IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

    "В края на миналата година „Син Карс Индъстри“ не успя да увеличи капитала си, за да довърши базата в Русе и да започне да строи базата си в Румъния"
    Къде пише за строителство на завод?
    Скоти, (къде изчезна бе, човек) преди време във форума ме посъветва да отида до Русе и да видя базата и шефа. Ходих м. май и видях и базата и шефа. За разлика от него, аз останах с добри впечатления. Просто неуспешното увеличение се отрази много зле на цялата идея. С този заем и последните новини от изложенията в Германия, може и да осъществи мечтата си г-н Даскалов.

    На кое място е Русе са започнали инвестицията?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение

      Пише, че не са успели да завършат завода в Бг и се местят в Румъния. Къде в Бг е стартирало строителство?
      "В края на миналата година „Син Карс Индъстри“ не успя да увеличи капитала си, за да довърши базата в Русе и да започне да строи базата си в Румъния"
      Къде пише за строителство на завод?
      Скоти, (къде изчезна бе, човек) преди време във форума ме посъветва да отида до Русе и да видя базата и шефа. Ходих м. май и видях и базата и шефа. За разлика от него, аз останах с добри впечатления. Просто неуспешното увеличение се отрази много зле на цялата идея. С този заем и последните новини от изложенията в Германия, може и да осъществи мечтата си г-н Даскалов.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
        С настоящото информираме, че на 26.10.2023г. СИН КАРС Индъстри АД, след решение на Съвета на директорите, подписа договор за кредит под формата на револвираща кредитна линия за оборотни средства с “Българска банка за развитие” ЕАД. Кредитната линия е в размер до 3 900 000 лв. (три милиона и деветстотин хиляди лева) с 12-месечен срок за погасяване считано от 26.10.2024г. и с три опции за удължаване до 26.10.2027г. Кредитът е изцяло целеви за осигуряване на оборотни средства за основната дейност на Дружеството, а именно - за производството на електромобилите с марката L CITY.
        Пише, че не са успели да завършат завода в Бг и се местят в Румъния. Къде в Бг е стартирало строителство?

        Коментар


        • С настоящото информираме, че на 26.10.2023г. СИН КАРС Индъстри АД, след решение на Съвета на директорите, подписа договор за кредит под формата на револвираща кредитна линия за оборотни средства с “Българска банка за развитие” ЕАД. Кредитната линия е в размер до 3 900 000 лв. (три милиона и деветстотин хиляди лева) с 12-месечен срок за погасяване считано от 26.10.2024г. и с три опции за удължаване до 26.10.2027г. Кредитът е изцяло целеви за осигуряване на оборотни средства за основната дейност на Дружеството, а именно - за производството на електромобилите с марката L CITY.

          Коментар


          • Много е висока цената на камиончето и вратите и стъклата трябва да се променят, малки са. Направо е трябвало да ги направят прозрачни.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • https://m.mobile.bg/details/11696250801132491

              Дали това не е начин за финансиране?

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=-4RGdbbxykc
                Айде на бричките.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
                  Според мен трябва да сменят фокуса на бизнеса си. BYD предлага моделите си на цена под 10 000 USD с 30 КВт/ч. батерия. Полубутикови компании като Син карс нямат шанс.
                  Търсят си нишата. Което е правилния подход. Но не е задължително да успеят. Ако не са нацелили нишата, ще мижитуркат.

                  Коментар


                  • Според мен трябва да сменят фокуса на бизнеса си. BYD предлага моделите си на цена под 10 000 USD с 30 КВт/ч. батерия. Полубутикови компании като Син карс нямат шанс.

                    Коментар


                    • През 2023 г., Син Карс Индъстри АД има получени 4 поръчки за доставка на електромобил L City.
                      - Електромобил L City Koffer беше доставен в западна Германия. Новият собственик е компания, занимаваща се с дилърство на различни електромобили. Компанията заяви интерес да стане официален дистрибутор на L City за Германия, за което стартираме преговори.
                      - L City Koffer беше доставен в Мюнхен, на клиент, извършващ куриерска дейност под франчайзинг за голяма немска компания.
                      - L City Koffer ще бъде доставен на клиент в Обединеното кралство, който също проявява интерес да стане официален дистрибутор за Англия.
                      - Електромобил L City Pickup ще бъде доставен на голямо производствено дружество (в автомобилната индустрия) за дейността му в гр. Русе.
                      Всички 4 електромобила ще бъдат доставени до края на настоящото полугодие. Реализираният приход от тези продажби ще бъде на обща стойност над 400 хил. лв.

                      Коментар


                      • Днес навигацията ме обърка и не можах да намеря адреса. Обадих се на ДВИ и той ми каза, че има кворум и освен мажо, присъстват и двама други акционери. Та ако някой от присъствалите чете този форум, може да сподели впечатления от събранието.

                        Коментар


                        • [QUOTE=Иво Орозов;n3991849]Изявлението му го разглеждам само като кризисен ПР. Каквато и идея да стои зад думите - не става ясно[/
                          Last edited by Scottie Pippen; 18.11.2022, 15:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение

                            Понякога да си прав оставя горчив вкус
                            Мисля, че Роско ще продаде 4-5 спортни автомобила и ще реши проблема със свежия кеш!

                            Коментар


                            • Изявлението му го разглеждам само като кризисен ПР. Каквато и идея да стои зад думите - не става ясно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                                Интересен казус се заформя тук.
                                Имаш лайкче от мен!
                                Ще се радвам да чуя и други гледни точки...

                                Коментар

                                Working...
                                X