IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham
    Айде подкрепете Фазерчето че нямам силици повече , бе ей.
    Не знам мен вече наистина не ме интересува каква ще стане с цената. След отчета, който извадиха за тримесечието съм спокоен. Купувам си по малко, че като гледам всеки ден все по-добра "промоция" има.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов
      Само кажи и да действаме.
      Ми казвам:"От понеделник в атака".Не'ам ни нерви, ни кинти вече за Фазерче.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Само кажи и да действаме.

        Коментар


        • Айде подкрепете Фазерчето че нямам силици повече , бе ей.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
            май не грешиш plus, навярно си е така, както го усещаш
            ама пък има и нещо весело - верно ли е че ще дават по 1 левче за дивидент от фазерчето ? и при това в близките дни ще го гласуват ? е то верно че не е много, нооо от 10 години винаги дават дивидентче при Фазерчето малко, но винаги редовни все пак нека да има и за инвестиции
            ето ви и цитата от одитирания документ, обясненията по отчета, за да видите майсторията на мечките:
            ...Добрите резултати, постигнати през последните години са доказателство и за стабилната търговска позиция на ФАЗЕРЛЕС на пазара. Нещо повече, достигнатите през 2007 год. резултати ни нареждат на второ място сред най-големите износители на фазер в Европа, ...

            да ги питаме сега пандите, къде ще търсят или намерят такова дружество
            Ветре, пандите не се интересуват от информации от този род. Тях ги вълнува да могат да си похапнат днес.За утре въобще и не могат да мислят.

            Коментар


            • Abe fazercheto visokite lihveni procenti ne mu vliqqt prqko. Samo opportunity costa se uvelichava ama pone finansoviqt mu rezultata ne zavisi ot interest rates. Shokut ot visokite ceni na petrola susto e omekotena v sledstvire na dalnovidnite investicii.
              Vupreki vsichko cenata se buta nadolu .... ?
              Tolkova sa se naakali haivanite, che osmardqha cqloto ni kapitalovo pazarche.

              Коментар


              • май не грешиш plus, навярно си е така, както го усещаш
                ама пък има и нещо весело - верно ли е че ще дават по 1 левче за дивидент от фазерчето ? и при това в близките дни ще го гласуват ? е то верно че не е много, нооо от 10 години винаги дават дивидентче при Фазерчето малко, но винаги редовни все пак нека да има и за инвестиции
                ето ви и цитата от одитирания документ, обясненията по отчета, за да видите майсторията на мечките:
                ...Добрите резултати, постигнати през последните години са доказателство и за стабилната търговска позиция на ФАЗЕРЛЕС на пазара. Нещо повече, достигнатите през 2007 год. резултати ни нареждат на второ място сред най-големите износители на фазер в Европа, ...

                да ги питаме сега пандите, къде ще търсят или намерят такова дружество

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                  Първоначално изпратено от plus
                  Може да разпродават , заради железопътното .
                  Аз също съм на мнение , че не му е нужно сплитче на Фазерчето.Не и в този момент.
                  може plus, може да е заради жепейката но това е глупавичък ход, ако е така /според скромното ми мнение разбира се / това да си продадеш фазерчето заради жепейката ???.... не ми се вярва много... нооо по-вероятно изглежда да се увличат покрай другите мастъри на късото къде се хвърлиха днес с по 2, по 3 акции на сделка нема лошо
                  то ще се разбере дали е било заради жепейката /ако след това цените възстановят тия 10тина лв /
                  в края на краищата имаше доста изваден кеш в играчите отпреди и предполагам, че който иска да играе на "железарката" най-вероятно ще си има и кеша за него. ще им видим големата игра на ИПО-то
                  За разпродажбите мисълта ми е за БФБ като цяло. А за фазерчето , то цената му е такава, покрай другите разпродажби. Много страх се е събрал у спекулантите,заради световните борсови кризи.Аз така си мисля, пък може и да греша

                  Коментар


                  • Те ако натиснат Фазерчето още малко ще изхвърля Пътя, мамка му.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Абе за какво ви е този сплит. 160 лева много ли са? Само ще ми се мотаят из краката разните спекулантчета, които въртят едни 200-300 лева на борсата и пускат оферти за по една акция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от plus
                        Може да разпродават , заради железопътното .
                        Аз също съм на мнение , че не му е нужно сплитче на Фазерчето.Не и в този момент.
                        може plus, може да е заради жепейката но това е глупавичък ход, ако е така /според скромното ми мнение разбира се / това да си продадеш фазерчето заради жепейката ???.... не ми се вярва много... нооо по-вероятно изглежда да се увличат покрай другите мастъри на късото къде се хвърлиха днес с по 2, по 3 акции на сделка нема лошо
                        то ще се разбере дали е било заради жепейката /ако след това цените възстановят тия 10тина лв /
                        в края на краищата имаше доста изваден кеш в играчите отпреди и предполагам, че който иска да играе на "железарката" най-вероятно ще си има и кеша за него. ще им видим големата игра на ИПО-то то ще да е железарско ИПО как да не го заиграеш ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от franky4fingers
                          Na men mi e nuzen rust v pechalbata i na margovete
                          Да, нека да се видят ефектите от инвестициите и да се увеличи доверието в компанията. И тогава сплитчето ще бъде належащо.

                          Коментар


                          • Na men mi e nuzen rust v pechalbata i na margovete

                            Коментар


                            • Трябва да се мисли в преспектива.Сплита е нужен.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                                И без сплитче е добре, сега ако изкара некой убийствен резултат, може да изхвърчи и пак може да подгони Одеса помним че в доброто старо време дори имаше момент когато Фазерчето беше надскочило ОДЕС така че такива растежи при сплитната акция ще са по-трудни има акции за който иска да купува, ами купувачите се изплашиха от Хетрата какво толкова ги изплаши тоя убав софтуер, та ги одруса така липсата - чудя се
                                Може да разпродават , заради железопътното .
                                Аз също съм на мнение , че не му е нужно сплитче на Фазерчето.Не и в този момент.

                                Коментар

                                Working...
                                X