IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз си понакупих, но мисля още малко да си купя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      0.95 е дънцето.
      Ако може да кажеш и кога горе-долу да ги чакаме тези стотинки...още по интересно е и кой би сложил акции за такава цена (все пак трябва някой да продаде акции - не е като да купиш с парички).....


      Аз съм си купил, вие си чакайте колкото искате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
        И аз миналата година ги чаках на номинал,но тъй и не ги дочаках
        Деситууу е специалистка и врачува ...виш по надолу какво е пророкувала .... аз лично не чакам по левче ...

        Не е препоръка

        Коментар


        • И аз миналата година ги чаках на номинал,но тъй и не ги дочаках

          Коментар


          • Айде залозите почнаха дайте да определим кои ще ги събира и записва и накрая на кръчма всички с печалбата

            Не е препоръка за ПК на ЦК и залагане

            Коментар


            • 0.95 е дънцето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                Айде появиха се тролчетата ...да тролят Не бойте се нема стигне 20 стинки

                Не е препоръка за ПК на ЦК
                Ти на колко залагаш, на 25 стотинки ли

                Коментар


                • Айде появиха се тролчетата ...да тролят Не бойте се нема стигне 20 стинки

                  Не е препоръка за ПК на ЦК

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Значи ако смяташ че сега на 1,1 все пак риска е прекалено голям, то всъщност мислим еднакво
                    О, Не, не
                    По конкретния въпрос за цената, изобщо не мисля. Така, че в случая не мислим точно в една посока

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                      Да, защо не, Специално за теб, защо да не ги докара до 20 стотинки, за да си начешеш спекулатските мераци, но същевременно и да купиш без риск ...
                      O tempora o mores, кой го беше казал това, Цицерон или Ботев !!
                      Значи ако смяташ че сега на 1,1 все пак риска е прекалено голям, то всъщност мислим еднакво

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Ами при такъв мажоритар има вероятност и до 20 стотинки да стигне.
                        Да, защо не, Специално за теб, защо да не ги докара до 20 стотинки, за да си начешеш спекулатските мераци, но същевременно и да купиш без риск ...
                        O tempora o mores, кой го беше казал това, Цицерон или Ботев !!

                        Коментар


                        • Ами при такъв мажоритар има вероятност и до 20 стотинки да стигне.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                            Тука малоумието на продавача достигна безпределни стойности!

                            "Най-доброто наказание за неграмотността е бедността"!

                            Нека продава нещастника!
                            Какво може да очакваш от фалирали ДФ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                              Тука малоумието на продавача достигна безпределни стойности!

                              "Най-доброто наказание за неграмотността е бедността"!

                              Нека продава нещастника!
                              Кеш има ..така че не виждам от какво се плашите ....
                              Не е препоръка за ПК на ЦК

                              Коментар


                              • Тука малоумието на продавача достигна безпределни стойности!

                                "Най-доброто наказание за неграмотността е бедността"!

                                Нека продава нещастника!

                                Коментар

                                Working...
                                X