IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако игнорираме офертите на 125 ориентировъчната средно-претеглена цена на база въведените поръчки за покупка е 0.70 – 0.71 лв
    г-н Мариян Йорданов, системата ви е ефективна (за което Ви благодаря), особено ако е съчетана с добър брокер.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Abritus
      Ако приемем, че Авал са купували за сметка на мажоритаря, то тези акции ще им струват над 7 000 000 лв. Ако мажоритаря няма доверие в бъдещето на дружеството не би дал тези средства. Това че мажоритаря закупи над 60% от правата за мен е гаранция, че за него дружеството струва повече от моментната пазарна цена.
      А случайно ли е че за 2007 Авал са продали 780 000бр PETHL на средна цена 11.50 .... точно същите бройки купуват сега на 9.5 ... Това си е над
      1 500 000 лв печалба за по малко от 3 месеца!
      Май наистина са добри

      Коментар


      • Не знам за вас , но за мен това скачане през о.10 лв не ми говори добре ,за този който го разиграва ,особено последното наддаване в последната минута.ТОВА МИ ПРИЛИЧА ЧЕ НИ РАЗИГРАВАТ КАТО МАЙМУНИ...
        АКО ИСКАШ ЦЕНАО,75 НАПИШИ Я ,НО ПО-РАНО...

        Коментар


        • vhk, прави ми впечатление, че напоследък само тази тема ощастливяваш с присъствието си. Защо не може човек да ти се порадва и в другите теми? Само за Синергон ли получаваш факсове? Не ти ли стига въображението да си представиш примерно Топливо на 9 лева или Химимпорт на 4 лв? Не се притеснявай и трескай смело твоите фундаментални анализи, хората трябва да бъдат просвещавани! Ние чакаме на твоите прозрения, инак сме тотално загубени! Не ни оставяй, моля те!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Abritus
            Ако приемем, че Авал са купували за сметка на мажоритаря, то тези акции ще им струват над 7 000 000 лв. Ако мажоритаря няма доверие в бъдещето на дружеството не би дал тези средства. Това че мажоритаря закупи над 60% от правата за мен е гаранция, че за него дружеството струва повече от моментната пазарна цена.
            Извода за реалната стойност на ПЕТХЛ, може да го направи и ученик от 6 клас, пределно ясно е.

            Коментар


            • Ако приемем, че Авал са купували за сметка на мажоритаря, то тези акции ще им струват над 7 000 000 лв. Ако мажоритаря няма доверие в бъдещето на дружеството не би дал тези средства. Това че мажоритаря закупи над 60% от правата за мен е гаранция, че за него дружеството струва повече от моментната пазарна цена.

              Коментар


              • Не знам за наддаването, но лично аз участвах с много по-малко отколкото мислех първоначално и с колкото щях да участвам ако цената беше се смъканала до 0.55-0.60. Предполагам и при други е така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho
                  Ако игнорираме офертите от по 4 млн. цената щеше да слезе до 0.563, но това е твърде условно тъй като аукциона и въведените оферти бяха с тях и не може да се каже какво щеше да е положението ако ги нямаше.
                  Съгласен съм с теб никои нямаше да наддава при липса на конкуренция.

                  Коментар


                  • Ако игнорираме офертите от по 4 млн. цената щеше да слезе до 0.563, но това е твърде условно тъй като аукциона и въведените оферти бяха с тях и не може да се каже какво щеше да е положението ако ги нямаше.

                    Коментар


                    • Aко мажоритаря не бе подпрял цената моята прогназа щеше да изглежда оптимисти4на .Но това не пре4и на R2PETHL да се класира на 4елно място в класацията на топ губещите в класацията на Инвестор бг. с минус 26%.Утре о4аквам цена 9.5 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Investorrr
                        Първоначално изпратено от Abritus
                        Преди време казах че мажоритаря продава акциите си за да се включи по-сериозно на търга и го направи. Аз като видях оферти през 10 ст. - 0,55, 0,65 предположих че може би ще заложи на 0,75 и дадох 0,751. Яд ме е че участвах с малко средства, защото щях да реализирам добра печалба.
                        Investorrr специални поздрави, пак съм с акции тук и то при цена от 9,5 лв. на влизане, може пак да гоним 13,00 лева, нямам нищо против.
                        Чак ти се чудя, все на дъна купуваш и по върхове продаваш...някои други и те като тебе...
                        Не е съвсем така продадох на средна цена 450-500 лв. Мостстрой, а не на 1200 лева. Алкомет също го продадох на 11,60, а можеше на 13 лева. Иначе понякога уцелвам. Сега е така и се кефя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bobi75
                          аз изчислявам цената на акция на около 9.50
                          в този случай ще видим утре дали вече наплашеният пазар ще върне цената към 9.50 или ще се появи нов ентусиазъм за поддръжката й над 10 лева
                          Със сигурност купувалите днес, имат интерес цената, когато излязат новите акции - след някой друг месец, да не е сегашната...все пак хората чакат доходност от инвестицията си..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Abritus
                            Преди време казах че мажоритаря продава акциите си за да се включи по-сериозно на търга и го направи. Аз като видях оферти през 10 ст. - 0,55, 0,65 предположих че може би ще заложи на 0,75 и дадох 0,751. Яд ме е че участвах с малко средства, защото щях да реализирам добра печалба.
                            Investorrr специални поздрави, пак съм с акции тук и то при цена от 9,5 лв. на влизане, може пак да гоним 13,00 лева, нямам нищо против.
                            Чак ти се чудя, все на дъна купуваш и по върхове продаваш...някои други и те като тебе...

                            Коментар


                            • И аз мисля,че цената пак ще върне под 10 лв.,но ще е краткосрочно. А къде се покри този VHM ,който предричаше цена от 0.35 ст. за право и 7.5 за акция???!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ветерана
                                ;-)
                                а кво става ако мажоритарят сега предложи "нови" 2 545 476 права
                                ;-)
                                Имаш предвид разпродаване на акции, за да си събере парите за записване на новите. Според мен това е пълен абсурд, защото ще срине позицията при това хилаво търсене на пазара като цяло по всички позиции.
                                Според мен по-скоро няма да запише всичките права, които купи. Предполагам, че няма проблем да направи така.

                                Утре би трябвало да има леко покачване на цената на Синергон, а след 5 април още малко да се качи.

                                Коментар

                                Working...
                                X