IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А според мен истината е някъде по средата.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Абе човек ти май не разбираш какво ти казвам.

      Коментар


      • Франк, аз имах предвид не за бележките към отчета където са изразени намеренията, а за факти, че тези намерения са започнали реализацията си . Това е малката разлика...
        Stenli, ako prochetesh postovete mi ste razberesh, che izkazvam kato fakt namereniqta na management da uvelichi proizvodstveniq kapacitet (napisano e na Bulgarski ezik v belezkite kum otcheta).
        Sto se otnasq do materializiraneto na tezi namereniq, nadqvam se da stanat fakt vuzmozno nai-skoro

        Коментар


        • аз пък искам да видя цитат на тези намерения, нищо повече
          може да не е веднага, аре като ви остане време
          не че ме мързи аз да ги търся, просто се съмнявам че съществуват

          Коментар


          • Франк, аз имах предвид не за бележките към отчета където са изразени намеренията, а за факти, че тези намерения са започнали реализацията си . Това е малката разлика...

            Коментар


            • Чакай бе Стенли, те франки и компания са го чели, как така няма да го има никъде???

              Теди, притеснението ми е след отчета да не е късно!
              Batq, Stenli az potvurzdavam, che lichno sum go chel!

              Za da go paste-na trqbva da se razrovq v belezkite kum otcheta, a tova ste mi otneme vreme,s koeto v momenta ne razpolagam. Vuobste ne stava vupros za vutreshna informaciq! Management si e zaqvil namereniqta v belezkite kum otcheta!!!

              Ne e preporuka!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Стенли
                Батя, в интерес на истината това не е написано никъде все още, а предстои да се появи като инфо в отчетите . Иначе инфото е от източник на място... доколко е вярно ще разберем скоро... . Успех!
                Чакай бе Стенли, те франки и компания са го чели, как така няма да го има никъде???

                Теди, притеснението ми е след отчета да не е късно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя
                  пак ми пишете отвлечени постинги! Дайте цитати, конкретика. Да не мислите че не съм чел споменатите отчети и бележки. Цитирайте ми това което съм пропуснал. Айде че съм на кантар да продавам ли, да стискам ли тука Помогнете да реша
                  Привет, Батя!
                  От коментарите ти съм останал с впечатлението, че си сериозен инвеститор с големи пакети тук-там.
                  Не мисля, че някой може да ти даде повече инфо за Фазера в настоящият момент, защото просто няма такова в публичното пространство. В темата надолу има доста неща - няма да ги повтарям. Може би повече от инсайдъри - срещу заплащане.
                  Според мен не е дошъл момента за продаване на Фазера, най-рано след отчета ще да е!
                  Естествено ти си решаваш! От мен здраве и успехи, каквото и да е решението ти!

                  Коментар


                  • Батя, в интерес на истината това не е написано никъде все още, а предстои да се появи като инфо в отчетите . Иначе инфото е от източник на място... доколко е вярно ще разберем скоро... . Успех!

                    Коментар


                    • франки уж си сериозен форумец (за инвеститор не знам със сигурност) а само бръщолевиш без покритие
                      ДАЙ ЦИТАТ!? Толкова ли е трудно щом си го чел и знаеш къде е?!

                      иначе щом Капман купиват и на тези нива май не му е времето за продаване. Но ние сега говорим за друго. Цитат?

                      Коментар


                      • точно това е че не знам за такова нещо
                        искам да ме светнете! Давай цитат!
                        Batq, ti go razdavash kato shefa na UEFA!

                        Za info-to trqbva da pomolish ili pari da davash, a ne da narezdash!

                        Vse pak ne ni prechi poradi neinformiranost da vzemesh greshno investicionno reshenie !

                        Razrovi se sam stom ne vqrvash na info-to, koeto ti dadohme.

                        Ne e preporuka!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bobi75
                          Първоначално изпратено от Батя
                          пак ми пишете отвлечени постинги! Дайте цитати, конкретика. Да не мислите че не съм чел споменатите отчети и бележки. Цитирайте ми това което съм пропуснал. Айде че съм на кантар да продавам ли, да стискам ли тука Помогнете да реша
                          е ти ако си купил, като сериозен човек би трябвало да ги знаеш тез работи
                          точно това е че не знам за такова нещо
                          искам да ме светнете! Давай цитат!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя
                            пак ми пишете отвлечени постинги! Дайте цитати, конкретика. Да не мислите че не съм чел споменатите отчети и бележки. Цитирайте ми това което съм пропуснал. Айде че съм на кантар да продавам ли, да стискам ли тука Помогнете да реша
                            е ти ако си купил, като сериозен човек би трябвало да ги знаеш тез работи

                            Коментар


                            • пак ми пишете отвлечени постинги! Дайте цитати, конкретика. Да не мислите че не съм чел споменатите отчети и бележки. Цитирайте ми това което съм пропуснал. Айде че съм на кантар да продавам ли, да стискам ли тука Помогнете да реша

                              Коментар


                              • Биковете атакуват! The Raging Bulls...:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X