IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bobi75
    аз таз сутрин като се събудих и се сетих нещо брутално за това как така се появиха 2 милиона допълнителна печалба в одитирания отчет.

    ами много е възможно тез 2 милки да са били заделени за източване по оня случай с недвижимите имоти, ама след всичките истории одиторите да са казали Не, Недейте!

    ама това е най-бртуталния вариант де, но пък за друг не се сещам
    http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=353781

    При съставянето на консолидирания финасов отчет за 2006 г. информацията за 2005 г. е преизчислена поради промяна в счетоводната политика, съгласно изискванията на новите международни стандарти за финансово отчитане. Преизчисленият размер на печалбата за 2005 г. възлиза на 4074 хил. лв., което не променя натрупаната консолидирана печалба за разпределение.

    Коментар


    • Това, което става в момента го очакмах да стане в 12,59. Честито на търпеливите! Жалко, че седмицата няма поне още един работен ден.

      Коментар


      • ами именно това е, че не се сещам други. бос съм в тая тема.

        можеш ли да ми напишеше на лично тези 5 метода. ще съм много благодарен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bobi75
          аз таз сутрин като се събудих и се сетих нещо брутално за това как така се появиха 2 милиона допълнителна печалба в одитирания отчет.

          ами много е възможно тез 2 милки да са били заделени за източване по оня случай с недвижимите имоти, ама след всичките истории одиторите да са казали Не, Недейте!

          ама това е най-бртуталния вариант де, но пък за друг не се сещам
          Бобка, ти знаеш, че аз много те уважавам тебе, ама моля те недей да стряскаш дятата тъй от сутринта. И на мен ми е интересно това увеличение с 2 мл.лв, ама като счетоводител мога да ти кажа поне още пет начина това ЧУДО да стане.

          Коментар


          • аз таз сутрин като се събудих и се сетих нещо брутално за това как така се появиха 2 милиона допълнителна печалба в одитирания отчет.

            ами много е възможно тез 2 милки да са били заделени за източване по оня случай с недвижимите имоти, ама след всичките истории одиторите да са казали Не, Недейте!

            ама това е най-бртуталния вариант де, но пък за друг не се сещам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham
              Първоначално изпратено от Novaka_Bull
              Ще политаме банда, това е толкова сигурно колкото и това че негрите са черни.
              Има и някои кафяви негри ..И един бял - Майкъл Джексън.
              ма по сигурното е че са кюмури като тия дето топливо ги продава хихихи



              наздраве

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                Ще политаме банда, това е толкова сигурно колкото и това че негрите са черни.
                Има и някои кафяви негри ..И един бял - Майкъл Джексън.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Ще политаме банда, това е толкова сигурно колкото и това че негрите са черни.

                  Коментар


                  • Защо тука пише печалба 17 млн.??????????????

                    http://www.bse-sofia.bg/download/fin...nsolidiran.doc


                    Това е 1.6 МГБ на сайта на борсата?????

                    Коментар


                    • Не говоря за двоина цена макар че ми се иска.

                      А за малко по по по яху...
                      Не се бъзи-кай !!!

                      Коментар


                      • Сега остава да подкрепят акцията с един добър 6 месечен за да стане двоино яху....
                        Не се бъзи-кай !!!

                        Коментар


                        • Дали това нарастване на печалбата и приходите би могло да се дължи на нещо друго освен на желание от страна на мажоритаря да скрие печалба?

                          Коментар


                          • [img] [/img]



                            http://www.bse-sofia.bg/download/fin...-%2031.12.2006
                            %20-%20Audit/PETHL-31.12.2006-cons-2006_12_31%20SynergonHoldi
                            ng-Konsolidiran.doc

                            Коментар


                            • СИНЕРГОН ХОЛДИНГ АД
                              КОНСОЛИДИРАН ФИНАНСОВ ОТЧЕТ
                              31 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

                              Това е подадено също днес - 58 страници!!!!

                              Някой ще обясни ли печалбата:

                              Показатели 2006 г. 2005 г. Изменение
                              1. Счетоводна печалба(преди данъци) 19 018 13 350 +5 668
                              2. Нетна печалба(след данъци) 16 914 11 645 +5 269
                              3. Нетни приходи от продажби 337 185 299 453 + 37 732
                              4. Собствен капитал 229 459 168 486 + 60 973
                              5. Пасиви (дългосрочни + краткосрочни) 96 395 124 336 - 27 941

                              Коментар


                              • и какво стана сега, печалбата всъщност се покачила с 45%, а не с 15%. т.е. П/Е е 13,65 а не близо 17 както е в момента? ето затова го обичам това дружество, защото няма няма и ни изненадат с нещо такова. да не се окаже, че ще има сплит скоро?

                                Коментар

                                Working...
                                X