IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TZVETKOV
    0.60
    как ги изкара 0.60 лв ...аз правата ги изчислявам по около 0.40 лв
    "the trend is your friend until the end..."

    Коментар


    • Zdraveite, moje li nqkoi da obiasni s nqkolko izrecenie kak tocno proti4a uvelicavaneto na capitala... sravnitelno ot skoro turguvam na BSE i dosega ne sum ucastval v uveli4enie. Chte polucha 60 prava na PETHL. Ako moje nqkoi na burzo da kaje kak proti4a turgoviata ili obmianat ana pravata sreshtu aktzii... TKS

      ps: sorry za latinitzata
      Simply attempt to be fearful when others are greedy and to be greedy only when others are fearful

      Коментар


      • Според мен отчета е отличен.3 млн печалба никак не е зле.

        Коментар


        • 0.60

          Коментар


          • Я пак сметнете цената на правата, че нещо май не са ви верни сметките
            Мненията ми не са съвет за покупко-продажба на акции

            Коментар


            • Може би правата ще се търгуват на цени 1- 1,30

              Коментар


              • А правата колко ще струват на тези нови акции, според теб

                Коментар


                • Аз виждам два милиона нови акции, придобити по 3.70 на пазара

                  Коментар


                  • Нещо май не си в час а. Я си свери часовника.
                    Мненията ми не са съвет за покупко-продажба на акции

                    Коментар


                    • Имате ли мнение защо PETHL е така заспал,според мен трябваше да се качва доста по упорито през тези дни .Приятен weekend всички.

                      Коментар


                      • Във връзка с решение на Управителния Съвет на Синергон Холдинг АД-София от 19.12.2005 год., и публикации в Д.В. бр. 4/13.01.2006 год., в. Пари бр. 15/23.01.2006 год. и в. Дневник бр. 15/23.01.2006 год., относно увеличаване на капитала на Синергон Холдинг АД /PETHL/, Ви уведомяваме за следното:
                        - брой акции преди увеличението: 10 528 366;
                        - броят акции, предложени за записване: 2 105 673;
                        - номинална стойност: 1.00 лв.;
                        - емисионна стойност: 3.75 лв.;
                        - присвоеният борсов код на издадените права: R1PETHL;
                        - броят на издадените права: 10 528 366;
                        - съотношение между издадените права и новите акции – право/акции: 1/0.2;
                        - началната и крайната дата за прехвърляне на правата: 31.01.2006 год./15.02.2006 год.;
                        - начална дата за записване на акциите: 31.01.2006 год.;
                        - крайна дата за записване на акции от увеличението: 10.03.2006 год.;
                        - начална дата за търговия на правата на борсата: 31.01.2006 год.;
                        - крайна дата за търговия на правата на борсата: 13.02.2006 год.;
                        - дата на аукциона по чл. 112б, ал. 7 от ЗППЦК: 22.02.2006 год.;
                        - всяко лице може да запише най-малко 1 нова акция и най-много такъв брой акции, който е равен на броя на придобитите и/или притежавани от него права, умножен по 0.2 при закръгляне към по-голямото число;
                        - борсов член, упълномощен да обслужва увеличението на капитала: ИП Авал Ин АД;
                        - Банка, в която да бъде открита набирателна сметка: ТБ Булбанк АД.
                        - Право да участват в увеличението на капитала имат лицата, придобили акции най-късно до 20.01.2006 год;
                        - Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право да участва в увеличението на капитала е 18.01.2006 год. /сряда/.

                        Коментар


                        • Май промоцията стигна само до 5.77 засега

                          Коментар


                          • нагоре

                            Коментар


                            • Явно бягането започва а?

                              Коментар


                              • Zdr.

                                Знаещ, аз също не коря никого. Просто споделям. А че е интересна позицията, интересна е.


                                Сполай Ти!

                                Коментар

                                Working...
                                X