IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stz
    тука е спокойно да не е затишие пред буря ????
    вече незнам какво да я правя
    спокойно при синергона рано или късно ще се вземем своето, и бъди сигурен че когато момента дойде, не само своето ми и лихвите ни ще са добри
    тази акция просто не се продава само се допълва

    Коментар


    • тука е спокойно да не е затишие пред буря ????
      вече незнам какво да я правя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BankOfLame
        Като гледам движението при Оргахим и коментарите, че Q3 е най-силният им период няма как да не се направи паралел с едно добро дъщерно дружество на Синергон, а именно Лакпром АД.
        Te povecheto dashterni sa im dobri ama pechalbicata q nqma neshto onazi hubavata deto vsichki q chakame!
        www.targ.bg

        Коментар


        • Като гледам движението при Оргахим и коментарите, че Q3 е най-силният им период няма как да не се направи паралел с едно добро дъщерно дружество на Синергон, а именно Лакпром АД.
          --

          Коментар


          • Струва ми се, че всеки вижда в отчета това което иска да види.
            Съвсем нормално е това.Пазара утре ще покаже какви са били очакванията на големите.
            МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

            Коментар


            • Струва ми се, че всеки вижда в отчета това което иска да види.

              Коментар


              • Аз не съм очарован.
                Вълка козината си мени , нрава не.
                МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                Коментар


                • сега като си пийнах стигнах до следния извод:

                  вие се движите по вълните на емоцииите...

                  като не ви харесва EPS growth, гледайте растежа на собствения капитал - 25%
                  ама стига толко ограмотяване

                  Коментар


                  • И според мен отчета е ок активите нарастват заради земята която закупиха. Според придружителните документи към отчета се разбира че печалбата е намаляла заради реинвестирането на дивидентите които трябва да получи холдинга в самите дъщерни дружества. Ама това ли е най-важното както се казва в една реклама забелявах и нещо мн интересно на 5 декември 2005 година бе взето решение за издаване на облигации това е ок ама облигационният заем е обезпечен със заложен хотел, собственост на Новотел Пловдив АД (дъщерно дружество) оценен на 33,789 хил. лв. така за справка в отчета в справка 8 точно този хотел се води за 7 739 което е едно от интересните неща а ако не се лъжа искаха правят това дружество публично според интервюта с г-на. Не виждам място за притеснения относно отчета както казаха и др той е неконсолидиран и това си е ХОЛДИНГ все пак Светлина АД е на печалба според отчета й за Топлово няма данни но при това нарастване невярвам да имат лош отчет за Q2, договорни фондчета си направиха управлявани чрез Синергон Асет Мениджмънт АД което може би ще донесе допълнителни облаги. Относно търговията с акциите сами видяхте, че напоследък вс големи пълнят с големи обеми което е показателно, че има потенциал този холдинг а защо да не догоним и CHIM с какво е по-лош този холдинг.
                    Разгледай те го внимателно отчета и вс останали документи който са качени и сами си преценете дали е зле отчета или си е нормален.

                    В никакъв случаи това не е препоръка за каквито и да е било действия лично виждане. Успех!!!

                    Коментар


                    • И според мен отчета сие е Ок. Активите са нараснали с близо 35 мио
                      (това главно се дължи на земята+вземания+реинвестиции) така че аз съм пък много, много доволен.
                      Не се бъзи-кай !!!

                      Коментар


                      • спокси отчета според мен си е ок

                        ако все пак утре почнат мечи разпродажби колко от Вас няма да си купят

                        хи ....

                        аз няма да съм от тях

                        Коментар


                        • Благодаря Novaka_Bull !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Леонид
                            Колеги,един глупав въпрос,но не знам отговора понеже само от половин година съм на борсата.Колко акции притежава собственик на бонова книжка от масовата приватизация в Синергона?Т.е. имало ли е увеличение на капитала през годината или са само 25 акции?
                            28бр.

                            Коментар


                            • Колеги,един глупав въпрос,но не знам отговора понеже само от половин година съм на борсата.Колко акции притежава собственик на бонова книжка от масовата приватизация в Синергона?Т.е. имало ли е увеличение на капитала през годината или са само 25 акции?

                              Коментар


                              • Не става само с ядене трябва и да се купува, така се дебелее.
                                Не се бъзи-кай !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X