Според мен са за похвала, класираха офертите на техните клиенти, аз като такъв съм доволен от тях, не споделям мнението, че трябваше да оставят други да изкупят акциите преди техните клиенти както писа някой...
                                ROFL

                                Коментар

                                Working...
                                X