IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И друго му е хубаво на Фазерчето.Темата му е "Зона свободна от апокалиптици"
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • За първи път си купих от фазерчето на 20 кинта и доста ми се ослади, се пак купувам, но по-малко, но падне ли под 150 ще и приложа strong buy

      Коментар


      • "..Да отлежава!

        Че току виж се окаже че е като уискито. "
        Нека да продават-Аз пък имам ресурс и ще купувам на тези НЕВЕР.
        ниски, даже смешни нива.
        Не считам, че има място за притеснение, отново желая да заява , че
        продаващите ТУК, по-тази позиция или са ЯКО, АМА яко на "зор",или
        са "типчета" лишени от разум, които лесно се поддават на манипулац.
        ПРИТЕЖАВАМ и ще притежавам акции от ТОВА дружество !
        Пожелавам КЪСМЕТ и повече успех на всички колеги.
        не е препоръка за покупко-продажба

        Коментар


        • Ще, Graham, ще

          Коментар


          • Хе - хе!

            И аз имам във Фонд резервен!

            Да отлежава!

            Че току виж се окаже че е като уискито...

            Коментар


            • Браво Иво,браво Орозов. Другите докато се усетят ти пълни.Акцийката си е добра.Аз съм си я вкарал в пенсионния фонд Жалко че не си разчетох правилно финансите и сега само гледам.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Graham, днес те подкрепих. Вярно само с 5 бр, ама от сърце!

                Коментар


                • Ми то има няма две седмици и отчета ще дойде.Нека си продават.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Tuk qvno samo pokrai otcheta ste ima razdvizvane ....

                    No da vidim dali drebnite mishleta, koito prodavat pod 160 ste budat iznenadani ot rezultatite ili ste sa vzeli pravilnoto reshenie ...

                    Коментар


                    • От жегата е Франки.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Tuka nqkoi savsem se osraha.

                        Nadprevarvat se koi ste prodade po-nisko

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Viper
                          Подкрепа ще има само да не се увличаме, да качим цента прекалено, че като гледам и продавачи има, нека да им ги поизкупим по - тънко, до отчета има няма две седмици.
                          Аз лично очаквам атака около 9лв. печлаба на акция към края на първото шестмесечие, което е лична преценка не се ангажирам с нея и не препоръчвам покупко - продажва на ЦК.
                          Е чул те господ за цена 9 лв за фазер , май за някоя друга акция си мислиш.

                          А иначе си абсолютно прав, аз и за това си ги скубя по 10 по 10.

                          Коментар


                          • Подкрепа ще има само да не се увличаме, да качим цента прекалено, че като гледам и продавачи има, нека да им ги поизкупим по - тънко, до отчета има няма две седмици.
                            Аз лично очаквам атака около 9лв. печлаба на акция към края на първото шестмесечие, което е лична преценка не се ангажирам с нея и не препоръчвам покупко - продажва на ЦК.
                            Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stiff_bg
                              Първоначално изпратено от B.Graham
                              Айде подкрепете Фазерчето че нямам силици повече , бе ей.
                              Не знам мен вече наистина не ме интересува каква ще стане с цената. След отчета, който извадиха за тримесечието съм спокоен. Купувам си по малко, че като гледам всеки ден все по-добра "промоция" има.
                              По п-п е тъй,де.За отчета.Ама малко по-добра подкрепа не е излишна.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Днес наблегнах на EUBG, ама ако съм на линия в понеделник може да се пробвам. Отдавна съм го загледал, но все към други се обръщах в последния момент.

                                Коментар

                                Working...
                                X