IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брей тая арменска задруга.....тц,тц,...тц!Днес започваш един бизнес,утре се разделяш с него и започваш нов.Прилича ми на офшфорните компании,но те са добри машини за пари.Браво ума да ти зайде,...защо ли и аз не сам като тях?!?!
    Досещам се:май нямам толкова акьл....,а за пари да не говорим!

    Коментар


    • да , позакръглих пакета докато ти продаваше :-)

      Коментар


      • Под 10 лв. е пълнил, яд го е, че беше за малко

        Коментар


        • А дали е понапълнил, как мислиш?

          Коментар


          • 100%, даже го препрочита около 10пъти и не вярва на ушите си

            Коментар


            • На vhk, вероятно му е харесало интервюто, щом го няма за коментар

              Коментар


              • Какво ще кажете за една перличка в структурата на холдина ПКАР, притежаваща 20% от Новотел Пловдив, който се очаква да стане публично дружество и попадаща в сектора строителни материали ( частта сухи строителни смеси и изолации от пенополистирол), в които ПЕТХЛ планират част от бъдещите си инвестиции !
                Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vhk
                  Eх, защо няма къси продажби SELL 10,50 и BUY 7.00 след месец.
                  Радвай се, че няма. Сега щеше да си продаваш Шерата и Аромата за да си покриеш загубите

                  Коментар


                  • Таз година полупроводници - догодина може и цели проводници да почнеме да произвеждаме. С други думи очаквам догодина Синергона да навлезе в някоя нова сфера на дейност. На това му викам аз преструктуриране.

                    Коментар


                    • Ами аз и не очаквамда бъда въведен във всички дела на Синергон, само щото имам някакъв брой акции. Човека го каза много ясно - Синергон се преструктурира непрекъснато и ще участва там където има смисъл да се участва и където има икономическа логика.

                      Беше много твърд и по отношение на Топливо, като определено тенденцията за ръст ще се запази. За дружеството се споменаха много неща, за които сме си говорили във форума.

                      Според мен трябва да очакваме добри отчети.

                      Поздравкения на Мариян за взетото интервю и на г-н Доганян за отделеното време.

                      Успех на всички умни инвеститори!

                      Коментар


                      • старите нива - предишните върхове 13-13.5

                        Коментар


                        • Добро е интервюто, верно е че не получихме някои отговори, но все пак всеки може да прави елементарни сметки и да преценява перспективите на едно дружество. Очаквам в скоро време старите нива по позицията.

                          Коментар


                          • бре ) , че дръпна 10 милиона за да си купи Бабешките акции ) - дръпна ) , но май трябва да му е за последно / нали ще става публичен изцяло ) , засега аз му давам един един последен вот на доверие ))


                            Успехи на инвестиралите тук / и аз съм скромно между тях / желая ) .
                            Умереният риск винаги печели ! ))))))

                            Коментар


                            • Присъединявам се към поздравленията за Мариян Браво.
                              Относно интервюто,чудесно е,дава сериозни анонси за преструктуриране,ипота и т.н. ,но.....не отговаря на един от най-важните въпроси,поне според мен-Витошки имоти ЕООД.

                              Коментар


                              • Поздравления за Мариян за взетото интервю! Моето скромно мнение, че анонса за развитието на холдинга е повече от положителен в този момент, освен това очаквам силни резултати в консолидирания отчет в края на м. май. (Естествено не е препоръка за покупко-продажби, пазара в следващите два дни ще оцени казаното (и недоизказаното) от г-н Доганян).

                                Коментар

                                Working...
                                X