IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
    утре дали ще израпаме пак до 10ката ?????????
    Момко - нека минат Ипотата, нека излязат и новите акции и тогава ще издрапаме до 12,50-13 поне. Лошото, е че чакането е голямо, а после яхото е само няколко дни. Които уцели момента - евала. Става за спекулант. Другите сме дългосрочни инвеститори.

    Коментар


    • утре дали ще израпаме пак до 10ката ?????????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marcy
        А да знаете кога ще ни въстановят парите от продадени права от увеличението. То бива държане ама стига толкова. Или пък къде да си търсим парите. Моят ИП все ми казва че не знае. Аман.

        Почна да ме хваша гняв 2 месеца ги задържат.
        Мен ме предупредиха. И понеже ще ти държат парите по-добре е да си запишеш акциите според мен отколкото да продадеш правата и да чакаш. Поне още два - три месеца ще чакаме.

        Коментар


        • Блокирани са по сметка на Депозитаря май, може да стане и до месец, не се знае, според мен месец и половина, макс два. И аз се ядосвах като теб, не е правилно от нито една гледна точка това забавяне, но уви факт.

          Коментар


          • Това за мен е живо нахалство не знам къде са парите от правата но все пак някой ги ползва безнаказано вече 2 месеца а както викаш ти ще станат 4 месеца.
            Не се бъзи-кай !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marcy
              А да знаете кога ще ни въстановят парите от продадени права от увеличението. То бива държане ама стига толкова. Или пък къде да си търсим парите. Моят ИП все ми казва че не знае. Аман.

              Почна да ме хваша гняв 2 месеца ги задържат.
              Не се ядосвай такава е процедурата - безумно, но винаги е така. Мен така ме бавиха за една продажба на права на CCB. Парите ще дойдат, когато дойдат и новите акции, като ги въведат за търговия от БФБ, дотогава има време може би максимум два месеца.

              Ядосвай се защо посредника ти, не те е предупредил, че парите от продажба на права идва по-късно, все пак сме хора, и е нормално такива неща да се казват. В някои посредници само гледат сеира на новобранците - идва време, когато бившите новобранци ще им гледат сеира :lol:

              Коментар


              • А да знаете кога ще ни въстановят парите от продадени права от увеличението. То бива държане ама стига толкова. Или пък къде да си търсим парите. Моят ИП все ми казва че не знае. Аман.

                Почна да ме хваша гняв 2 месеца ги задържат.
                Не се бъзи-кай !!!

                Коментар


                • Едва ли, ще е до месец, може би до два максимум.

                  Коментар


                  • Някой знае ли кога излизат новите акции?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                      Първоначално изпратено от vhk
                      В момента според мен ЦЕНХЛ е един надут балон 4ийто собственници се надяват да превърнат в множество малки надути балон4ета 4рез увели4ение на капитала.Тези балот4ета те смятат да продадат с пе4алба на следващата вълна наивници появила се на БФБ.Това няма как да стане защото ако развзлим една банкнота от 50 лв. на 5 по 10 лв стойноста си е пак 50лв ане става на 500лв.
                      Нашия приятел си намери нова занимавка.
                      ама този път поне е по-близо до истината

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vhk
                        В момента според мен ЦЕНХЛ е един надут балон 4ийто собственници се надяват да превърнат в множество малки надути балон4ета 4рез увели4ение на капитала.Тези балот4ета те смятат да продадат с пе4алба на следващата вълна наивници появила се на БФБ.Това няма как да стане защото ако развзлим една банкнота от 50 лв. на 5 по 10 лв стойноста си е пак 50лв ане става на 500лв.
                        Нашия приятел си намери нова занимавка.

                        Коментар


                        • Щом на този пазар цената не падна под ~10лв, значи сме на дъното По-надолу не можем да паднем

                          Коментар


                          • Чак ги съжалявам купувачите по тази позиция, голямо мъчение е да се опитват да измъкват акцийки на тази цена - и цацата вече е на привършване :lol:

                            Коментар


                            • Избухването ще е след като излязат на пазара новите акции.

                              Коментар


                              • след месец ще пише под друг ник или в друга тема най-малкото .

                                Готов съм да се обзаложа за графиките между другото, да речем за период година.

                                Сериозно !

                                Коментар

                                Working...
                                X