IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще дойдеш ли на сбирката?

    Коментар


    • Че аз не съм видял злобни забележки. Просто коментираме. В спора се ражда истината

      Кажи сега - купуваше ли ЛЕКС навремето по 350?

      Коментар


      • ок , заравяме томахавката

        Коментар


        • аз ти говоря за края на миналата година. Не помня колко беше ПЕТХЛ но там се въртеше някъде.

          За телекома беше тогава времето да се купува - беше ясно че забраната ще изтича скоро и, че ще се чуят новини

          А хима тъкмо беше излязъл и трябваше да понапълня, че тия 2,5 пъти не ми харесаха

          Коментар


          • мир и дружба ? аз съм съгласен , извинявам се за злобните си забележки по твой адрес

            Коментар


            • И ти не се засягай, но колкото и внасяш разум и отрезвяване в дадени ситуаии, толкова и не си прав в много случаи. Не че аз съм винаги прав, но не съм чак толкова краен скептик

              Коментар


              • химимпорт или химко ? питам защото май 2006 нямаше химимпорт а телекома хси ве6е зависнал на 10 лв

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val2
                  Първоначално изпратено от Developer
                  Първоначално изпратено от val2
                  момчета , 4етете ника ми правилно
                  ти хем искаш да ти четем ника правилно, хем на Vhk отговаряш.
                  Кажи харабията - напълни ли докато плюеше дружеството така стремглаво Ако си напълнил си най-големия, признавам!!!
                  от 5 лв. движим позицията нагоре , докато я забележиш и ти , не се засягай - ще мине време , ще порастнеш
                  Не се засягам, на 5лв наистина не я бях забелязал. Бях основно зает с Хима, БТК и ЕЛТОС

                  Коментар


                  • Голям играч е Валката (Vhk). Аз веднага обяснявам какво се е случило

                    След многобройни врътки от различни позиции и превръщането на едни 10,000 във милион (репа, опции, futures, OTC сделки), нашия приятел Vhk (вече приятелски го наричаме Вальо) се е озовал с няколко позиции и почти никакъв кеш.

                    Освен, че акциите били куци (вярно че вече е направил един голям, но това не му стигало), той няма и пари за да понапълни със Синергон. Докато един ден седял в тях и гледал замислено към тапетите с надпис "ЛЕКС" АД - номинал 100лв, му хрумнала страхотната идея - да плюе по PETHL и да хвали АРОМА, ШЕРА, ВАМО. Така с един удар - два заека - хем продава junk акциите, хем си купува ПЕТХЛ на евтиния. Много му се искало да купи на 7-7,50 и няколко пъти се опитвал с PR да докара цената дотам. Основната идея била да направи дубъл - но не успял. Напълнил набързо едни 50хил бройки, продал по 100,000 бр. от другите и се наслаждавал на резултата си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Developer
                      Първоначално изпратено от val2
                      момчета , 4етете ника ми правилно
                      ти хем искаш да ти четем ника правилно, хем на Vhk отговаряш.
                      Кажи харабията - напълни ли докато плюеше дружеството така стремглаво Ако си напълнил си най-големия, признавам!!!
                      от 5 лв. движим позицията нагоре , докато я забележиш и ти , не се засягай - ще мине време , ще порастнеш

                      Коментар


                      • дотогава ще направи поне 2 движения нагоре и надолу , ама щом те влече ги стискай :-)

                        Коментар


                        • И аз откакто си взех първите акции Октомври 2005 само допълвам и записвам права. Стискам и това е. Точно с тази позиция не ми се правят врътки, въпреки че ги обичам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val2
                            момчета , 4етете ника ми правилно
                            ти хем искаш да ти четем ника правилно, хем на Vhk отговаряш.
                            Кажи харабията - напълни ли докато плюеше дружеството така стремглаво Ако си напълнил си най-големия, признавам!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val2
                              да , позакръглих пакета докато ти продаваше :-)
                              Нещо си се объркал. Аз ПЕТХЛ под 20 лв. не продавам. От както си взех декември първите ПЕТХЛ, още нямам нито една акция продадена, нито права

                              Коментар


                              • И без много акъл можеш да се досетиш, че син чип пре П/Е 15 и цена под счетоводната ще катери и ще направиш и пари. Пиини един грог и ще ти просветне.

                                Коментар

                                Working...
                                X