IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз и продажбите гледам

    Коментар


    • мда, изкушавам се да купя малко ама спреда е над 7 лв. все пак имай предвид, че доста голяма част от печалбата идва от компенсациите за ток
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • добър отчет

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Добро дружество, но ужас ако трябва да излизаш
          Всичко е въпрос на цена, разбира се.
          Но е вярно, че има доста по-добри алтернативи в момента.
          не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

          Коментар


          • Добро дружество, но ужас ако трябва да излизаш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              Пропусна да натовариш каруцата ли? Аз моята я натовахих още около 15 кинта
              Хубаво ама мажовеца е дообре да пуска новини -за да се кешират.
              А тея някак нехаят за нашите неволи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Пропусна да натовариш каруцата ли? Аз моята я натовахих още около 15 кинта

                Блазе ти! Рахат да си я теглиш и продадеш товара в каруцата, ич не я и заглеждам тая претоварена с кеш талига, къде къде по дашни и леки за тръс си има...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Засмукал си здраво от батака;- чекАне му е майката водещо до свикнЕне!
                  Пропусна да натовариш каруцата ли? Аз моята я натовахих още около 15 кинта

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Дружество което има почти 9 млн. лв. кеш се оценява към момента от пазара на малко над 10 млн. лв.

                    Засмукал си здраво от батака;- чекАне му е майката водещо до свикнЕне!
                    Last edited by inta53; 08.11.2021, 11:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Дружество което има почти 9 млн. лв. кеш се оценява към момента от пазара на малко над 10 млн. лв.

                      Не върви ли, защо тази паника

                      Коментар


                      • Дружество което има почти 9 млн. лв. кеш се оценява към момента от пазара на малко над 10 млн. лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          Ми аз съм си спекулант де
                          Това вече е приказка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                            Не се излагайте в тая неликвидна, спекулантьорска позиция
                            Ми аз съм си спекулант де

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Ами дали се е събудил, след като от началото на годината е поскъпнал с 48%
                              Не се излагайте в тая неликвидна, спекулантьорска позиция

                              Коментар


                              • Ами дали се е събудил, след като от началото на годината е поскъпнал с 48%

                                Коментар

                                Working...
                                X