IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами нали затова сега е такава цената За да може да се изнудват хората с големи пакети

    Коментар


    • VHK kazvai kakvo da pravim sega ima shans na 10,10 da razvarjem ha ha ha
      www.targ.bg

      Коментар


      • Predi otcheta hubav paket - VHK i to na 10,10bgn kazvai sega da prodavame li dai instrukcii ili da izchakame otcheta.
        www.targ.bg

        Коментар


        • Вижте какво смешно предлагане има до 11 лв. Всеки сам да си прави изводите.

          Коментар


          • Ако не друго, Vhk спомага темата за Синергона да е почти винаги в топ 10 на форума.
            Убеден съм, че няма да падне до 9,50. Да мине и Ипото на Каолина и сме нагоре. Като гледам %-та на преизпълнение на заявките при Тодоров ме навява мисълта, че има доста свободни парици на борсата и те ще започнат да влизат по някои позиции другата седмица. Смятам, че Синергона е между тях.

            Коментар


            • VHK razbrahme che sinergon shte pada ama edno smisleno obqsnenie ne dade q mi razqsni che pochvam da se zamislqm dali da ne se otarva ot tazi poziciq a tq mi e edinstvenata shte vzema da faliram. Sprq spokoiniqt san budq se i se tvoite postove sa mi pred ochite kazvam si moje i sadbata da te prashta da ni spasish ot tezi akcii. Q sega kaji za koi rabotish i predi kolko vreme si rabotil v holdinga.
              www.targ.bg

              Коментар


              • vhk и постовете му тук, са част от конспирацията да се натиска цената на този голдинг. Нали виждате, че като се насъберат оферти и веднага някой изсипва - без логика, поне аз не виждата такава, за да има продавачи под счетоводната стойност. Не е препоръка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vhk
                  Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
                  Първоначално изпратено от vhk
                  Надеждата е хубаво нещо в живота ,но на финансовите пазари само увели4ава загубите. първа спирка не е страшна страшна ще е втора на 7лв. Затова едно от основните правила е ограни4и загубите и остави пе4албата да расте-не съм го измислил аз.
                  Съгласен и мисля да си увелича печалбата като се басирам с теб на 1000 лв, че до 7 лв няма да падне
                  Стиска ли ти да се басираш с мен?
                  Не мога да взема пари от фалирали колеги ,имам принципи.
                  Фани се бе, не ме жали . Не се притеснявай, имам няколко позиции, така че няма да фалирам, ако тази се срине
                  Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
                    Първоначално изпратено от vhk
                    Надеждата е хубаво нещо в живота ,но на финансовите пазари само увели4ава загубите. първа спирка не е страшна страшна ще е втора на 7лв. Затова едно от основните правила е ограни4и загубите и остави пе4албата да расте-не съм го измислил аз.
                    Съгласен и мисля да си увелича печалбата като се басирам с теб на 1000 лв, че до 7 лв няма да падне
                    Стиска ли ти да се басираш с мен?
                    Не мога да взема пари от фалирали колеги ,имам принципи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vhk
                      Надеждата е хубаво нещо в живота ,но на финансовите пазари само увели4ава загубите. първа спирка не е страшна страшна ще е втора на 7лв. Затова едно от основните правила е ограни4и загубите и остави пе4албата да расте-не съм го измислил аз.
                      Съгласен и мисля да си увелича печалбата като се басирам с теб на 1000 лв, че до 7 лв няма да падне
                      Стиска ли ти да се басираш с мен?
                      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                        Първоначално изпратено от vhk
                        Не се плашете 188 се е барикадирал на първа спирка 9,50 лв. и ще даде мощен отпор.
                        Тази спирка я няма в маршрута на Синергона. Маршрута свършва на 9,90 и там е обръщача.
                        Надеждата е хубаво нещо в живота ,но на финансовите пазари само увели4ава загубите. първа спирка не е страшна страшна ще е втора на 7лв. Затова едно от основните правила е ограни4и загубите и остави пе4албата да расте-не съм го измислил аз.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vhk
                          Не се плашете 188 се е барикадирал на първа спирка 9,50 лв. и ще даде мощен отпор.
                          Тази спирка я няма в маршрута на Синергона. Маршрута свършва на 9,90 и там е обръщача.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vhk
                            Не се плашете 188 се е барикадирал на първа спирка 9,50 лв. и ще даде мощен отпор.
                            I nqkolko /a moje i edin/ moshtni cobosa dadoha "otpor" ili napravi - ha dobar paket. Dovolen sam ot dneshnata targoviq ima prodavachi ima i kupuvachi na obshtiq fon mnoooogo dobre.
                            www.targ.bg

                            Коментар


                            • Не се плашете 188 се е барикадирал на първа спирка 9,50 лв. и ще даде мощен отпор.

                              Коментар


                              • Когато посредника ти ги получи от ЦД и евентуално брокера ти коригира салдото.В момента всички пари по увеличението на капитала са още по специална сметка на ЦД.
                                Mind tricks do not work on me, only money

                                Коментар

                                Working...
                                X