IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам акции на Синергон холдинг - какво трябва да направя:
    -участвам в увеличението - към моя ИП ли да се обърна?
    -не участвам - трябва ли да правя нещо, за да придобия/продам права, към кой да се обърна?

    Благодаря предварително.

    Коментар


    • Аз не го анатемосвам в никакъв случай, човекът си е тарикат, е миноритарите не са му любимци, но всеки си има кусури. За мен това е най-интересната позиция в момента, защото тук се случиха и се случват доста неща напоследък. Би трябвало в скоро време да се изясни има ли бъдеще като инвестиционна възможност или не.

      Коментар


      • А, като добавим 100% от "Лакпром" - Световрачене, има много хляб в това подценено дружество !

        Коментар


        • В-к Стандарт
          Няма да пълнят бутилки с газ по бензиностанциите
          За бита ще зареждаме само в специални складове
          София. Бутилки за битова газ ще се пълнят само в лицензирани данъчни складове. До 1 юли 2006 година зареждането може да се извършва в газостанции и бензиностанции. След тази дата продажбата на пропан-бутан за бита минава под контрола на Агенция "Митници". На бензиностанциите се дава право да сменят празна бутилка за пълна.
          Промяната в търговията се прави, защото от 1 юли отпада акцизът на газа за бита.

          Или - 340лв. на тон или близо три лв. по малко за 1бр. БВГ 27 /най - масовите бутилки/
          Може да го анатемосвате Бедо ама човека играе на сигурно разви мрежата за бутилирана газ за две години и сега е готов да поеме към 70% /другите 30% остават за Шел./ от потреблението на пропан бутан за битови нужди в страната.

          А колко е то много трудно може да се изчисли поради факта, че една огромна част от потребителите пълнят на газостанциите а там статистика няма.

          Та мисълта ми е че поне две години ще сме монополисти в разпространението на газ за битови нужди.
          Честито......................
          www.targ.bg

          Коментар


          • Здр,

            Знаещ, за този холдинг (бат бедо вож). Явно повечето са решили да бягат...Не ги виня.

            Сполай Ти!

            Коментар


            • Аз си мисля, че докато се регистрира увеличението(1-2 месеца), еуфорията ще е избягала и тогава това увеличение няма да влияе на цената, т.е тя ще е върнала доста. Просто си изказвам мнението, нищо лично към акционерите. Дано пък вие познаете.

              Коментар


              • мислиш ли че ще изтърве промоцията на 3.75? нали за това емитира облигации

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvoDim
                  Здр.

                  Ами съществуват възможностти за арбитраж. И при това положениe защо да не дадат сега? Един лев днес струва повече от един лев утре.


                  Сполай Ви!
                  Принципно си прав, но не е задължително да е така, защото може и да се набуташ продавайки сега. Още повече, че в повечето случаи последния ден с права при други увеличения цените регистрират максимуми обикновено, тук просто много хора не им се участва в увеличението явно. Честно казано и аз мисля така и затова продадох всичко през последната седмица, а другите явно са чакали последния ден. Ситуацията ми е много интересна, защото все пак става дума за холдинг и ми е интересно големите инвеститори дали ще се възползват от възможността да вземат по-сериозен дял от холдинга, освен това дали Бедо ще запише своята част от увеличението и т.н.

                  Коментар


                  • И тука е време да се пазарува на евтинийка

                    Коментар


                    • А това, че едно от най-подценените дружества на БФБ, защо не го отчитате !

                      Коментар


                      • Здр.

                        Ами съществуват възможностти за арбитраж. И при това положениe защо да не дадат сега? Един лев днес струва повече от един лев утре.


                        Сполай Ви!

                        Коментар


                        • Здравей Знаещ, според теб струва ли си да се запишат нови акции при условие че си купил старите си над 6 лв и за всяка от тях получаваш 0.2 нови и 3.75 емисионна стойност.

                          Коментар


                          • Интересно, защо в последния ден с права, са тези масирани разпродажби, явно много хора не им се участва в увеличението на капитала.

                            Коментар


                            • Теоретично цената е 5.90-6.00 лв. от утре без права, но като гледам ситуацията при BSTR може и по-високо.

                              Коментар


                              • По мои сметки около 5.75-5.90. Ама след вдигането на капитала.

                                Коментар

                                Working...
                                X