IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя)
    голям страх ще да е, като гледам как смело се прегръща всяко изскочило IPO,))
    Така е, броя на ИПО-тата ще расте и на базата на естественния подбор капитала ще се насо4ва към новите по- ка4ественните на по-добра цена , а старите лъвове ще губят позиции.

    Коментар


    • голям страх ще да е, като гледам как смело се прегръща всяко изскочило IPO,))

      Коментар


      • [quote="rebound"][quote="vhk"]
        Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        [Ех, vhk, опитните. Масата чака и не купува сега - защото се страхува, нищо че нивото еповече от отлично. Масата купува, когато се отприщи чувството за алчност, а това става като цената започне да се качва - ако стигне до нивото ти от 13 лв. значи вече е започнала стабилно да се покачва и тогава точно ще има много повече купувачи отколкото сега - бъди сигурен, както и че ако стигне 13 лв. ще стигне много лесно и 15 лв. Хайде със здраве. Не е препоръка.
        Така е но фазата на пока4ването мотивирано от ал4носта приклю4и през м. февруари т.г. сега в неутрален период но рано или късно предстои движение надоло мотивирано от страха от загуба това движение ще бъде много по бързо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vhk
          Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
          Първоначално изпратено от Novaka_Bull
          утре дали ще израпаме пак до 10ката ?????????
          Момко - нека минат Ипотата, нека излязат и новите акции и тогава ще издрапаме до 12,50-13 поне. Лошото, е че чакането е голямо, а после яхото е само няколко дни. Които уцели момента - евала. Става за спекулант. Другите сме дългосрочни инвеститори.
          И от какъв зор някой ще купи на 12,50-13 при условие 4е е можел да куои на 9.95-9.50 през м. май тази година.
          Ех, vhk, пак не си наясно, как действат повечето на финансовите пазари. Ами, малко купуват на дъно или когато една акция не се качва, камоли ако пада, както е сега ПЕТХЛ - ясно изразено дъно, след може да се каже стабилен спад - кой купува акция в такъв момент - ами само умните и опитните. Масата чака и не купува сега - защото се страхува, нищо че нивото е повече от отлично. Масата купува, когато се отприщи чувството за алчност, а това става като цената започне да се качва - ако стигне до нивото ти от 13 лв. значи вече е започнала стабилно да се покачва и тогава точно ще има много повече купувачи отколкото сега - бъди сигурен, както и че ако стигне 13 лв. ще стигне много лесно и 15 лв. Хайде със здраве. Не е препоръка.

          Коментар


          • Добре е, щом толкова много хора пишат до колко щяла да пада акцията, значи има голям интерес и много мераклии

            Боби не разбрах на какво се хващаш на бас, но и аз се хващам, че няма да падне до 9.5 лв.

            Не се излагайте все пак - аз смятам счетоводна стойност 15 лв. с новия брой акции и набраните пари от увеличението. Я, вижте пишман приватизационни холдинги като HIKA, CENHL, IHLBL та и HDPAT колко пъти BV се търгуват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bobi75
              колеги няма какво да се лъжеме
              ПЕТХЛ ще падне до 9.50 и това е. басирам се на един алпинеум за това
              Приемам облога , дай параметри на алпинеума, ако трябва ще строим...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bobi75
                колеги няма какво да се лъжеме
                ПЕТХЛ ще падне до 9.50 и това е. басирам се на един алпинеум за това
                9,90 не повече. Кой смяташ, че ще продава на 9,50. Тези дето още са с акции в депозитаря ли?

                Коментар


                • еми хубаво, като падне ше си купиме още малко
                  както костюма каза, и мен ме устройва да съм инвеститор и ше чекаме (като не съм толкова умен или инсайдер за да нацеля баш момента)
                  тука риска е нисък, за до 20% от портфейла бива
                  "the trend is your friend until the end..."

                  Коментар


                  • KOSTJUMAR,Ще има и такива дето не са слезли на горна спирка а ще се наложи да слезнат на по- долна спирка.

                    Коментар


                    • колеги няма какво да се лъжеме
                      ПЕТХЛ ще падне до 9.50 и това е. басирам се на един алпинеум за това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vhk
                        Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                        Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                        утре дали ще израпаме пак до 10ката ?????????
                        Момко - нека минат Ипотата, нека излязат и новите акции и тогава ще издрапаме до 12,50-13 поне. Лошото, е че чакането е голямо, а после яхото е само няколко дни. Които уцели момента - евала. Става за спекулант. Другите сме дългосрочни инвеститори.
                        И от какъв зор някой ще купи на 12,50-13 при условие 4е е можел да куои на 9.95-9.50 през м. май тази година.
                        Винаги има изтървали влака.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                          Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                          утре дали ще израпаме пак до 10ката ?????????
                          Момко - нека минат Ипотата, нека излязат и новите акции и тогава ще издрапаме до 12,50-13 поне. Лошото, е че чакането е голямо, а после яхото е само няколко дни. Които уцели момента - евала. Става за спекулант. Другите сме дългосрочни инвеститори.
                          И от какъв зор някой ще купи на 12,50-13 при условие 4е е можел да куои на 9.95-9.50 през м. май тази година.

                          Коментар


                          • Е, не може всички да сме спекуланти. Мен ме устроива да съм инвеститор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                              Които уцели момента - евала. Става за спекулант. Другите сме дългосрочни инвеститори.
                              "Инвеститорът е неуспял спекулант" - Джордж Сорос

                              Коментар


                              • АМИН

                                Коментар

                                Working...
                                X