IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nide
    Първоначално изпратено от vhk
    след това са се случили някакви събития
    Затова трябва да се внимава със "съветите" къде да се инвестира.
    Преди месец посъветвах да се купува ФПП цената беще 1.15 сега е 1.50 .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nide
      Първоначално изпратено от vhk
      след това са се случили някакви събития
      Затова трябва да се внимава със "съветите" къде да се инвестира.
      vhk е връзкар, ще се оправи с КФН :lol:

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vhk
        след това са се случили някакви събития
        Затова трябва да се внимава със "съветите" къде да се инвестира.

        Коментар


        • nide, първото търгово беше отхвърлено след това са се случили някакви събития за които аз се досещам както и всеки разумен българин и второто търгово бе прието .

          Коментар


          • http://news.imoti.net/news.php?id=2984

            Въпросният търг.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vhk
              Момчета аз нещата ги усещам преди вас защото имам по-голям опит ...
              Първоначално изпратено от vhk
              Пуснато на: 31.03 | 06:37:37 ч.
              Зa мен ВАМО е ………………
              Освен това имам сигурна информация 4е цената 36 лв. ще бъде отхвърлена от КФН.
              А бе и ти не винаги ги усещаш ама нейсе, лаф да става.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Developer
                Първоначално изпратено от Investorrr
                Всеки ден се убеждавам, че vhk е платен и ето разултата е налице: - очевидно е ))
                Инвесторе, нали не бързаш за някъде. Нека по-спокойно го даваме, пък той пазара сам ще си покаже. Злосторните писачи няма да обърнат кервана, а е ясно той на къде се е запътил - на компаса му пише N
                Момчета аз нещата ги усещам преди вас защото имам по-голям опит за качествата на мажоритаря писах доста преди случая с имота на Младост 1 който се оказа в пълно съзвучие с него .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Investorrr
                  Всеки ден се убеждавам, че vhk е платен и ето разултата е налице: Отляво дебнат хиените и то здраво - всеки може да види, а отдясно на 11 лв. хиените са изкарали големи бройки, под които цацата реди малко по малко - всеки сам да си прави изводите, като разгледа котировките - очевидно е ))
                  Инвесторе, нали не бързаш за някъде. Нека по-спокойно го даваме, пък той пазара сам ще си покаже. Злосторните писачи няма да обърнат кервана, а е ясно той на къде се е запътил - на компаса му пише N

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                    Абе и 6 месечен добър отчет ще свърши работа. Задържането на цената тук е чисто спекулативно, заради въпросния парцел в Младост. Цифрите говорят друго. Ама и на тях ще им дойде времето.
                    е все пак дъщеричката ще си покаже рогцата като мине лятото

                    тогава се продават повечки строителни материали

                    Коментар


                    • Абе и 6 месечен добър отчет ще свърши работа. Задържането на цената тук е чисто спекулативно, заради въпросния парцел в Младост. Цифрите говорят друго. Ама и на тях ще им дойде времето.

                      Коментар


                      • заспахме пичове заспахме по тая позиция.

                        ноооо колкото по дълго седи цената на тва дердже повече емоции се натрупват, иииии........... трябва само един добър 9месечен консолидиран

                        (на майчето и любимата и дъщеричка)



                        МУУУУУУ МУУУУУ МУУУУУУ

                        Коментар


                        • Да за да може да купува на ниски цени.

                          Купува ли купува.
                          Не се бъзи-кай !!!

                          Коментар


                          • На БФБ има толкова много балони, но той се е спрял точно тук - не е случайно да знаете - vhk си пише тук с ясна цел.

                            Коментар


                            • не само тази тема и TOPL също

                              Коментар


                              • Нали ви казах - vhk е платен да пише глупости, като фокуса му е тази тема и това дружество.

                                Коментар

                                Working...
                                X