IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от donCarlos
    Абе би ли ме светнал някой, кога ще дават онези акции, записвани не чак толкова отдавна чрез правата. че нещо ме нямаше напоследък.
    Те се търгуват от 23.05
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Абе би ли ме светнал някой, кога ще дават онези акции, записвани не чак толкова отдавна чрез правата. че нещо ме нямаше напоследък.

      Коментар


      • Душко))аз си ги държа засега и дъщерята и майчето)))
        най-вече заради активите, както казва Инвестор)....пък и се надявам следващото интервю да е кратко, но съдържателно))
        само дано майчето не стане злата мащеха)

        Коментар


        • Е, да ама в ПЕТХЛ има само мажоритарни участия, което е голям плюс за един холдинг, иначе не е холдинг, а все едно инвестиционно дружество с портфейлни инвестиции..

          Коментар


          • )
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • Откъдето и да го гледаме - акционерен капитал, сума на актива, собствен капитал, даже и печалба, справедливата разлика в паз. капитализации на ПЕТХЛ и ЦЕНХЛ е поне 5 пъти - според мен и моите прости сметки. Но пазара е друго нещо.

              Коментар


              • Ами ако искаш махни от сумата на актива 100 млн. лв. активи за разкош на мажоритаря /прилична сума/ и направи сметки да видиш..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя)
                  и как се прави тази преоценка през призмата на собственика)))
                  ) Хей Душко ) взе ми мислите )) !!!


                  ПП Имам достатъчно и при тоз ) вече само Дъщерно )
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • и как се прави тази преоценка през призмата на собственика)))

                    Коментар


                    • Много интересна става една преоценка на холдингите на БФБ през призмата на пазарната капитализация и данни на ЦЕНХЛ...

                      Коментар


                      • Здравейте,
                        Във връзка със запитванията Ви напомням, че:

                        Управителния съвет на “Синергон холдинг” АД на основание чл.223 от ТЗ свиква редовно годишно общо събрание на акционерите на 21.06.2007 г. от 9,00 часа в Конферентна зала 1-Сентрал Парк Хотел, гр.София 1463 ,бул. “Витоша” № 106

                        Поздрави!
                        Д. Динчева

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майната

                          ) колко точно земи имат VPLOD / виж отчетите/ .. Дяконе )) май ..0.000000 )))))) ......

                          ) Земите са на Елпром май а ))))))))))))
                          ех Майна, предполагам, че ти е малко екранчето на компа и не виждаш целия отчет. Ами дръпни надолу и ще видиш позицията Инвестиционни имоти и както стои в нея. Чекай и аз да се ухила неколко пъти А ако прочетеш и бележките, ще разбереш, че:

                          "Дружеството отчита като инвестиционни имоти притежаваните земи и сгради, отдавани под наем. Дружеството оценява първоначално инвестиционния имот по неговата себестойност, включително и разходите по сключването на сделката."

                          И това е което се говори, че имотите на плодчетата струват много повече от балансовата стойност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Brain
                            Може да го сравнява на Q1 2006.
                            Да, сравнява го с него и това е по - реалният измерител, сравняват се еднакви времеви периоди. Печалбата си е на дубъл.

                            Коментар


                            • Вече сме горди миноритари на топ парцела на Малинов

                              Коментар


                              • Да ви светна на една работа която забелязах в консолидирания -земи(терени) сега 78843 преди 55635 разлика 23208 х.лв. Което е приблизително цената на въпросния парцел, а за да го включат значи парите са дадени и то как: ами чрез увеличение на пасивите
                                ( нетекущи 11мил. + текущи останалите) и на събранието само ще се утвърди покупката на парцела.

                                За мен работата е свършена.

                                А честито.
                                Не се бъзи-кай !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X