IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам един въпрос. Кога сумите от продадените права ще влязат по сметките в кобоса?

    Коментар


    • PS: Нищо против петлите нямам, но ще изчакам да снесат нещо.

      (6,500-7,)

      Коментар


      • Developer, нещо си се объркал май....
        Нищо лично, просто изразявам мнение

        Коментар


        • Първоначално изпратено от La Costa
          vhk написа:
          На теб ти е смешно ама на братв4едите по женска линия не им е смешно и смятат да поискат повишение на заплатите от калеко Бедо с 100% тоест 4000Е, инак какво ще ги прави тези 30 м. лв. от увели4ението на капитала.

          Колкото и тъп да е човек, колкото и глупости да изпише, обикновено в един момент се усеща и се покрива или си сменя ника. Твоят случай обаче явно е мнооого тежък.
          Първоначално изпратено от Leonidus
          Просто му трябват свежи парички на човечеца че го е закъсал с кредитирането.... до 2 месеца ще се спука и този балон....
          La Costa, нашия човек се оказа хитър - сменил си е името още преди да се усетим

          Коментар


          • vhk, не знам дали си наясно, че в петък някакъв симпатяга си купи на 11,50 и вдигна цената без да иска, нормално е днес да падне до предишните си нива, тъй че реалния спад е с не повече от няколко стотинки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vhk
              No coment-Синергон Холдинг АД (PETHL) -1.96% това е от инвестор бг. от днескаТрябва ли да му сменим името ?
              То не може всеки ден да е нагоре я. Ясно ни е, че есента ще е нагоре здраво. Точно за седмица може да върне до историческите върхове. Въпрос на време. Какво те вълнуват разни такива дребни движения? На това ли се радваш? Че акция която нямаш е паднала? И какво печелиш от това? Аз пък пълня още на тези нива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                Първоначално изпратено от vhk
                Мисля 4е утре или най късно в другиден феновете ще могат да си го купят синергона на 9,50 а до един месец го виждам на 7лв.
                знаеш ли, аз харесвам осмицата и много искам Синергон на 8, Хим-а на 8, Монбат на 8...Вамо на 8)))))но няма да стане)))
                Neshtata i da se povtorqt ot golemiq skok /spad 2005g. kapitala shte varti shte suche i pak do 1 god. shte kacne na pravilnoto mqsto nadutite IPO-ta /povecheto/ sa takiva kato izgarmqt parata me samnqva da se varne pri VAMO ako vse oshte go ima v grafa investicionni namereniq na horizonta. A osven ATERA nishto naistina smisleno ne si fiksiral no tam govorim za udar pone sled 4god. Podkrepqm съни(тя) az sinergona na 4 go iskam i topl na 3 predlagam napravo fondovete da ni podarqt protfeilite si.
                www.targ.bg

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vhk
                  Мисля 4е утре или най късно в другиден феновете ще могат да си го купят синергона на 9,50 а до един месец го виждам на 7лв.
                  знаеш ли, аз харесвам осмицата и много искам Синергон на 8, Хим-а на 8, Монбат на 8...Вамо на 8)))))но няма да стане)))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vhk
                    До колкото знам самолетния билет до Пекин е 1500 Е а командирова4ните са 60 Е на ден +квартира 500Е на месец. От това следва 4е в близките 5 г. дивидент няма да има а за следващите 5 не се знае.
                    Kupuvaite VAMO za nego nito s komandirovachni shte vi nabutvat nito transportni razhodi i e napravo bez pari, divident se ochakva za 2007-ma okolo kilo skrap na akciq i mechti za "spravedliva"cena na zemqta.
                    www.targ.bg

                    Коментар


                    • Добре vhk, нави ме ще си взема още И ти не се ослушвай, че от дребни сметки файда няма . С Вамото я стане я не (стискам Ви палци разбира се).

                      Докато смяташ командировъчните и ще скочи акцията като заек, а това не е мечка, дето после лесно да я хванеш и обратно в клетката

                      Коментар


                      • No coment-Синергон Холдинг АД (PETHL) -1.96% това е от инвестор бг. от днескаТрябва ли да му сменим името ?

                        Коментар


                        • Мисля 4е утре или най късно в другиден феновете ще могат да си го купят синергона на 9,50 а до един месец го виждам на 7лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от La Costa
                            Първоначално изпратено от vhk
                            На теб ти е смешно ама на братв4едите по женска линия не им е смешно и смятат да поискат повишение на заплатите от калеко Бедо с 100% тоест 4000Е, инак какво ще ги прави тези 30 м. лв. от увели4ението на капитала.
                            Колкото и тъп да е човек, колкото и глупости да изпише, обикновено в един момент се усеща и се покрива или си сменя ника. Твоят случай обаче явно е мнооого тежък.
                            Когат си наивен и губиш пари даже и слънцето ти е виновно.

                            Коментар


                            • Така става като не се използва истинското име!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vhk
                                На теб ти е смешно ама на братв4едите по женска линия не им е смешно и смятат да поискат повишение на заплатите от калеко Бедо с 100% тоест 4000Е, инак какво ще ги прави тези 30 м. лв. от увели4ението на капитала.
                                Колкото и тъп да е човек, колкото и глупости да изпише, обикновено в един момент се усеща и се покрива или си сменя ника. Твоят случай обаче явно е мнооого тежък.

                                Коментар

                                Working...
                                X