IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Синергона съвсем омаля не може да ка4и и 2 ст. .Въпреки изкуственното дишане на 118.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prodigal
      Отдавна ви казах, че работи за Бедо , по един или друг начин
      Spored men e rabotil
      www.targ.bg

      Коментар


      • Между другото, как са мажоритарите при ININ-a с ниското Р/Е
        Първоначално изпратено от Майната
        ) Супер са нали само те 179 ))))) Александров )))) продава акции на Балъците )))))))))))
        Супер, значи))браво, браво, отдалече им личи))щом и ти казваш,Душко)
        Той и vhk-то така си мисли и ги споменава с добро и с престижно Р/Е, ама нищо не е казал за балъците...тях все тук ги търси)

        Коментар


        • Бе що му обръщате внимание на тоя VHK. Работата е ясна-акцията на ПЕТХЛ то за в бъдеще ще расте (въпроса е с колко). Човека или не е в час (в което дълбоко се съмнявам) или има нещо лично срещу позицията.

          Коментар


          • Между другото, как са мажоритарите при ININ-a с ниското Р/Е[/quote]


            ) Супер са нали само те 179 ))))) Александров )))) продава акции на Балъците )))))))))))
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • Отдавна ви казах, че работи за Бедо , по един или друг начин

              Коментар


              • vhk, аз искам да ти благодаря))
                Толкова писа против този холдинг, че ме провокира по-сериозно да му обърна внимание))
                Между другото, как са мажоритарите при ININ-a с ниското Р/Е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vhk
                  Не е по4тенно да се подпира цената ,защото този който иска да купи трябва ще не ще да ги надска4а.
                  Първоначално изпратено от vhk
                  Kато сте тук и сте много защо не изкупихте правата ами трябваше мажоритаря да подпира цената и да сам купи по голямата 4аст от тях с цел да не се провали аокциона?
                  Първоначално изпратено от vhk
                  Междувпро4ем и да е дал 5 000 000 като дивидент за 10 г. сега прибра 30 000 000 от увели4ението на капитала
                  Говорихме по въпроса за необходимостта да бъдеш по прецизен в това което пишеш, поне заради неосведомените инвеститори!

                  Коментар


                  • Абе не му се вързвайте толкова на VHK нали ви казах веднъж че човека си пише труда изследва поведението на ивеститорите.Това е !

                    Коментар


                    • Няма ли да се скриеш най накрая (vhk) на нашата борса всеки мажоритар гледа да лъзне миноритарите както може. Някой по добре се справят други по зле но от цялата далавера и ние гледаме да закачиме нещо къде повече къде по малко.
                      Не се бъзи-кай !!!

                      Коментар


                      • [quote="vhk"]
                        Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                        Първоначално изпратено от vhk
                        Първоначално изпратено от rebound
                        .
                        Стига ни занимава с този дивидент, моля те. Ясно ми е, че бат Бедо си е направил добре сметката. Аз лично не смятам, че ми е продал акции на половин цена. Просто му даваме едни пари , той ги завърта и дава част от печалбата. Няма банки, няма посредници.
                        Бай Бедо преди10 г. имаше апартамент и жигула ,сега има десетки милиони мислиш ли 4е щедро е раздавал на акционерите или 4е максимално е прибирал от позицията на мажоритар, направи справка с дивидентите за 10 г. назад .Кажи ми как можеш да го принудиш да ти даде полагаемото ти се , тои контролира мажоритарния пакет по закон и конституция решенията на общото събрание са това което той реши.Ти ще бъдеш употребен но ще спе4елищ житейски опит и ще се разделиш с доста илюзии и това е единственното добро ако оцелееш за което се надявам.
                        Халал да са му на Бат Бедо милионите. Успял е - направил ги е. А, като има за него ще има и за нас. Защо си мислиш, че само тук мажоритаря прави каквото си поиска? По-добре ли е да няма мажоритар и всеки да дърпа чергата към себе си? Аз лично съм доволен от позицията за последната година.

                        Коментар


                        • Междувпро4ем и да е дал 5 000 000 като дивидент за 10 г. сега прибра 30 000 000 от увели4ението на капитала и така води в резултата срещу миноритарите с 6 на 1 .Не мога да ви пожелая успех при това положение.

                          Коментар


                          • nide,Както вси4ко при Синергон това е по4ти ама по4ти истина само 4е номера е следния; Те я смятат доходноста при цена по номинал тоест от 1 лв. и полу4ават средната доходност -12% за 12 ст. дивидент но за тези купили на 10 лв. тя ще е 1.2% .А пък за следващите купова4и дето 4акате да купят от вас на 15-20 лв. тя ще е 0,6-0,9% а за по-следващите които ще купят от вашите купова4и на 25-30 лв. ще е 0,2-04% тоест голяма далавера ,ама не ми се вярва да стане.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vhk
                              направи справка с дивидентите за 10 г. назад
                              http://www.synergon.bg/13/page.html
                              Основен доход на 1 акция в проценти:
                              1997 - 8.7 %
                              1998 - 17.7 %
                              1999 - 8.2 %
                              2000 - 8.9 %
                              2001 - 20%
                              2002 - 20%
                              2003 - 0%
                              2004 - 0%
                              2005 - 12% (нови акции)

                              Коментар


                              • [quote="KOSTJUMAR"]
                                Първоначално изпратено от vhk
                                Първоначално изпратено от rebound
                                .
                                Стига ни занимава с този дивидент, моля те. Ясно ми е, че бат Бедо си е направил добре сметката. Аз лично не смятам, че ми е продал акции на половин цена. Просто му даваме едни пари , той ги завърта и дава част от печалбата. Няма банки, няма посредници.
                                Бай Бедо преди10 г. имаше апартамент и жигула ,сега има десетки милиони мислиш ли 4е щедро е раздавал на акционерите или 4е максимално е прибирал от позицията на мажоритар, направи справка с дивидентите за 10 г. назад .Кажи ми как можеш да го принудиш да ти даде полагаемото ти се , тои контролира мажоритарния пакет по закон и конституция решенията на общото събрание са това което той реши.Ти ще бъдеш употребен но ще спе4елищ житейски опит и ще се разделиш с доста илюзии и това е единственното добро ако оцелееш за което се надявам.

                                Коментар

                                Working...
                                X