IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна-плод АД (4V5 / VPLOD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Че, какво толкова добро има?
    На мен ми изглежда същото, като миналата година, т.е. без растеж.
    А, току що видях, че са си раздали заеми на някакви фирмички и то при много малка лихва.
    Над 700 000 лв са дадени за срок от 1 г. при лихва 3% ?????
    Дано да не греша, но това не ми изглежда много добре от страна на собствениците, все пак имаме и инфлация и такива лихви ми изглеждат несериозни.

    Коментар


    • За добрите компании няма неприятни изненади. Всичко си е по план!

      Коментар


      • ей нагювечихте се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nasco_3
          Да,така беше, аз лично си купих на няколко пъти днес просто не се сдържах!
          Абе,хора,малоумни ли сте да продавате акции за под 300 лева тук?
          То бива беднотия,но пък толкова да сте закъсали...
          Аз си купих достатъчно вече..няма да ставам мажоритар ,я)

          Коментар


          • Да,така беше, аз лично си купих на няколко пъти днес просто не се сдържах!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nasco_3
              Първоначално изпратено от B.Graham
              Първоначално изпратено от Джаст А Трейдър
              Днес умните си понакупиха.
              Днес на умните им продадоха по скоро
              Що бе Грахам?Кажи ми поне една причина да си продам акциите на таза цена от 200лв?Ами то при тази капитализация само цената на паркинга пред тържището струва повече-справка Явор АД
              Не си ме разбрал.Понеже имаше разпродажби а не изкупувания т.е. Карол и Капман раздадоха подаръци и подариха на умните, които не им се наложи да купуват от пазара.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham
                Първоначално изпратено от Джаст А Трейдър
                Днес умните си понакупиха.
                Днес на умните им продадоха по скоро
                Що бе Грахам?Кажи ми поне една причина да си продам акциите на таза цена от 200лв?Ами то при тази капитализация само цената на паркинга пред тържището струва повече-справка Явор АД

                Коментар


                • Благодаря, благодара :-)
                  Горенаписаното не е препоръка за търговия с акции. :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Джаст А Трейдър
                    Днес умните си понакупиха.
                    Днес на умните им продадоха по скоро
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Днес умните си понакупиха.

                      Коментар


                      • Тук скоро ще почнат да дават пари на купувачите за да им вземат акциите на Варна плод. Разбирам паника паника, ама всичко с мярка бе
                        При капитализация от 10.5М лева и активи с пазарна стойност от няколко пъти над капитализацията, супер стабилни приходи и печалби, P/E от 7.52 ...
                        Живи здави да са продавачите!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rozova pantera
                          Ami moje da se wyzpolzwash ako ti izglejda razumno. Kakwo samo se radwash, razbiram da nqma oferti, no oferti si ima
                          Благодаря ти ,възползувах се днес от съвета ти...сега ще продавам като стане на 400)

                          Коментар


                          • Ami moje da se wyzpolzwash ako ti izglejda razumno. Kakwo samo se radwash, razbiram da nqma oferti, no oferti si ima

                            Коментар


                            • Леле..щом и тук вече човек може да си напазарува за без пари...какво остава за останалите дружества...

                              Коментар


                              • Здравейте любители на недооценени недвижими имоти, собственост на публични дружества.

                                Може би има такава ситуация и при това дружество

                                http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=6649

                                Следете развитието, ако ви е интересно.

                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X