IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
    Бе кви цени от 9,50 те гонят.

    мажоритаря си ги подпря на 9,50

    предвид изтъргуваните обеми за периода 01.07 - 15.03.07 цена под 10 ка е мнооого трудна
    Не виждам да съм казал нещо по-различно от написаното от теб

    Коментар


    • Снежинке, не забравяй, че голяма част от участвалите на аукциона са притежавали и от старите акции на Синергон, които са имали възможност да продадат веднага след това, както и направиха някои... Така че, дори и да има краткосрочно понижение на цената след излизането на новите акции, то няма да е толкова сериозно, колкото очакваш... Лично мнение, разбира се! Не препоръчвам нищо.
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Бе кви цени от 9,50 те гонят.

        мажоритаря си ги подпря на 9,50

        предвид изтъргуваните обеми за периода 01.07 - 15.03.07 цена под 10 ка е мнооого трудна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Investorrr
          До края на есента поне 50 %. Това очаквам аз. След някоя друга година поне 200 %. Съвсем реална цел, предвид фундамента и реалната стойност на дружествата в портфейла на Синергон холдинг. Не е препоръка.
          възможно е. но си мисля че когато излязат акциите от увеличението на капитала ще има корекция надолу. основната част от участвалите на аукциона купиха права в диапазона 0.755 - 0.8 лв., което прави цена на акция 9.52 - 9.67 лв. това може да доведе до задържане на текущите нива поне до есента.

          лично мнение, не е препоръка

          Коментар


          • Баси, безсрамна работа. Каптализация от 140 000 000 BGN при положение , че само капитализацията на Топливо е 123 000 000 BGN.

            ма тва си е всичко останало от протфейла на PETHL - то явно го оценяваме на некви си 20тина мил.BGN

            Коментар


            • Investorrr,Мнението ми за Синергон е такова .Радвам се 4е мненията за АТЕРА и ШЕРА съвпадат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vhk
                Първоначално изпратено от Investorrr
                До края на есента поне 50 %. Това очаквам аз. След някоя друга година поне 200 %. Съвсем реална цел, предвид фундамента и реалната стойност на дружествата в портфейла на Синергон холдинг. Не е препоръка.
                След увели4ението накапитала цената падна от10.5 лв. до 10 лв , сега не пада под 10 защото я подпира 118 но не се знае до кога. Софикс прави корекция .Моят портфейл съм го обявил преди 3 седмици съдържа АТЕРА ВАМО ШЕРА си расте стабилно и никой не го подпира.
                ATERA и SHERA, са много добри позиции и според мен. Но мисля, че за ПЕТХЛ или се правиш на луд или си напълно в поглешна посока. Според мен е първото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Investorrr
                  До края на есента поне 50 %. Това очаквам аз. След някоя друга година поне 200 %. Съвсем реална цел, предвид фундамента и реалната стойност на дружествата в портфейла на Синергон холдинг. Не е препоръка.
                  След увели4ението накапитала цената падна от10.5 лв. до 10 лв , сега не пада под 10 защото я подпира 118 но не се знае до кога. Софикс прави корекция .Моят портфейл съм го обявил преди 3 седмици съдържа АТЕРА ВАМО ШЕРА си расте стабилно и никой не го подпира.

                  Коментар


                  • До края на есента поне 50 %. Това очаквам аз. След някоя друга година поне 200 %. Съвсем реална цел, предвид фундамента и реалната стойност на дружествата в портфейла на Синергон холдинг. Не е препоръка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Investorrr
                      Искрено се надявам нито Синергон холдинг, нито Топливо да не раздават дивиденти - все пак набраха съвсем скоро капитал от акционерите си и е нелогично да раздават в близките години дивидент, при все че имат амбициозни инвестиционни програми Е сток дивидент е друго нещо На такова се надявам
                      След колко време о4акваш да полу4иш възвращаемост и в какъв процент от тази инвестиция.

                      Коментар


                      • Искрено се надявам нито Синергон холдинг, нито Топливо да не раздават дивиденти - все пак набраха съвсем скоро капитал от акционерите си и е нелогично да раздават в близките години дивидент, при все че имат амбициозни инвестиционни програми Е сток дивидент е друго нещо На такова се надявам

                        Коментар


                        • vhk razbrahme te teb. vse edno i sa6to

                          Коментар


                          • Решение за разпределение на финансов резултат на Топливо АД . Проект за решение: Балансова печалба за 2006 година в размер на 7 088 662 лв. да остане неразпределена, дивиденти не се изплащат;;
                            От това следва 4е и Синергон няма да разпределя дивидент .Казах ви 4е Синергон само взема но не дава .

                            Коментар


                            • Не знам, ама какво хубаво търсене има тука и то все от различни участници, някои се заблудиха май, като продават така лекомислено. Само да свършат продаващите на тази цена и веднага ще има стабилно нагоре. Лично мнение. Не е препоръка.

                              Коментар


                              • zelen, obarkal si se - spada e po-malak, za6toto ne ot4ita6, 4e ednata cena e predi, a drugata sled uveli4enieto

                                Коментар

                                Working...
                                X