IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Счетоводната стойност на неконсолидирания отчет нараства от 8.03 до 8.56 лв или с 7%. Счетоводната стойност на консолидирания към края на 2006 г. беше 13.01 и като цяло мисля, че няма спор, че акцията е подценена.
    Цената при появата на консолидирания отчет за 2006 г. 10.60-10.80

    Всичко показва, че цената тепърва ще възстановява равнището си и след това ще отразява и отличния консолидиран отчет от миналата година и твърде добрия тримесечен отчет от 2007 г. Тук добрите новини са предстоящи и според мен ще започнат преди появата на новите акции.
    Към момента обаче, при общото състояние на пазара, не очаквам много бързи промени.

    Коментар


    • Някой да знае кога ще ни дадат новите акций от увеличението, а също и имам пари от продадени права, кога ще се появят.

      Благодаря предварително.
      Не се бъзи-кай !!!

      Коментар


      • Но ако оправдае очакванията, почваме да акумулираме нови по-добри такива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от S.G.T.
          едно нещо не мога да разбера. на нашата скромна борса при добри новини цената на акцията пада. Така ли е и на другите борси. Моля някой от колегите имащи опит и на други борси да споделят.

          Нямам предвид само Синергона и на други позиции съм наблудавал подобни странности.
          "купувай на слухове , продавай на факти". едно от обясненията е че цената е включила добрият отчет и би нарастнала само ако е много добър, а не просто добър...

          Коментар


          • Според мен формата на отговора ще е следната: "Sell PETHL, Buy VAMO, ATERA, SHERA"... Като auto reply нещо Дори и без да споменава, че не препоръчва нищо
            Евала Хакинен добре го каза. Явно на всички ни в мозъците са се запечатали част от неадекватните изказвания на Vhk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Investorrr
              Кога ли ще се появи и Бат Бедо с новини и програми за 2007 г.
              Не знам за Бат Бедо, но неконсолидирания отчет се появи.

              Коментар


              • Кога ли ще се появи и Бат Бедо с новини и програми за 2007 г.

                Коментар


                • едно нещо не мога да разбера. на нашата скромна борса при добри новини цената на акцията пада. Така ли е и на другите борси. Моля някой от колегите имащи опит и на други борси да споделят.

                  Нямам предвид само Синергона и на други позиции съм наблудавал подобни странности.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от La Costa
                    Първоначално изпратено от Investorrr
                    Тук ще имаме интересна неконсолидирана печалба, когато холдинга продаде акции от Топливо /както бе заявено, за увеличаване на фрее флоата му/, както и когато продаде на борсата акции от другите две дружества, които смята да качи. Не е препоръка.
                    При Топливо ще има увеличение на капитала до края на 2007 г., при което мажоритарят няма да запише новите акции и така ще увеличи фрий-флоута.
                    Ще продава права тогава, което е пак е приход на неконсолидирана база.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Investorrr
                      Тук ще имаме интересна неконсолидирана печалба, когато холдинга продаде акции от Топливо /както бе заявено, за увеличаване на фрее флоата му/, както и когато продаде на борсата акции от другите две дружества, които смята да качи. Не е препоръка.
                      При Топливо ще има увеличение на капитала до края на 2007 г., при което мажоритарят няма да запише новите акции и така ще увеличи фрий-флоута.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от boshko
                        Първоначално изпратено от Hakkinen
                        Първоначално изпратено от XY
                        И да купуваме ли или не?
                        Питай колегата vhk! Той е специалист по тази позиция
                        Тогава въпросът тябва да е "Да продаваме или да?" :-D
                        Според мен формата на отговора ще е следната: "Sell PETHL, Buy VAMO, ATERA, SHERA"... Като auto reply нещо Дори и без да споменава, че не препоръчва нищо
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hakkinen
                          Първоначално изпратено от XY
                          И да купуваме ли или не?
                          Питай колегата vhk! Той е специалист по тази позиция
                          Тогава въпросът тябва да е "Да продаваме или да?" :-D

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от XY
                            И да купуваме ли или не?
                            Питай колегата vhk! Той е специалист по тази позиция
                            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                            Коментар


                            • Тук ще имаме интересна неконсолидирана печалба, когато холдинга продаде акции от Топливо /както бе заявено, за увеличаване на фрее флоата му/, както и когато продаде на борсата акции от другите две дружества, които смята да качи. Не е препоръка.

                              Коментар


                              • ... както е казал модерният ляв...който играе/купува, пичели....

                                Коментар

                                Working...
                                X