IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • на тоя му омръзна да пише цяла сутрин в темата на Топливо и се появи тук )))
    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vhk
      Като гледам как АТЕРА цепи небето , а СИНЕРГОН как няма сили да пробие предната си потдръжка от 10 лв. се възхищавам от прогнозата си от преди 1м.
      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Като гледам как АТЕРА цепи небето , а СИНЕРГОН как няма сили да пробие предната си потдръжка от 10 лв. се възхищавам от прогнозата си от преди 1м.

        Коментар


        • Ne mi se razpravq s debilarshtini inache mersi che me uspokoihte aide i uspeh.
          www.targ.bg

          Коментар


          • Няма да се подведем )) Споко))

            Коментар


            • Споко, с добър адвокат ще се оправиш Кажи че си мислел, че пишеш в сектор обучение подведен от постингите на Vhk

              Коментар


              • Vaprosa mi beshe po princip sega sajalqvam che tuka go pusnah trqbvashe nova tema da otvorq. Ei i nqkoi da ne vzeme da se podvede.
                www.targ.bg

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ржевски
                  Първоначално изпратено от LUBIMEC 13
                  Първоначално изпратено от Jores
                  Kolegi da pitam, ako imam info che dadeno publichno drujestvo go naobikalq chujdestranen investitor i go spodelq moje li da me izkoftqt ot KFN-to.
                  Считай, че вече си изкофтен!
                  Особено ако това дружество не е на Синергон направо си е подвеждане :-)
                  Trqbvashe nova tema li da pusna bah maamu
                  www.targ.bg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LUBIMEC 13
                    Първоначално изпратено от Jores
                    Kolegi da pitam, ako imam info che dadeno publichno drujestvo go naobikalq chujdestranen investitor i go spodelq moje li da me izkoftqt ot KFN-to.
                    Считай, че вече си изкофтен!
                    Особено ако това дружество не е на Синергон направо си е подвеждане :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jores
                      Kolegi da pitam, ako imam info che dadeno publichno drujestvo go naobikalq chujdestranen investitor i go spodelq moje li da me izkoftqt ot KFN-to.
                      Считай, че вече си изкофтен!

                      Коментар


                      • Kolegi da pitam, ako imam info che dadeno publichno drujestvo go naobikalq chujdestranen investitor i go spodelq moje li da me izkoftqt ot KFN-to.
                        www.targ.bg

                        Коментар


                        • Mercy, за коментара Диагностик, ще си чакаме новите Синергонки с интерес

                          Коментар


                          • Струва ми се, че позицията ми е много близка до твоята, а тя е за "лисицата и киселото грозде". Просто намирам, че цените им са много високи и не представляват интерес за мен. Не изключвам от тях да се прави доходност като показаната вчера 10-15% и дори и по-висока, но за мен ИПО тата са интересни с това, че цените на много други позиции стават много атрактивни. Така че, да живеят ИПО-тата. Ние ще купуваме от другите.

                            Коментар


                            • Диагностик, как оценяваш ИПО-тата, имаш ли интерес по некое от тех ? доколко заслужават?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marcy
                                Някой да знае кога ще ни дадат новите акций от увеличението, а също и имам пари от продадени права, кога ще се появят.

                                Благодаря предварително.
                                Парите ти, от продадените права, ще се появят когато започне търговията с новите акции. А новите акции ще се появят когато минат през ЦД, КФН и БФБ, след около два месеца, най много три месеца.

                                Коментар

                                Working...
                                X