IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То това добре,но каква е тази смешна ликвидност?

    Две и половина средни раб.заплати качват цената с 40% ......

    Коментар


    • Посоката ми харесва

      Коментар


      • А нещо ще кажете ли за P/E, P/B, EV/EBITDA, Net profit margin?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

          Като се сетя как се харчеше като топъл хляб по 350 лв. и нагоре парчето през 2007-2008 г. ми става тъжно за тази недооценена от пазара хартия.
          Тогава имаха в ного пъти по-голяма печалба. А не са се харчели като топъл хляб.
          Не беше ликвидно, което е логично за макса в цената. Тогава индексът беше 1950, сега едва седи на кокили на 600... ясно е че говорим за времето на огромния мегабалон!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Облизвате ли се като котарак пред месарски магазин?
            Като се сетя как се харчеше като топъл хляб по 350 лв. и нагоре парчето през 2007-2008 г. ми става тъжно за тази недооценена от пазара хартия.
            мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

            Коментар


            • Облизвате ли се като котарак пред месарски магазин?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Просто казвам някои неща А ти нещо ще кажеш ли? Кажи например какви мисли ти идват в главата като гледаш колко е кеша и колко е пазарната капитализация към момента?
                Няма нищо за мислене, в случая с връзката кеш-цена на хартишката, ако на това се разчита
                .. Като гледам кеша на неохим и как рефлектира със цената... Акордеона дано не се скъса
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Пак ще се разпъва акордеона

                  Коментар


                  • Просто казвам някои неща А ти нещо ще кажеш ли? Кажи например какви мисли ти идват в главата като гледаш колко е кеша и колко е пазарната капитализация към момента?
                    Last edited by Агресивен бик; 01.08.2022, 10:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Тук имам малко акции и не го мисля много
                      Абе май доста го мислиш ... като гледам подмятанията по отчетно време
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Здравко, тук наистина имам малко в сравнение с другите ми позиции. Най-тежките ми са SFT, BSE, SCOM, BREF и Алтерко.
                        Благодаря ! Дано имаш още много поводи за разпъване !

                        Коментар


                        • Здравко, тук наистина имам малко в сравнение с другите ми позиции. Най-тежките ми са SFT, BSE, SCOM, BREF и Алтерко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Тук имам малко акции и не го мисля много
                            Акордеонисте, ти май навсякъде си с малко/късия по спомен/ ! Пак по спомен портфейл не помня да си споделял, а би било интересно ! Може в съответната тема да го споделиш !

                            Коментар


                            • Тук имам малко акции и не го мисля много

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Аз и продажбите гледам
                                супер, а какъв ти е планът за излизане? от началото на годината обемът е някакви 50к, това не стига даже за стая в Люлин
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X