IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна-плод АД (4V5 / VPLOD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY
    Ами ако си купиш 10-15 % от компанията, може и да те огрее
    аа да си я държат не ми трябва

    Коментар


    • Ами ако си купиш 10-15 % от компанията, може и да те огрее
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от мечка - стръвница
        Първоначално изпратено от XY
        Не било ликводно дружеството Я вижте оборота днес - над 30 000 лв. Изкупиха на някого акцийките евтино
        Защо да е евтино ? Дивидент дават ли ? или само заеми към свързани лица на 3% лихва ? Не е препоръка
        как да стана и аз свързано лице че ми трябва един такъв заем докато са високи лихвите по депозити

        Коментар


        • Първоначално изпратено от XY
          Не било ликводно дружеството Я вижте оборота днес - над 30 000 лв. Изкупиха на някого акцийките евтино
          Защо да е евтино ? Дивидент дават ли ? или само заеми към свързани лица на 3% лихва ? Не е препоръка

          Коментар


          • Не било ликводно дружеството Я вижте оборота днес - над 30 000 лв. Изкупиха на някого акцийките евтино
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Диляна
              Кака ви продаде на 489лв. октомври 2007.....
              Ха,наздраве!
              Брао како! Голема си !!!
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Диляна
                Кака ви продаде на 489лв. октомври 2007.....
                Ха,наздраве!
                и какво от това ? мечка ти стръвница имаше продажби и над 500, но какво от това. ?? Освен това е и купила на средно 110, но какво от това ?? Има ли сега далавера - това е въпросЪт ??? фак, и наздраве!

                Коментар


                • Кака ви продаде на 489лв. октомври 2007.....
                  Ха,наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Phoenixheart
                    Не те ли притеснява, че трупат само парични средства в брой бе з да разпределят печалбата?
                    Мен ме притеснява, ама какво да направя ?? ))
                    Не е препотъка, а и имам акций.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Phoenixheart
                      Не те ли притеснява, че трупат само парични средства в брой бе з да разпределят печалбата?
                      какви лихви им носят тези пари, че не ми се рови

                      Коментар


                      • Не те ли притеснява, че трупат само парични средства в брой бе з да разпределят печалбата?

                        Коментар


                        • И какво като е с една сделка годишно? Важна е реалната стойност на компанията, нали? А ти ако искаш да си трейдваш активно, БФБ далеч далеч не е най-подходящото място

                          Дори и в условията на криза, компанията струва поне двойно, според мен, което пък не е препоръка за търговия с акции на дружеството.

                          P/E около 5 означава 20 % възвръщаемост на инвестицията, като компанията показва, че може да запази относително постоянни приходи и печалба в условията на най-тежката криза от тридесетте години.
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan
                            Не разбирам защо трябва да изкарвате темата на 1ва страница пак. Който следи отчетите и познава компанията е наясно със стойността и. Няма нужда да се прехвалва или оплюва и да се напълни и позицията и темата с чули-недочули нещо т.нар. спекуланти, които само е...ват мамата и на малкото останали добри неща на БФБ.
                            акцията си е добра още от преди кризата
                            но с една сделка годишно.......

                            Коментар


                            • Не разбирам защо трябва да изкарвате темата на 1ва страница пак. Който следи отчетите и познава компанията е наясно със стойността и. Няма нужда да се прехвалва или оплюва и да се напълни и позицията и темата с чули-недочули нещо т.нар. спекуланти, които само е...ват мамата и на малкото останали добри неща на БФБ.

                              Коментар


                              • печалбата си е печалба който не е харесва отива на друга позиция

                                Коментар

                                Working...
                                X