IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фазерлес АД (FZLS / FZLES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моля ви се, дайте в кратце едни P/S, P/E, P/B и марж на печалбата, да знам, дали да нападна тук..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
      Първоначално изпратено от Poncho
      Абе всички отчети да са такива, ехее... Засега няма неприятни изненади и се надявам да успеем да стъпим на фундамента.
      Иначе Фазера добре ама няма ръст.
      Много ми е приятно Пончо да забележа, че си в нашия фазерен отбор. Ами дори и аз очаквах мааалко по-слаб резултат, какво да се прави нали всички станахме скептици ноо фазерчето доказва че е една стабилна машина. И се чудих дали ще стигнем пак 200 лв, но вече не искам да се чудя, измахал съм всички оферти продава които беха останали нависокото и ми е все едно дали пазара има намерение да оценява В края на краищата борсовото бъдеще ще е на убавите дружества неможе от 300-400 борсови дружества, вички да са така добри може би погледите на играчите ще се концетрират към по-стабилните а като останат малко атрактивните позиции, се надявам, че и оценката им няма да закъснее
      Сложих Фазера към пенсионния си фонд...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ATILA
        Не забравяйте и прогнозите на мениджмънта!

        Очакваха 3.8 милиона печалба на годишна база!

        А целта е постигната само за първите 6 месеца!
        бе ние това си го знаем тва требва и тия от другите теми да го разберат

        Коментар


        • Не забравяйте и прогнозите на мениджмънта!

          Очакваха 3.8 милиона печалба на годишна база!

          А целта е постигната само за първите 6 месеца!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
            Първоначално изпратено от Poncho
            Абе всички отчети да са такива, ехее... Засега няма неприятни изненади и се надявам да успеем да стъпим на фундамента.
            Иначе Фазера добре ама няма ръст.
            Много ми е приятно Пончо да забележа, че си в нашия фазерен отбор. Ами дори и аз очаквах мааалко по-слаб резултат, какво да се прави нали всички станахме скептици ноо фазерчето доказва че е една стабилна машина. И се чудих дали ще стигнем пак 200 лв, но вече не искам да се чудя, измахал съм всички оферти продава които беха останали нависокото и ми е все едно дали пазара има намерение да оценява В края на краищата борсовото бъдеще ще е на убавите дружества неможе от 300-400 борсови дружества, вички да са така добри може би погледите на играчите ще се концетрират към по-стабилните а като останат малко атрактивните позиции, се надявам, че и оценката им няма да закъснее
            Taka,taka.Az sega gledam kak sa se izmenili akcionerite tuk.Nashite sudrujnici taka da se kaje
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Дайте едни показатели, не всички имаме време за всяко дружество.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho
                Абе всички отчети да са такива, ехее... Засега няма неприятни изненади и се надявам да успеем да стъпим на фундамента.
                Иначе Фазера добре ама няма ръст.
                Много ми е приятно Пончо да забележа, че си в нашия фазерен отбор. Ами дори и аз очаквах мааалко по-слаб резултат, какво да се прави нали всички станахме скептици ноо фазерчето доказва че е една стабилна машина. И се чудих дали ще стигнем пак 200 лв, но вече не искам да се чудя, измахал съм всички оферти продава които беха останали нависокото и ми е все едно дали пазара има намерение да оценява В края на краищата борсовото бъдеще ще е на убавите дружества неможе от 300-400 борсови дружества, вички да са така добри може би погледите на играчите ще се концетрират към по-стабилните а като останат малко атрактивните позиции, се надявам, че и оценката им няма да закъснее

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Гари
                  То ръст на продажбите не се и чакаше, капацитетът на линиите е увеличен незначително в сравнение с миналата година и се използа на 110%. Ще видим като модернизират и втората линия.

                  Валуатор, помня казваше да гледаме прогнозите на мениджмънта за годината - май вече почти изпълниха плана за печалбата - според плана беше 4 млн. Виж, по отношение на приходите изостават малко.
                  Гари, те хубаво са достигнали прогнозираната годишна печалба от 4 млн., но в годишния доклад бяха казали, че очакват през ІV-то тримесечие разходите за реконструкцията на технологичната линия да бъдат около 3 млн.лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 1anti
                    очаквано намаляват продажбите , намалява печалбата , но като цяло не стои зле отчета за тази цена
                    Според мен, отчета е добре - цената е зле.

                    Коментар


                    • очаквано намаляват продажбите , намалява печалбата , но като цяло не стои зле отчета за тази цена

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham
                        Tazi godina shte go dokarame do kum 9 mil.Dogodina s obnovenite 2 linii i namalenite razhodi za gorivo,otoplenie i t.n. shte sme kym 12 mil.Taka smyatam az.
                        9 млн. трудно. Реално може да се очаква 7 млн. нетна печалба за 2008 г.

                        Коментар


                        • Tazi godina shte go dokarame do kum 9 mil.Dogodina s obnovenite 2 linii i namalenite razhodi za gorivo,otoplenie i t.n. shte sme kym 12 mil.Taka smyatam az.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Otchetcheto si e dobre.Men me kefi.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • То ръст на продажбите не се и чакаше, капацитетът на линиите е увеличен незначително в сравнение с миналата година и се използа на 110%. Ще видим като модернизират и втората линия.

                              Валуатор, помня казваше да гледаме прогнозите на мениджмънта за годината - май вече почти изпълниха плана за печалбата - според плана беше 4 млн. Виж, по отношение на приходите изостават малко.

                              Коментар


                              • Абе всички отчети да са такива, ехее... Засега няма неприятни изненади и се надявам да успеем да стъпим на фундамента.
                                Иначе Фазера добре ама няма ръст.

                                Коментар

                                Working...
                                X