IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BankOfLame
    внушителни обеми и добри цени. Засега не се налага Бедо да дава изказвания
    Само питам. Лакпром част от този холдинг ли е?

    Коментар


    • внушителни обеми и добри цени. Засега не се налага Бедо да дава изказвания
      --

      Коментар


      • Фундаментът става моден отново. И това без особени новини около холдинга. Представете си ако Бедо реши пак да дава интервюта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
          Първоначално изпратено от marcy
          Сега ще са положителни номерата, дано да са свършили отрицателните и тогава хоп и може и 25лв.
          marcy, ако има индикации че отрицателните номера са в миналото, едва ли някой в този форум ще обори (освен VHK и FACTS), че една капитализация от 1 000 000 000 BGN много ще му отива на синергона
          Ке го напраиме бе па може и други да помогнат "сговорна дружина планина повдига".
          Не се бъзи-кай !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marcy
            Сега ще са положителни номерата, дано да са свършили отрицателните и тогава хоп и може и 25лв.
            marcy, ако има индикации че отрицателните номера са в миналото, едва ли някой в този форум ще обори (освен VHK и FACTS), че една капитализация от 1 000 000 000 BGN много ще му отива на синергона

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя
              инвесторррррр, ако беше го продал това умряло Газ и беше си купил по-читави акции мисля нямаше да подскачаш така. А сега хората ти виновни та чак се развика - полицияяя, прокуроррр
              ще ме скъсаш от смях
              между другото газ не е лошо дружество и трябва дсе държи под око, но още не е назрял момента.

              сега според мен е по готино други позиции да ни носят на гребена пък когато му дойде времето нямам нищо против газа на 20 BGN да си го напазарувам (потенциала е много по голям).

              Коментар


              • Сега ще са положителни номерата, дано да са свършили отрицателните и тогава хоп и може и 25лв.
                Не се бъзи-кай !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                  Къса е народната памет. Много бързо забравихте последния отчет и номерата на бат Бедо. Добра е акцията, ама 25 лева до Коледа си е чисто изхвърляне напосоки.
                  Костюмара е прав, но акцията е способна много да покаже.

                  аз затова си оставих малко от синергонките - така за плацдарм ако реша по сериозно тука да влизам

                  Коментар


                  • Къса е народната памет. Много бързо забравихте последния отчет и номерата на бат Бедо. Добра е акцията, ама 25 лева до Коледа си е чисто изхвърляне напосоки.

                    Коментар


                    • инвесторррррр, ако беше го продал това умряло Газ и беше си купил по-читави акции мисля нямаше да подскачаш така. А сега хората ти виновни та чак се развика - полицияяя, прокуроррр
                      ще ме скъсаш от смях

                      Коментар


                      • Да това със съчуствието е полезно.

                        Но като прогноза и аз давам към Нова Година цена 22 до 25лв.

                        И не е препоръка да си знаете.
                        Не се бъзи-кай !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marcy
                          Първоначално изпратено от 6u6umiga
                          Кой беше мажоритар тук , че забравих ;-)
                          Бедо бе Бедо не го ли знаш. Ама той с малко, ама си прай кот си иска.
                          Аха , с малко значи!
                          Ето защо не става модерна тази позиция !
                          На влезлите тук изказвам съчувствие , както и аз очаквам от тях съчувствие , че съм влязъл в ПОЛИМ :-(
                          най-голямия враг на човека се намира там , където никой не го търси

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6u6umiga
                            Кой беше мажоритар тук , че забравих ;-)
                            Бедо бе Бедо не го ли знаш. Ама той с малко, ама си прай кот си иска.
                            Не се бъзи-кай !!!

                            Коментар


                            • Кой беше мажоритар тук , че забравих ;-)
                              най-голямия враг на човека се намира там , където никой не го търси

                              Коментар


                              • Investorrrеее къде трябва да се дянат парите "парите на спестители и осигутени лица" та да сме съгласни с тебе?
                                Всеки ход е грешен!

                                Коментар

                                Working...
                                X