IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дружба стъкларски заводи АД (4DR / DRUPL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Собствениците византийци нямат добро отношение към нас българите ,но поне си гледат работата и има и за нас някоя троха...Имам и с удоволствие допълвам...не е препоръка.

    Коментар


    • наличен е вече 4,20 печалба на акция с близо 20мил приходите от продукция се увеличават а печалбата спрямо мин година нараства с 4мил не е зле

      Коментара не е препоръка

      Коментар


      • Някой видя ли отчет тук. Уж е пратен вчера, а никъде го няма.

        Коментар


        • Колеги ,както е тръгнало промоциите малко по малко ще свършат....не е преперъка за търговия....

          Коментар


          • Вероятно някъде към март април евентуално ще се върне на върха ,където беше.Лично мнение ,не е препоръка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blah blah
              Би ли ми обяснил някой как така стъкларски завод е оценен на над един милиард лева?
              Какво чудно има- работи добре, изкарва печалби, разширява производството, а дава и дивидент...
              Едно от не многото сериозни дружества на БФБ.

              Не е препоръка

              Коментар


              • Би ли ми обяснил някой как така стъкларски завод е оценен на над един милиард лева?

                Коментар


                • Аз няма да продавам,бих купил още.Това е позиция с перспектива.Колко дружества раздават девидент всяка година ,нищо че само два лева ,но са лева а не стотинки...Всеки сам си преценява

                  Коментар


                  • Верно е много добър. Очакваме изстрелване по позицията
                    Имам акции, не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Перспективен отчет. Добра стартова позиция за ускорение по плоското стъкло. Успех на всички инвеститори!

                      Не е препоръка!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dundo1
                        Първоначално изпратено от pedro_1936
                        имам 30 акций на DRUPL да ги продавам или не .
                        Nikoi nqma da ti otgovori direktno za6toto bi bilo protiv razporedbite na KFN.No 6te ti go kaja taka:
                        Baaaaaaaaaaaaaaaaam i balona 6te se spuka
                        Абсолютно не съм съгласен с теб- DRUPL е едно от най-добрите дружества на БФБ- печалбата му расте стабилно, редовно дава дивидент, инвестира сериозно в разширяване на производството.

                        (Не е препоръка; имам акции от над 2,5 години)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pedro_1936
                          имам 30 акций на DRUPL да ги продавам или не .
                          Nikoi nqma da ti otgovori direktno za6toto bi bilo protiv razporedbite na KFN.No 6te ti go kaja taka:
                          Baaaaaaaaaaaaaaaaam i balona 6te se spuka

                          Коментар


                          • имам 30 акций на DRUPL да ги продавам или не .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от giorgio
                              Ако вярваме на графиките сега следва добро движение надолу, добър шанс за пропусналите
                              Ей сега след отчета ще видиме движението "надолу"! :-) , а ти побързай да не останеш изненадан ;-), че втори път под 200 няма да се пазарува.

                              Лично мнение!

                              Коментар


                              • Ако вярваме на графиките сега следва добро движение надолу, добър шанс за пропусналите

                                Коментар

                                Working...
                                X