IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bobi75
    аз изчислявам цената на акция на около 9.50
    в този случай ще видим утре дали вече наплашеният пазар ще върне цената към 9.50 или ще се появи нов ентусиазъм за поддръжката й над 10 лева

    Тук сложи и заключване на парици за известно време, така че търговия в марж 9.70 - 10.30 е нормална за следващите дни
    Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

    Коментар


    • Преди време казах че мажоритаря продава акциите си за да се включи по-сериозно на търга и го направи. Аз като видях оферти през 10 ст. - 0,55, 0,65 предположих че може би ще заложи на 0,75 и дадох 0,751. Яд ме е че участвах с малко средства, защото щях да реализирам добра печалба.
      Investorrr специални поздрави, пак съм с акции тук и то при цена от 9,5 лв. на влизане, може пак да гоним 13,00 лева, нямам нищо против.

      Коментар


      • аз изчислявам цената на акция на около 9.50
        в този случай ще видим утре дали вече наплашеният пазар ще върне цената към 9.50 или ще се появи нов ентусиазъм за поддръжката й над 10 лева

        Коментар


        • ;-)
          а кво става ако мажоритарят сега предложи "нови" 2 545 476 права
          ;-)
          Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho
            Средна цена 0.755

            Коментар


            • Кога ще се разбере средната цена?

              Коментар


              • абе аз просто проверих в 13,02 ч. какво показва и видях 0,65
                но явно е защото вече са почнали сделките
                така и не играх на този аукцион, предпочитам инвестицията в Топливо
                случилото се днес е още едно доказателство че мажоритара е силно зинтересован за представянето на дружествата си на БФБ. Добър сигнал.
                на печелившите честито!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Abritus
                  Суууууупер купих си на 0,751
                  супер, радвам се че си се възползвал и уцелил 0.1 ст. над минимума
                  пожелавам ти късмет в позицията

                  Коментар


                  • ама това на нищо не прилича. пак се появи някакъв дето сложи Купува 1 (една) акция PETHL на 10.65

                    е и аз вече призовавам КФН

                    Коментар


                    • 11 мил и нещо срещу имиджа а имиджа победи май
                      както каза SubZero, имиджа за некои си е важна работа

                      Коментар


                      • Абсолютно
                        Хосе не е следил аукциона
                        след 13:..... предлагането се изсипва върху търсенето и офертите купува изчезват
                        затова си видял 0.65, защото си гледал в 13:05:00, когато всички класирани оферти вече не са били в системата

                        Аз съм много доволен
                        минута и 15 сек. преди края услагата ни показа че минималната цена е 0.75 лв. и всеки е имал време ако иска да въведе оферта и да се класира


                        Първоначално изпратено от Bobi75
                        Първоначално изпратено от Хосе
                        Мариянски услугата ви не проработи братче
                        все още показва минимална 0,65
                        не си опреснил. аз пуснах поръчка 12:59:50 ама тоз брокер какво се замота. нищо не стана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bobi75
                          Първоначално изпратено от Хосе
                          Мариянски услугата ви не проработи братче
                          все още показва минимална 0,65
                          не си опреснил. аз пуснах поръчка 12:59:50 ама тоз брокер какво се замота. нищо не стана
                          Боби,по предни твои изказвания съдя,че брокера ни е един и същ - следователно знаеш,че срока му за изпълнение е до 20 сек. - на мен ми се е случвало да го превишава и в по-спокойни моменти от дадения.А иначе си прав - ако опресняваш,новата услуга работеше с под минута забавяне мисля.

                          Коментар


                          • Хосе,
                            Refresh-вай и ще си ОК,
                            май познах за цена от 0.75 и намесата на Авал ;-)
                            Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хосе
                              Мариянски услугата ви не проработи братче
                              все още показва минимална 0,65
                              не си опреснил. аз пуснах поръчка 12:59:50 ама тоз брокер какво се замота. нищо не стана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kilur
                                DA SA JIVI I ZDRAVI - TOVA E SIGNAL 4E MAJORITARJA PODKREPJA JAKO POZICIJATA
                                Да си купуват,а? :-)
                                ако е вярно че те продадоха от 13 лв. до 10 за да съберат пари за днешния търг
                                то да им е честита новата придобивка

                                Коментар

                                Working...
                                X