IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Kакви инвестиции, какви 5 лв в дъщерните?!? В какво ги видя тези инвестициЙ ?
    Не е препоръка
    Не му прави сечено, днес е петък. След края на деня, може да иска, да се забавлява човека, не го стряскай излишно ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
      за мен продавач на 1.13 е фалирал субект без изход...жалко


      Да я подпираме тогава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
        Може ли да ми кажеш що за субект би продал на 18 млн. маркет кап холдинг, който само за изминалите 3 месеца има 31 млн. лв. инвестиции в дъщерните си. Ама това е само за последните три месеца.

        Аре моля ти се сериозно. Все още гледам сериозно тук.
        Kакви инвестиции, какви 5 лв в дъщерните?!? В какво ги видя тези инвестициЙ ?
        Не е препоръка
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
          Сериозното ниво на съпротива тук според мене ще е около номинала
          Не е препоръка за ПК на ЦК
          Може ли да ми кажеш що за субект би продал на 18 млн. маркет кап холдинг, който само за изминалите 3 месеца има 31 млн. лв. инвестиции в дъщерните си. Ама това е само за последните три месеца.

          Аре моля ти се сериозно. Все още гледам сериозно тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
            за мен продавач на 1.13 е фалирал субект без изход...жалко
            Сериозното ниво на съпротива тук според мене ще е около номинала
            Не е препоръка за ПК на ЦК

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Статус и тук продават
              за мен продавач на 1.13 е фалирал субект без изход...жалко

              Коментар


              • Статус и тук продават

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                  Имаш предвид като пазарна капитализация ли?
                  Да пазарната капитализация на синергон от години се движи в синхрон с пазарната капитализация на топливо. Е малко отгоре, но нищо особено. Промяната идва от топливо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Аз май да взема да издам една тайна, единственото от значение за цената на синергон е цената на топливо и колко струва дела на синергон в него.
                    Имаш предвид като пазарна капитализация ли?

                    Коментар


                    • Аз май да взема да издам една тайна, единственото от значение за цената на синергон е цената на топливо и колко струва дела на синергон в него.

                      Коментар


                      • Апорт на вземанията от дъщерни в капитала на същите тези дъщерни дружества как ви се струва като практика?

                        Иначе аз очаквах да има печалба от получени дивиденти от дъщерни. Не виждам приходи от дивиденти или може бе те стават в следващия отчет.

                        за мен отчета е по скоро лош отколкото добър, но все пак при тази цена няма какво да се коментира въобще

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                          Карай да върви, нали нямаш от тия артии
                          Така е Оборот да става

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            750 х печалба и 21 милиона капитализация наистина са близо, но само ако гледаш във вселенски мащаби
                            Карай да върви, нали нямаш от тия артии
                            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivo111 Разгледай мнение
                              http://www.x3news.com/displayCompany.jsp?bul=121228499
                              Печалбата почти колкото капитализацията.
                              750 х печалба и 21 милиона капитализация наистина са близо, но само ако гледаш във вселенски мащаби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivo111 Разгледай мнение
                                http://www.x3news.com/displayCompany.jsp?bul=121228499
                                Печалбата почти колкото капитализацията.
                                Айде имаме си положтелно отчетче ...да не се хапе некой след като го разгледа по дупето
                                Не е препоръка за ПК на ЦК

                                Коментар

                                Working...
                                X