IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дружба стъкларски заводи АД (4DR / DRUPL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей тука само специалисти се навъдихме....никой не дава аванта на друг.Купувачите не дигат а продавачите не свалят......Аз съм и от двете страни и също ще държа....Не е препоръка за търговия....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Гари
      Представи си, наясно съм с процентите. И съм в тази позиция само защото дават добри дивиденти.
      Гари ,значи еднакво мислим.За мен е удоволствие някой да мисли като мен.Беше ми приятно .Чао.

      Коментар


      • Представи си, наясно съм с процентите. И съм в тази позиция само защото дават добри дивиденти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Гари
          Това е приятна изненада. Уж нямаше да дават тая година, но явно са размислили.
          Аве ГАРИ.....ти изобщо наясно ли си тука....при мажоритар държащ ...99.5%...Той преди всичко си го дава на себе си и ако остане на другите....Иначе византиеца е точен...Добро дружество ,имам и ще допълня.Не е препоръка за търговия.

          Коментар


          • Това е приятна изненада. Уж нямаше да дават тая година, но явно са размислили.

            Коментар


            • Ухаа...

              Яко дижидентче ще си приберем:

              На проведено ОСА от 30.06.2008 год. на Дружба стъкларски заводи АД-София /4DR/ е взето решение за разпределяне на дивидент за 2007 год., както следва;
              - Дивидент на една акция: 2.442 лв., определен на база 6 689 562 бр. акции;
              - Дивидент на една акция: 0.305 лв., определен на база 53 516 496 акции (в случай, че Търговсикия регистър и Централен депозитар АД впишат увеличението на капитала на дружеството до 14.07.2008 год.);
              Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни след датата на ОСА или към 14.07.2008 год.
              Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 10.07.2008 год.
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pastir
                Първоначално изпратено от ivannov
                Тогава ще си допълня на ниски нива....Тук много ми харесва ,имам и постоянно допълвам.Две трети от портфейла ми е тук.Не препоръка за търговия.
                Чувал ли си израза "НЕ си слагай всички яйца в една кошница" ?
                Колега ,благодаря ,чувал съм го !Не са в една ,но тук са най-много.Като инвеститор ,помолих и ме разведоха из завода в Пловдив.Вероятноста ,тук да загубя е малка ....е все пак я има.Харесва ми дружеството и още ще допълня.Не е препоръка за търговия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivannov
                  Тогава ще си допълня на ниски нива....Тук много ми харесва ,имам и постоянно допълвам.Две трети от портфейла ми е тук.Не препоръка за търговия.
                  Чувал ли си израза "НЕ си слагай всички яйца в една кошница" ?

                  Коментар


                  • Тогава ще си допълня на ниски нива....Тук много ми харесва ,имам и постоянно допълвам.Две трети от портфейла ми е тук.Не препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • По-човешка търговия - след месец-два, когато излязат и новите акции. Сега свободно търгуваните са си пак толкова.

                      Коментар


                      • Позравявам всички които успяха да дочакат завтния ден. Дано от утре станем свидетели на по човешка търговия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от heliop
                          Днес ли е последната дата с право на участие в увеличението?
                          Dа!

                          Коментар


                          • Днес ли е последната дата с право на участие в увеличението?

                            Коментар


                            • Tuk nabludavame neveroqtno visoka likvidnost
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BGN
                                В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Дружба стъкларски заводи АД-София /DRUPL/:
                                Относно увеличаване на капитала на Дружба стъкларски заводи АД-София /DRUPL/, Дружеството счита, че право да участват в увеличението на капитала, съгласно разпоредбата на чл. 112б, ал. 2 от ЗППЦК, имат лицата, придобили акции най-късно 14 дни след датата на решението на ОСА, проведено на 14 май 2008 г., т.е. лицата, вписани в книгата на акционерите на дружеството на 28 май 2008 г.
                                Публикувано със съкращения.
                                Съобщението е качено на уеб страницата на БФБ на адрес: http://download.bse-sofia.bg/prospekt/DRUPL/
                                Am 4i vii ni gu li znaiti tuva wa....?
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X