IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прав си за Ломско!

    Ала на Ломско му е много некадърен мажоритаря!

    Навремето много го харесвах, но впоследствие избягах от там... Дори имам реализирана малка загуба!

    Коментар


    • Блесна ми днес нещо покрай едно движение на акцията дали накрая има оправия или е за заблуда на противника...
      Успех на акционерите !
      Препоръки няма !

      Коментар


      • Атила, и нали и на ломско Q1 e най слабо за годината ама извадиха по

        голяма печалба от Бедовата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ATILA
          Е пичовете, не сте прави!

          Знаете, че повечето от бизнесите на групата са сезонни и в този смисъл, Първото тримесечие е най-слабото за холдинга!

          Истината е, че и аз бих се изкефил яко, ако бях видял някаква грандиозна печалба, но и настоящото положение не е лошо:
          - 24,85% ръст на нетните приходи от продажби до 88,7 млн
          - 10 хил. лв. нетна печалба 286 хил. лв. загуба за предходния период

          Аз твърдо оставам оптимист за бизнесите на Холдинга!



          Не е инвестиционен съвет!
          Притежавам акции на Синергон!

          П.С. Среднопретеглената цена на акциите ми е много ниска! И поради това, се оптвам преценката и коментарите ми на позицията да бъдат максимално безпристрастни и обективни!


          Успехи!

          АТИЛА отчета е ИЗМАМА . За 2007 Q1 имаха около 600 хил. ПЕЧАЛБА

          не е препоръка

          Коментар


          • Е пичовете, не сте прави!

            Знаете, че повечето от бизнесите на групата са сезонни и в този смисъл, Първото тримесечие е най-слабото за холдинга!

            Истината е, че и аз бих се изкефил яко, ако бях видял някаква грандиозна печалба, но и настоящото положение не е лошо:
            - 24,85% ръст на нетните приходи от продажби до 88,7 млн
            - 10 хил. лв. нетна печалба 286 хил. лв. загуба за предходния период

            Аз твърдо оставам оптимист за бизнесите на Холдинга!



            Не е инвестиционен съвет!
            Притежавам акции на Синергон!

            П.С. Среднопретеглената цена на акциите ми е много ниска! И поради това, се оптвам преценката и коментарите ми на позицията да бъдат максимално безпристрастни и обективни!


            Успехи!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Боримечката
              Г.Г. --- аз затова сложих и усмивките, щото при бат ти Бедо освен ако нямаш добро чувство за хумор, няма как да издържиш дори като читател на отчетите му, камо ли като акционер (пу пу, никому не го пожелавам)

              а иначе как 632 хиляди печалба изведнъж станаха загуба, това са фокусите на Бедо ... или грешка от бездарие, на хората изготвили отчета ...
              Ами да ти кажа аз бая се посмях с колегата като разглеждахме отчета, но жалко за акционерите. И все пак ми се струва че КФН трябва да вземе отношение, не че мене ме засяга, но въпроса е принципен не може така ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕ.
              настоящото не е препоръка за покупко-продажба на акции на pethl

              Коментар


              • егати мега - структурата егати и резултата

                близо 90 мил. приходи и нищо [/quote]

                гледаи сега Новак аз предлагам следното нещо: 1.Бедо да осребри всички активи на холдинга и хоп всичко на ЕДИН ВЛОГ в банка, така представи си RОА как ще се подобри, смятам че схемата е изгодна както за миноритарите така и за мажоритаря.
                не е препоръка само, а само съвет към Бедо

                Коментар


                • Г.Г. --- аз затова сложих и усмивките, щото при бат ти Бедо освен ако нямаш добро чувство за хумор, няма как да издържиш дори като читател на отчетите му, камо ли като акционер (пу пу, никому не го пожелавам)

                  а иначе как 632 хиляди печалба изведнъж станаха загуба, това са фокусите на Бедо ... или грешка от бездарие, на хората изготвили отчета ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от G.G.
                    Първоначално изпратено от Боримечката
                    киф, има ръст - и то какъв
                    за какъв ръст говорим.......... тва е е*аси измамата!!! нали се сравняват Q1 -08 с Q1 -07. в този консолидиран отчет пише че 2007 Q1 са били на загуба 266хил.лв. Нооооо дали е така наистина, ако отворим консолидирания отчет за Q1 07 се вижда че там са на печалба 632 хил.лв. Е как е възможно това? някой може ли да обясни?
                    и защо в този отзи отчет липсват " 3. Положителни разлики от операции с финансови активи и инструменти" за 1065 хил.лв.
                    Няма ли кой да потърси отговорност от Бедо...........
                    не препоръчвам нищо само питам?
                    тоя е за съд бе ма..... басиии смотаняка

                    няма ли кой да извади 32% глсове на ОСА да му разкаже играта и пре....ник


                    като си помисля че имам 7% от него и топл. направо неам кръв

                    егати мега - структурата егати и резултата

                    близо 90 мил. приходи и нищо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Боримечката
                      киф, има ръст - и то какъв
                      за какъв ръст говорим.......... тва е е*аси измамата!!! нали се сравняват Q1 -08 с Q1 -07. в този консолидиран отчет пише че 2007 Q1 са били на загуба 266хил.лв. Нооооо дали е така наистина, ако отворим консолидирания отчет за Q1 07 се вижда че там са на печалба 632 хил.лв. Е как е възможно това? някой може ли да обясни?
                      и защо в този отзи отчет липсват " 3. Положителни разлики от операции с финансови активи и инструменти" за 1065 хил.лв.от 2007г. там ги има?
                      Няма ли кой да потърси отговорност от Бедо...........
                      не препоръчвам нищо само питам?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BENCHA
                        intercapital sa super conservativni....
                        za da kupuvat taka ne e sluchaio
                        ne e preporyka,shte poziveem shte vidim

                        Незнам, от отчета не виждам защо честно казано...

                        Коментар


                        • киф, има ръст - и то какъв

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                            "Синергон холдинг"АД формира положителен финансов резултат след облагане с данъци в размер на 77 хил.лв., печалба от малцинствено участие в размер на 67 хил.лв. и нетна печалба в размер на 10 хил.лв.




                            басии и мажоритаря
                            на бързо хвърлих едно око, ако не се лъжа май имаме ръст на печалбата? )
                            Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                            Коментар


                            • Абе, какво станало на ОСА-то на Топливо. Верно ли Бедо искал да сменя одтора? :-)

                              Първоначално изпратено от Боримечката
                              отчета може да се обобщи единствено и само като постен ...

                              бат ти Бедо мрази печалбите - поне официалните ... кво да го праиш ...
                              изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                              Коментар


                              • отчета може да се обобщи единствено и само като постен ...

                                бат ти Бедо мрази печалбите - поне официалните ... кво да го праиш ...

                                Коментар

                                Working...
                                X